Strona główna > Rosja > Pomóżcie Putinowi !

Pomóżcie Putinowi !

Komentarz: artykuł z dedykacją dla polskojęzycznych wiernych z „Kościoła Putina”, uprawiających modły na niszowych blogach do kremlowskich żydów (WPS’sy, żydo-beiny z gryp666 i tym podobny koszerny szlam), lub prowadzących dywersję na witrynach mających jakieś znaczenie. Zdradźcie nam, szanowni wyznawcy putleryzmu – jedynie słusznej recepty na uratowanie świata, co jest większym wariactwem wg was: czy bycie turbolechitami? Czy płaskoziemcami? Sektą syjonistycznych i zjudaizowanych protestantów atomowego rabina vel chojeckiego? A może ezoterycznymi świrami od new age’u? Czy też ferajną polskojęzycznych – internetowych podcieraczy kremlowskich ropo-gazowych chazarskich żydów? Bo jak na nasze oko i zdrowy rozsądek, to wszystkie wasze kabarety powinny być przedstawiane na jednym oddziale w wariatkowie. Red. W-P. 

Autor: Aleksander O. Rusin — publicysta i bloger. Związek Ludowego Dziennikarstwa (Nowosybirsk)

Wszyscy wiecie, że prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin przez ostatnie 16 lat prowadzi nierówną walkę z liberałami, agentami departamentu stanu i tzw. złymi bojarami, którzy otoczyli prezydenta ze wszystkich stron i przeszkadzają w rozwoju Rosji.

Źli bojarzy połączyli się w partię, nazwali się Jedyną Rosją a prezydenta Putina, którego uprawnienia ostro ograniczają  Konstytucja i ustawodawstwo kraju, związali swoją wolą i sformowali swój gabinet i mianowali premierem – liberała Miedwiediewa.

Putin nie może prowadzić z obecnym rządem polityki, zorientowanej na wzmocnienie Rosji i walkę z wewnętrznymi i zewnętrznymi wrogami. A zmienić rządu on także nie może, ponieważ Dumę, kontroluje Jedyna Rosja — partia tych samych złych bojarów, kleptokratów,  a mówiąc prościej  — oszustów i złodziei, zajmujących się grabieniem budżetów na wszystkich poziomach, czyli zwykłą kradzieżą.

LphS7l_BRYA

Ostatnich 16 lat, a zwłaszcza, ostatnie 2 lata wykazały, że samodzielnie Putin nie może wyjść z tego okrążenia, ani nie może wygrać, w tym nierównym zwarciu. Jak silny by Putin nie był, to przecież tylko człowiek i jego siły, nie są – nieograniczone. Z tego powodu też, on nie może iść na naruszenie praw, ze względu na troskę o Rosję; nie może dopuścić do tego, aby kraj  wypadł poza ramy prawa.

Jednak w niedzielę mamy szansę pomóc prezydentowi Putinowi.

W tym celu, musimy głosować PRZECIWKO partii oszustów i złodziei, przeciwko partii złych bojarów — przeciwko Jedynej Rosji.

Nie należy zwracać uwagi, na to, że Putin przemawiał na zjeździe tej partii, że ją wspierał; źli bojarzy zmusili Putina, aby to zrobił. Oni dosłownie trzymają prezydenta za gardło i szantażują dobrobytem Rosji, domagając się by działał zgodnie z ich polityką, przyjmował do realizacji ich prawa, wyznaczał na wszystkie kluczowe stanowiska – ich przedstawicieli.

I otworzyć muzeum Jelcyna -też Putinowi kazali, źli bojarzy.

Wszystko co złe, co działo się w kraju w ostatnich latach — to wynik szkodnictwa liberałów, agentów departamentu stanu i złych bojarów, którzy zjednoczyli się w partię Jedyna Rosja i działających – wspólnie.

Pomóżmy Putinowi, pozbyć się szkodników!

Pomóżmy Putinowi wyjść z otoczenia kompradorów!

Pomóżmy Putinowi zwyciężyć skorumpcjonowanych czynowników, oszustów i złodziei

To szansa, która pojawia się tylko raz na 5 lat; poprzednim razem nie wykorzystaliśmy tej szansy, czego rezultatem stał się kryzys gospodarczy i wiele problemów polityki zagranicznej.

Tym razem nie możemy upuścić swojej szansy na pomoc prezydentowi Putinowi. Z naszą pomocą, zdoła pokonać wrogów Rosji, liberałów, agentów departamentu stanu, a co najważniejsze — sprzedajnych i złodziejskich bojarów, którzy otoczyli go ze wszystkich stron.

Z naszą pomocą, Putin wreszcie będzie mógł przejść do polityki wzmacniania i rozwoju Rosji, co jedinorusy, uniemożliwiali mu przez ostatnich – 16 lat.

Głosuj przeciwko Jedynej Rosji!

Pomóż Putinowi pokonać złych bojarów!


„Jeszcze partyjkę?”

———————–

YouTube:

Митинг за Путина – сборище дебилов СМОТРИТЕ.mp4
Meeting za Putina, zbór debilów OBEJRZYJCIE. mp4

Путин 2018. НИЩЕТА и ВЕЛИЧИЕ России.
Putin 2018. NĘDZA i WIELKOŚĆ Rosji.

——————————–

źródło:

http://rusrand.ru/replika/pomogite-putinu
Autor: Aleksander O. Rusin — publicysta i bloger.
-Związek Ludowego Dziennikarstwa (Nowosybirsk)
Помогите Путину!
16 сентября 2016

——————————-

tłumaczenie i opracowanie: bezmetki

Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów,

dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu

tekstuźródłowego i nick’a autora opracowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *