Strona główna > Polska > Pomoc dla Wolnej Polski

Pomoc dla Wolnej Polski

Szanowni Czytelnicy i Czytelniczki,

serdecznie dziękujemy za dotychczasowe okazane wsparcie dla Wolnej Polski. Jesteście dowodem na to, że w tych ciężkich warunkach w jakich przyszło nam działać, a są one wręcz apokaliptyczne, można informacyjnie działać. I to działać skutecznie. W przeciągu ostatnich 8 miesięcy Wolna Polska otrzymała pomoc od rodaków nie tylko z Polski, ale i od rodaków i rodaczek zewsząd rozsianych po świecie całym: Norwegii, Kanady, Wielkiej Brytanii itp. Razem i wspólnymi siłami stworzyliśmy ten portal. To musicie wiedzieć, ponieważ tylko wspólnymi siłami możemy z powodzeniem przeciwstawić się przeciwko kłamstwu i budzić, i informować na bieżąco tysiące ludzi o ukrywanej przez media głównego nurtu rzeczywistości. Tu jednostka w pojedynkę nic nie osiągnie. Może jedynie, bezimiennie, poświęcić się dla ogółu.

Nie przyjdą nam z pomocą ani „autorytety” ani żadni „super bohaterowie”, którzy nas z działania wyręczą. Ci ostatni istnieją jedynie w amerykańskich komiksach i bajkach.

To jest rzeczywistość i możemy liczyć tylko na siebie. I dopóki się uzupełniamy, stojąc ramię w ramię przeciwko machinie kłamstwa, dopóty walka o Prawdę trwa i będzie trwać. Walka o Prawdę po prostu musi trwać.

Wolna Polska jest atakowana przez wrogów Prawdy bezustannie. Gdyby nie profesjonalne działanie profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia, to Wolna Polska nie przetrwałaby 24 godzin.

Cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo ;)

W związku z powyższym, czyli w celu zapewnienia bezpieczeństwa Wolnej Polsce, wydatki na utrzymanie i bezpieczeństwo portalu dość znacznie wzrosły. Prosimy Was zatem o wsparcie finansowe na utrzymanie i działalność tego „niepoprawnie politycznego” cudeńka.

Nie możemy zdradzić kosztów utrzymania Wolnej Polski ponieważ równoznaczne byłoby to z ujawnieniem naszym „antyfanom” parametrów technicznych portalu. Niestety wykraczają one poza kieszeń twórcy. Także, jak już wyżej zostało wspomniane, nikt nie mówił, że będzie łatwo ;)

Zapewnić istnienie Wolnej Polski można pod: http://wolna-polska.pl/dotacja

Dotacja – co łaska.

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Bądźcie z nami.

Redakcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *