Strona główna > Bez kategorii > Pomoc!!! Czy stać nas na pomoc? Musi być nas stać!!!

Pomoc!!! Czy stać nas na pomoc? Musi być nas stać!!!

Zenon Jaszczuk
polacy.eu.org

tusekPolska i Polacy znaleźli się w takiej sytuacji, że większość potrzebuje pomocy. Musimy brać przykład od wrogów Polski i Polaków. Czytam jak oto Tusk pomaga biednym dzieciom!!! Dla mnie to jest wszarstwo, ale może my pomożemy Polakom.??? Naszym siostrom, dzieciom i braciom. Zróbmy to.

Któregoś dnia oglądam na internecie jakiś film jak to Tusk z żoną dają paczkę, dar chyba dla biednych dzieci. Gdyby Tusk nie był Tuskiem, a jego żona jego żoną, to bym powiedział normalne w naszej cywilizacji. Jednak tak nie jest. Jest geszeft. Bo proszę sobie wyobrazić, że idzie Tusk z Tuskową do marketu po zakupy dla biednych dzieci. Znów bym powiedział normalne, ale tutaj nic nie jest normalne. Idą Tuskowie i robią dary!!! Jednak nie robią tego ot tak od serca. Idzie z nimi cała ekipa wcześniej zamówiona z telewizji z kamerami. Doliczyć do tego trzeba BORowików, zapewne jeszcze wcześniej prześwietlili cały sklep. Aż nie chcę pisać ile my jako Polacy zapłaciliśmy za ten nędzny „dar” dla naszych Polskich biednych dzieci!!! Geszeft się odbył, kamery poszły w ruch, cena nie gra roli. Aż chce się powiedzieć; panie magistrze historii, panie premierze – nie wstyd panu?!! Przecież tą biedę organizujecie codziennie wszystkim Polkom, dzieciom, Polakom.  Wstyd?!! Ja wiem, jaki wstyd dla ludzi bez honoru???

Dzisiaj wchodzę do sklepu przy bazarku. Stoją trzy młode panienki i zbierają w kosze od klientów dary dla biednych dzieci. Rozmawiam z nimi chwilę. Kupiłem sobie colę (kupuję raz na miesiąc) konserwę mięsną i dwie czekolady. Oczywiście konserwę (oby dzieci nie otruła) i dwie czekolady Milki ( Polska już nie potrafi zrobić czekolady TUSKU???) przekazałem panienkom.

Zawiedziony jestem strasznie. Bo oto bogaty premier i ja bezrobotny Zenon . I nikt mnie nie fotografował, nikt nie robił ze mną filmu. Bo ja jestem gość, mnie oklaski nie są potrzebne. Co innego taki dupek jak Tusk!!! kupując te drobne prezenty dla naszych Polskich dzieci, nigdy bym nie pomyślał, aby na tym zbić jakiś interes. A one tylko interesa!!! Gdyby i była reżimowa telewizja to przy kamierach tych oszustów nie przekazałbym prezentu. No, ale ja jestem tylko zwykły, bezrobotny Zenek ze ściany wschodniej ( dla mniej zorientowanych, przed wojną centralna Polska)

Myślę drodzy państwo, że wszyscy powinniśmy pomóc naszym dzieciom i ich, naszym rodzinom. Na ile kogo stać. Mam nadzieję, że partie nie dzielą tych darów, bo mogą nie dotrzeć do potrzebujących.

Nie napiszę nic nowego jeśli stwierdzę kategorycznie, że nie udali nam się premierzy, prezydenci po roku 1989. Nie udali się nam wyzwoliciele, z zachodu ( jak zawsze zresztą). To oni postawili tych pachołków na tych stanowiskach z planem likwidacji Polski i Polaków. Można by powiedzieć pożyteczni idioci jak mawiał Lenin, czy durnie jak mówił Stalin.

Tylko jeśli toto nie jest Polakiem tylko wykonującym rozkazy okupantów Polski i Polaków – to kim to jest!!!

Kiedyś pisałem państwu w art. o „pisarzu” Kąkolewskim. Temu rujnowali mieszkanie ponad chyba trzydzieści razy. Sprawcy nie znani. Oczywiście pan Kąkolewski , myślę, że i my wiemy kto zacz?!!!

Dzisiaj czytam w linkach, cytatach podanych przez Muftiego – Spłonął dom Klaudiusza Wesołka – blogera….

http://polacy.eu.org/3126/splonal-dom-klaudiusza-wesolka-antyrzadowego-blogera/

Sprawcy nie znani. Czyli wiadomo o kogo i o co chodzi. Jest odezwa, aby człowiekowi pomóc. Myślę, że możemy po zaciągnięciu informacji zebrać od nas, chociaż po te dwadzieścia złotych. To niewiele, ale ziarnko do ziarnka……

Pozdrawiam państwa serdecznie.

Ps. Jeśli to dojdzie do skutku, to proszę, aby tym razem pieniądze zbierał ktoś inny. Ja zbierałem dla kombatantów za Bugiem. I nie chcę, aby to wyglądało, że jeszcze się wzbogacę tymi zbiórkami!!! Oczywiście nic nie piszę o żydach, bo jak widzimy to są sami Samarytanie. Dziękuję państwu za uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.