Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków

Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków

Dzielni Grecy „uszkodzili” tablicę poświęcona żydowskim ofiarom „holocaustu” w Grecji, oblewając go farbą.

a1

Kiedy Grecy głodują, to bezczelny żydowski naród chce, aby z podatków ciężko pracujących Greków zbudowano kolejny posąg, który byłby kolejnym miejscem praktykowania religii Holocaustu w mieście Kavala. Odważni Grecy zniszczyli ten nikczemny symbol żydowskiej okupacji.

a,1

W Polsce, ostatnio się niszczy pomniki banderowskich siepaczy, których Świnioszenko uważa za „bohaterów narodowych” Jude-krainy. Bardzo dobrze, ale….

a,2

… uważam że pomniki poświęcone żydom poległym w tzw. Holocauście też powinny zostać zniszczone, ponieważ jest to symbol wrogiej okupacji. Żydzi od zawsze traktowali nas i nasz kraj jako narzędzie, które miało posłużyć w zbrodniczym celu, jakim jest przejęcie władzy nad planetą Ziemią. Zamiast gloryfikować Pileckiego, lepiej jest rozwalić pomnik religii Holocaustu, która jest narzędziem do otumaniania nie-żydowskich mas, w celu usprawiedliwienia swoich zbrodniczych poczynań międzynarodowego żydostwa.Z żydowską supremacją NA PEWNO nie walczy się poprzez pomaganie wrogom.

Równie dobrze, zamiast holocaustycznego pomnika, można postawić pomnik poświęcony oddziałom SS bądź Wehrmachtu. W końcu, w pewnym sensie, „wyzwolili nas” spod rządów żydo-sanacji.

 Źródło: http://crushzion.k0nsl.org/anti-german-jewish-symbol-of-hatred-brutally-holocausted-by-brave-heroic-greeks/

Za: http://sukarno.neon24.pl/post/123864,pomnik-religii-holocaustu-uszkodzony-przez-grekow

Data publikacji: 1.07.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *