Strona główna > Polska > Polskojęzyczna Eurosodoma – Jawna ofensywa judeosatanizmu !!!

Polskojęzyczna Eurosodoma – Jawna ofensywa judeosatanizmu !!!

Profanacja na Pradze ! Apel do biskupów i księży. (bardzo mocne przesłanie).

 

Patrz także „ZBÓJECKI KOŚCIÓŁ”

http://www.ultramontes.pl/zbojecki_kosciol_i.htm

http://www.ultramontes.pl/zbojecki_kosciol_ii.htm

http://www.ultramontes.pl/zbojecki_kosciol_iii.htm

Opublikowany 25 lipca 2019

 

5 thoughts on “Polskojęzyczna Eurosodoma – Jawna ofensywa judeosatanizmu !!!

 1. Polacy Słowianie są w niewoli za bałwochwalstwo.Przykazanie niebędziesz sobie czynił figury rzeźbionej,lanej,obrazu malowanego niebędziesz się im kłaniał itd.które zostało ukryte przez hierarchów kościoła RK.BÓG, HONOR I OJczyzna .Od czasów Jana Kazimierza jesteśmy w niewoli do czasu odrzucenia bałwochwalstwa.

 2. Szanowny @mrówkoLwie – choć kierunek Twojej myśli jest poprawny, to nie jest to aż tak proste (jak to mówią: wiesz, że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele)

  Rzeczywiście Polska i Polacy zostali obłożeni klątwą i to nie jedną! Zostały one przez papieży formalnie rzucone (wypowiedziane i zapisane) i nigdy nie zostały cofnięte.

  Należałoby się zastanowić jaką i skąd miały moc?

  Oczywiście moc (klątwy) miały z kabalistycznych ofiar z ludzi (najczęściej dzieci/noworodków), składanych w budowlach zbudowanych na ściółce z kości czyli kościołów. https://www.youtube.com/watch?v=zkoe0CHqVwc

  Zalinkowany przez @ emeryta filmik Davida Duka, jakkolwiek bardzo mocny i w 100% prawdziwy, to jednak dotyczy koczowniczych opętańców z plemienia żmijowego a nie samego rzymskiego boga Vaticanusa, czy też jego (boga)tzw. :Czarnej Madonny czyli Isztar.

  Bardziej w temacie będzie relacja Chrisa Everarda z ustnym nawiązaniem do jego wcześniejszych bardzo mocnych filmów bogato udokumentowanych np. o „Księdze Wycia”, NWO, Illuminati itd. (sporo jego filmów jest przetłumaczonych/ z polskimi napisami)

  Kabalistyczna Okultystyczna Świątynia Zbudowana Przez Templariuszy Symbolika
  (zaręczam, że w Polsce również są takie bramy do piekła)
  https://www.cda.pl/video/225069c4

  Jakkolwiek tzw. żydów wysuwa się na pierwsze miejsce, to są oni tylko przykrywką dla sił o wiele potężniejszych i bardziej groźnych niż można to sobie wyobrazić.

  Cezar Aleksander Wielki Ludobójca mianował siebie pontyfikiem maximus-em, czyli najwyższym kapłanem (biskupem biskupów); okres jego panowania to pontyfikat, który odziedziczyli tzw. papieże. Vaticanus to rzymski bóg narodzin, śmierci i proroctwa, od którego wzięła nazwa góra na, której składano ofiary z noworodków. Kapłanami Vaticanusa byli papieże – pontyfiki maksi-musy. Właśnie na tych kościach z całopalnych ofiar niemowlaków zbudowano Vaticanum, czyli miejsce czczenia Vaticanusa. Czerwone okrycia kardynałów symbolizują muchomora za pomocą, którego doświadczają „objawień”. Tzw. katolicyzm to po prostu z greckiego – powszechnizm (upowszechnianie kultu Vaticanusa)

  @ Mrówkolew ma całkowitą rację, pontyfiki całkowicie usunęli tzw. drugie przykazanie, aby wprowadzić idolatrię i bałwochwalstwo, dokładnie tego co zabraniało (drugie przykazanie), czyli demoniczny kult obrazów, rzeźb i innych demonicznych akcesoriów, również kult Isztar tzw.”Czarnej Madonny”(zdjęcie z filmiku głównego postu), zwanej „Królową Niebios”
  (w tłumaczeniu dla parafian: „matki boskiej”):

  Prawdziwe znaczenie słowa: parafianin

  parafianin – człowiek bez ogłady, wykształcenia; zacofany i ograniczony,
  mieszkaniec parafii; ciasny, ciemny, drobnomieszczański, filisterski, ignorancki, jednostronny, kołtunowaty, kołtuński, małomiasteczkowy, niedouczony, nieinteligentny, nierozumny, obskurancki, ograniczony, parafialny, prowincjonalny, prymitywny, schematyczny, skołtuniały, średniowieczny, tępy, wsteczny, zacofany, zaściankowy, konserwatywny, miasteczkowy, niemądry, nieoświecony, prostacki, kruchciany, partykularny, mieszczański, niepostępowy, otumaniony, reakcyjny, regresywny, zapyziały, zasklepiały, dewociarski, dewocyjny, religiancki,

  „Słowianie, ze szczególnym uwzględnieniem Polaków, przeszli w swej historii okresy zniewolenia dążące do wynarodowienia. Szkoła chrześcijańska doprowadziła do podziału narodu na panów i poddanych niszcząc poczucie narodowe. Polski chłop spod Warszawy nie wiedział, że jest Polakiem, jak pisze Bolesław Prus. Był miejscowym parafianinem katolikiem, w którego powszechnizm z grecka katolicy wmówił, że 'władza pochodzi od Boga'.
  Polski chłop w powstańcach styczniowych widział 'synów diabła' przeciwstawiających się 'boskiej władzy' cara. Za 'Prawilne' nauczanie co piąty ksiądz dostał medal carski za 'Unicztożenie buntu'. O tym cicho w 'naszej' historiografii.”

  „Czy przeciętny Polak wie, że w czasie trwania Chrześcijańskiej Unii Europejskiej polityka Watykanu dążyła do unifikacji narodowej? Mieli pozostać sami chrześcijanie, bez świadomości narodowej.
  Taka polityka zdała egzamin w wypadku judaizmu. Narody, których władcy przyjęli judaizm zatraciły świadomość narodową, przeszła ona na wyznanie. Najlepszym przykładem są Chazarzy.
  Doszło do tego, że w chrześcijańskiej Polsce przedrozbiorowej Naród Polski wyzuto z tożsamości narodowej. Polakami była jedynie szlachta posługująca się łaciną. Chłopi i mieszczanie nazywali siebie 'miejscowymi'.”
  „Nastąpił powrót do narodowych wierzeń przedchrześcijańskich, do religii które stały u początków naszego bytu.
  Musimy sobie wreszcie uświadomić, że wierzenia religijne panują nad naszą podświadomością zarządzającą uczuciami, były i są używane jako narzędzie polityczne do tworzenia nowych świadomości narodowych i niszczenia świadomości w podbitych narodach.”

  Co to jest cywilizacja łacińska? Odp. A jakim językiem posługiwali się rzymianie?

  sfałszowane pochodzenie biblii

  https://www.youtube.com/watch?v=dB7J9_7SmV4&list=PLYIbSs9wa65NnbBXsOF1E74Pz0Zs-k6cD

 3. @Lary Peterson.Co prawda ten „dzwon” ma u mnie dłuższe brzmienie niż mogło by się wydawać:)mimo to dziękuję za obszerne rozwinięcie tematu.Może ktoś zabłąkany zastanowi się i odrzuci bałwochwalstwo.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.