Strona główna > Polska > Polskojęzyczna Eurosodoma – „Gazeta Wyborcza” przebiła kolejne dno – sugeruje, że Jezus był homoseksualistą

Polskojęzyczna Eurosodoma – „Gazeta Wyborcza” przebiła kolejne dno – sugeruje, że Jezus był homoseksualistą

„Czy Jezus spędził noc z mężczyzną?” – pyta „Gazeta Wyborcza” w jednym ze swoich dodatków. Autorem tekstu nazwanego „felietonem dla miłośników teorii spiskowych” jest Sebastian Duda z „Więzi”.

„Już po kilku zdaniach z łatwością przekonamy się, że mamy do czynienia z czymś, co z grubsza przypomina „sensacyjne” odkrycia opisane w „Kodzie Leonarda da Vinci”. Oto gdzieś tam istnieje podobno „prawdziwa ewangelia Marka”, w której odnajdziemy (dopisane tam przez karpokracjan, opętanych seksem zwolenników gnozy) wątki… homoseksualne. Całość artykuły wieńczy informacja (?), że księga jednak zaginęła w tajemniczych okolicznościach, co do dziś zastanawia wielu zwolenników teorii spiskowych. Warto nadmienić, że Duda swój tekst rozpoczyna wyraźnym, skierowanym do czytelników mrugnięciem oka, obwieszczając iż  „Felieton dla miłośników teorii spiskowych i wierzących walczących z LGBT”. Kiedy doczyta się tekst do końca, jest się już prawie w 100 procentach pewny, że ta „preambuła” miała ochronić autora przed lawinowo rosnącą liczbą osób, które nie bacząc na stan honoru autora, zapragnęłyby pokusić się o wejście na drogę radykalnej polemiki” – pisze Łukasz Karpiel na łamach portalu pch24.pl.
OD REDAKCJI: Oj kary piekielne mogą nie ominąć pewnych osób.
6.08.2019

One thought on “Polskojęzyczna Eurosodoma – „Gazeta Wyborcza” przebiła kolejne dno – sugeruje, że Jezus był homoseksualistą

  1. Dlaczego takie pytanie w tytule?jeszcze niepoznaliście się na chazarach udających naród wybrany?Jezus dla nich jest przekleństwem dlatego tak Go nienawidzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.