Strona główna > Bez kategorii > Polskie wojska w jednym szeregu z Al-Kaidą

Polskie wojska w jednym szeregu z Al-Kaidą

Źródło: http://www.autonom.pl/?p=4103

Data publikacji: 27.01.2013

pol1

 

Od początku konfliktu w Syrii wiele źródeł podaje informacje o aktywnym udziale państw NATO, działających przeciw siłom rządowym Baszara Al-Assada. Najczęściej słyszy się, że Al–Kaidzie i Bractwu Muzułmańskiemu, czyli fundamentowi tzw. Wolnej Armii Syryjskiej, pomaga brytyjska jednostka specjalna SAS i amerykańska CIA.

Okazało się jednak, że najemnikom (według niemieckich służb, stanowią 95% wśród wszystkich walczących przeciw rządowi) z Libii, Arabii Saudyjskiej i innych krajów regionu pomagają Polacy.

Polskie siły mają działać na terenie południowej Syrii, niedaleko granicy z Jordanią. Taką informację podają dwa niezależne od siebie źródła: debka.com i czeski portal praguemonitor.com. Według nich, polscy oficerowie, wraz z czeskimi i amerykańskimi, mieli szkolić rebeliantów biorących udział w ofensywie, której celem jest kompleks przemysłowo – wojskowy w Al Safira.

Jak widać, współpraca z Al – Kaidą w Syrii nie jest przeszkodą do podtrzymywania oficjalnej wersji przyczyny interwencji w Afganistanie, czyli zniszczenia tej samej Al–Kaidy.

Osoby odpowiedzialne za polską pomoc dla terrorystów (w wersji oficjalnej “sił demokratycznych”) w Syrii, ponoszą również odpowiedzialność za ich zbrodnie – ścięcia głów i bezczeszczenie zwłok, masowe egzekucje, morderstwa na innowiercach – głównie chrześcijanach – podpalenia kościołów chrześcijańskich i wiele innych, nie mniej ciekawych od wymienionych.

na podstawie: prisonplanet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.