Strona główna > Polska > Polskie sądy wspierają holenderskiego pedofila

Polskie sądy wspierają holenderskiego pedofila

Sprawa niemal równie bulwersująca jak śmierć Magdaleny Żuk. Ale tutaj możemy coś zrobić wspólnie. Pani Barbara Błaszak straciła syna. Straciła go w europejskim kraju, słynnym z przestrzegania praw człowieka. Niestety, bardzo często prawa jednego człowieka kolidują z prawami drugiego. Czasami nawet są ważniejsze niż prawa dwóch osób – żony i dziecka.

Nie jestem naiwny, więc nie każda płacząca matka automatycznie wywołuje u mnie współczucie, znam sporo przypadków, w których dobro dziecka jest sprzeczne z interesem matki. Tutaj jednak sprawa jest na tyle bulwersująca, że muszę o niej wspomnieć. Samotna kobieta ma przeciwko sobie aparat biurokratyczny Holandii, co więcej polscy urzędnicy w nikczemny sposób podlizują się lepszym, mądrzejszym i bogatszym.

Historia Pani Barbary jest opowiedziana przez nią samą tutaj.

Ojciec chłopca jest typowym menelem który bije słabszych, jest jednak bogatym, wysokofunkcjonującym holenderskim menelem. Polka jest obywatelką drugiej kategorii dla tamtejszych urzędników. Była bita i zastraszana. Ojciec chłopca z holenderskim byłym policjantem dokonał porwania w Polsce i wywiózł dziecko do Holandii, w trakcie porwania pobity został dziadek, który odbierał je z przedszkola. Chłopiec kocha matkę, tęskni i choruje. Ojciec onanizował się w łóżku chłopca, koszmar jest niewyobrażalny

Zapraszam do obejrzenia filmiku „W Realu 24.” Zachęcam Państwa do dzielenia się tym linkiem i całą historią. Jestem przekonany że w całej sprawie powinien interweniować minister Ziobro. Państwo Polskie ma obowiązek zajmować się sprawami swoich obywateli, ale w tym konkretnym przypadku musimy wszyscy pomóc. Każde udostępnienie filmu zwiększa szansę na to, że syn wróci do matki.

Za: http://es.neon24.pl/post/140158,polskie-sady-wspieraja-holenderskiego-pedofila

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *