Strona główna > Polska > Polski rząd chce pod przymusem szczepić dorosłych szczepionką posądzaną o wywoływanie autyzmu

Polski rząd chce pod przymusem szczepić dorosłych szczepionką posądzaną o wywoływanie autyzmu

Zwolennicy szczepień będą mieli wkrótce okazję dowiedzenia jak bardzo ufają bezpieczeństwu tych preparatów. Jak donosi Stowarzyszenie STOP NOP w Ministerstwie Zdrowia planuje się wprowadzenie przymusowych szczepionek MMR, ale dla dorosłych!

aa

Ze względu na fakt, że Europa jest obecnie zalewana przez tłumy nielegalnych imigrantów, wzrosło też zagrożenie niemal zwalczonymi na naszym kontynencie chorobami zakaźnymi, takimi jak odra. Ma temu zapobiegać kontrowersyjna szczepionka przeciw odrze-śwince-różyczce (MMR), któa według niektórych badań wywołuje poważne efekty z autyzmem włącznie.

aaa

Szczepieniami mają być objęci wszyscy, którzy nie są w stanie udokumentować, że byli szczepieni w przeszłości. Rząd zamierza przeznaczyć na ten cel fundusze do 2020 roku. Jeśli sytuacja z ogniskami zapalnymi odry będzie się pogarszać planowane są masowe szczepienia. Niestety w Polsce obowiązuje ustawa stwierdzająca, że można być zaszczepionym siłą, przy wykorzystaniu policji i przymusu fizycznego włącznie.

a,a

Dzięki planom rządu, dorośli zwolennicy szczepienia cudzych dzieci, będą mieli w końcu okazję nadstawiać się do szczepienia MMR. Przecież nic złego im się nie stanie skoro wierzą w dobrą wolę koncernów farmaceutycznych, którym według nich zawdzięczamy fakt, że w zeszłym roku mieliśmy w Polsce zaledwie 45 zachorowań na odrę.

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-chce-pod-przymusem-szczepic-doroslych-szczepionka-posadzana-o-wywolywanie

Data publikacji: 31.08.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *