Na Polskę ruszyła ofensywa nowego porządku świata

W Polsce zaczęły się dziać rzeczy podejrzane. Nagle ruszyła jakaś ofensywa. Niewidoczne siły zaatakowały naszą ojczyznę. Ledwo co otrząsnęliśmy się z horroru partii szaleńczo zapatrzonych w antywartości świata zachodniego, a tu znowu podnosi głowę jakaś bliżej nie rozpoznana hybryda europejskiej zdrady.

a22

Widzimy protesty tzw. nauczycieli, którzy pod przewodem lewackim, usiłują zastopować wprowadzenie normalnej i polskiej oświaty. Przywrócone zostaną polskie lektury oraz solidny standard nauczania, który celowo został przez ostatnie lata zaniżony. Celem obcych Polsce sił jest wykształcenie ludzi niezdolnych do własnego myślenia, a także takich którzy będą mieli wpojone urojenia ochrony praw ludzi uzależnionych od seksu. W tym samym czasie nastąpił atak w sejmie, gdzie opozycja wyznająca nowy porządek światowy chce zablokować przeprowadzanie słusznych zmian ustawodawczych.

aaa

Dziwnym trafem sygnał Telewizji Polskiej został tuż przed przemową pani premier Szydło wyłączony na znacznym terenie naszej Ojczyzny. Jak się okazuje urządzenia nadawcze zostały wyprzedane podczas dziwnego procesu „prywatyzacji”, przeszły w obce ręce. Do tego mamy standardowo szarpaninę protestacyjną obrońców „lewackiej demokracji”, na której próbowano zorganizować fałszywą ofiarę represji policji.  Jakieś siły chcą doprowadzić Polskę do skraju wytrzymałości, by z powrotem zamontować władzę usłużną UE, wprowadzającą na terenie Polski nowy światowy porządek. To wszystko nie tylko pachnie majdanem, czy pełzającycm zamachem stanu, ale i pieniędzmi słynnego grandziarza.

a5

Należy się konsolidować w siłę narodową by odeprzeć ataki sług zła. Do tego potrzebne jest wsparcie modlitewne. Jak wiemy siły przeciwne wolności są naenergetyzowane przez moce „niosącego zwodnicze światło”. W tym celu chrześcijańska modlitwa powinna wyprosić pomoc aniołów Boga Jezusa Chrystusa, by ci nas ochraniali we wprowadzaniu Polski do świata najwyższej jakośći cywilizacji chrześcijańskiej.

Linki:

http://www.pch24.pl/komu-sluzy-atmosfera-zamachu-stanu-,48168,i.html

http://3obieg.pl/szczerbata-rewolucja

http://niezalezna.pl/90968-beda-dalej-blokowac-mownice-i-urzadzac-awantury-petru-zdradzil-…

http://3obieg.pl/prezes-reduty-zlozyl-pozew-przeciwko-facebookowi

http://niezalezna.pl/90955-kod-sie-doigral-solidarnosc-wyjdzie-na-ulice-czapkami-ich-nakry…

http://www.infowars.com/despite-media-freak-out-data-shows-fake-news-sites-have-tiny-audie…

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

AK ZJEDNOCZYĆ PATRIOTÓW? Czas Patriotów 17.12.2016

https://www.youtube.com/watch?v=-STqHUmCy6A

Max Kolonko Kto stoi za atakami na Polskę Marian Kowalski

https://www.youtube.com/watch?v=yTw-48HV6hs

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-polske-ruszyla-ofensywa-nowego-porzadku-swiata

Data publikacji: 19.12.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *