Strona główna > NWO > Polskę czeka smutny los

Polskę czeka smutny los

W czasach agresywnego globalizmu,drapieżnych wielkich żydo – korporacji,usłużnych szabesgoyów,bezdusznego żydo – liberalizmu,indoktrynacji,która kaleczy i niszczy młode pokolenie,zabijania polskości,naszego dziedzictwa,rasy,Polska może się już nie odrodzić.Jesteśmy o tyle w gorszej sytuacji,że żyd nie prowadzi otwartej wojny z nami,tylko stosuje konspiracje,o której wielu Polaków nie ma pojęcia.Dlatego ważnym jest,uświadamiać innych i stawiac opór syjonizmowi.Nie bądźmy bierni, jesteśmy to winni wszystkim Polakom,którzy walczyli o Wolną Polskę.Polonuska.

Chociaż większość Polaków smutne koleje życia współdzieli już teraz, to jednak Polskę czeka jeszcze bardziej smutna dola niż niejednemu rodakowi może się dziś wydawać.

„Na podstawie przeprowadzonej serii analiz źródeł jawnych CIA, GRU i szeregu instytutów badawczych, a także prac Alvina Tofflera, Zbigniewa Brzezińskiego i Samuela Huntingtona, geopolityczni eksperci ułożyli prawdopodobną mapę Europy 2035 roku.”

– tak napisał niedawno Rosjanin Artiom Stockij w „Ekspres Gazeta” (www.eg.ru, tłumaczyła Aleksandra Bożyk). Mapa ta jest poniżej, grafika dzięki uprzejmości portalu www.kresy.pl

POLSKA~1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraj nasz straci w przeciągu dwóch następnych dekad terytoria dawniej należące przez pewien czas do Niemiec: Pomorze i Śląsk, a w przypadku porozumienia między Moskwą i Berlinem, które w zasadzie już jest, także nasze północno-wschodnie regiony. Rosja prawdopodobnie nie utrzyma finansowo Obwodu Kaliningradzkiego i odda go Niemcom, które są już dziś jedynie pionkiem w rękach mocodawców NWO wprowadzanego globalnie z USA, w zamian za Wschodnią Ukrainę i szerszy dostęp do M. Czarnego. Rosja od wieków bezskutecznie walczy o swobodny dostęp do niezamarzających (przez cały rok) portów dla swojej floty wojennej. To skutecznie ograniczało dotąd jej światowe imperialne zakusy.

Zaś na rzecz Zachodniej Ukrainy mającej się przekształcić w nowe państwo (ukraińska Galicja), Polska może utracić część terytorium współczesnego województwa podkarpackiego i lubelskiego. W to miejsce powstanie państwo – Galicja, ze stolicą we Lwowie.

Oczywiście nie stanie się to na drodze przemocy zbrojnej, ale przemocy ekonomicznej. Dziś wojna w Europie jest toczona w sposób aksamitny, wysublimowany, by sprostać wymogom aksamitnego totalitaryzmu wg Gramsciego.

Zachodniopomorscy rolnicy już dawno dostrzegli masowy proceder tajnego wykupywania polskich ziem zachodnich przez kapitał niemiecki za pomocą tzw. polskich słupów, czyli zaprzedanych Polaków poprzez których transakcje te są od 20. już lat dokonywane. Rolnicy polscy z Zachodu alarmują resztę polskiego społeczeństwa o tym organizując publiczne protesty w tej sprawie, chociażby jak na zdjęciu poniżej, ale Polacy nie reagują, wciąż tkwią nieprzytomnie w swej obłąkańczej bierności. Polak z Kielc, czy Krakowa sądzi prawdopodobnie, że go to nie dotyczy. Och, jak bardzo się myli.

Styczeń 2013, protest rolników w Szczecinie w sprawie przejmowania przez Niemców polskich ziem

 

PROTES~1

 

O ruchach separatystycznych pewnych ludzi ze Śląska i Kaszub większość z nas słyszała już w ostatnich miesiącach z oficjalnych mediów naszego pookrągłostołowego reżimu. Jednak ktoś im przecież płaci na to, by ruch rósł w siłę polityczną i medialną. Polscy Ślązacy ową siłę polityczną RAŚ (Ruch Autonomii Śląska) mogą widzieć już nawet własnym okiem, gdyż przedostali się już do władz samorządowych w regionie.

To jednakże nie jest tylko nasze lokalne zjawisko, to jest proceder sterowany centralnie przez mocodawców NWO z Manhattanu. O separatyzmie Szkocji (UK) i Katalonii (Hiszpania) też już jest głośno w światowych mediach. Europę się dziś centralnie niszczy i próbuje się jej społeczny kapitał osłabić nadając jej nowy geopolityczny i społeczny kształt. Wtedy będzie już mniej chętnych do walk ulicznych z funkcjonariuszami NWO – taka zapewne myśl przyświeca globalistom. Podzielić stare, by skleić na nowo, ale już wg nowych społecznych reguł aksamitnego totalitaryzmu NWO.

Ci, co dziś tkwią biernie w Centralnej Polsce i patrzą na tę mapkę powyżej, niech się nie cieszą, że się uratują przed niechcianymi zmianami. Światowy Sanhedryn nie zasypuje gruszek w popiele tylko żywiołowo pracuje nad przejęciem zasobów ludzkich i naturalnych Polski Centralnej w ramach doktryny Judeopolonii. Dziś dla przykładu (28-29 Stycznia) Urząd Miejski w Krakowie udostępnił swoje podwoje pod obrady parlamentu żydów (!). Mieszkańcy z linii geograficznej Kraków-Kielce-Łódź-Warszawa są naocznymi świadkami rozbudowy urbanistycznej i architektonicznej centrów polityczno-kulturowych żydowszczyzny. Nakłady finansowe i rozmach inwestycji są naprawdę imponujące i … zarazem przerażające. Wszystkie te zmiany zachodzą oczywiście przy aprobacie Kościoła Rzymsko-Katolickiego w którego dobre intencje tak wciąż naiwnie wierzy aż ¼ naszych rodaków. Pomimo że nauka historii dobitnie unaocznia, iż KRK był naszym odwiecznym opresorem i jego polscy funkcjonariusze zdradzali Polskę i Polaków już przecież wielokrotnie.

Reasumując, bez względu na to czy wyjedziemy teraz z Polski na emigrację (rzekomo za lepszym życiem) czy nie, zawsze staniemy się obywatelami drugiej kategorii ze wszystkimi tego przykrymi i upokarzającymi konsekwencjami, bowiem już stajemy się przymusowo „emigrantami” na naszych własnych ziemiach, ziemiach naszych ojców. Znaczenia terminów „dyskryminacja” i „społeczne wykluczenie” będą bardzo dobrze znane już niebawem każdemu Polakowi, nie tylko temu co wyjechał za granicę. Poczucie upokorzenia na stałe zawita do polskich domów i osobistego życia każdego indywidualnego Polaka. Dotyczy to również tych rzekomo „ustawionych” dzisiaj dzieci peerelowskich esbeków. Taka jest właśnie cena bierności i braku troski o polską wspólnotę kiedy był jeszcze na to czas i warunki. Karty już zostały zdaje się rozdane w światowej polityce, znowu ponad naszymi głowami. Niczego się nie nauczyliśmy z naszej własnej 1000-letniej bolesnej polskiej historii, więc ona się znowu powtarza. W naszej ignorancji myśleliśmy, że przeszłość i cierpienia naszych przodków nas już nie dotyczą. Zatem za karę odczujemy tę ignorancję na własnych karkach, a to szczególnie dotyczy wszystkich naszych mężczyzn i polskich kobiet mających młodość już za sobą. Młode Polki (w większości) już pełnią rolę tanich nałożnic w zachodnim świecie. Każde z nas z osobna doświadczy tego. Na zatrzymanie tych nieuchronnych zmian już jest niestety za późno moim zdaniem. Staliśmy z boku, więc Polskę nam zabrano. Witajcie w Kurdystanie Europy, moi Lechici zaspani. Był apel „Obudź się Polsko!!!” … ale zlekceważyliśmy to nawoływanie.

Za:http://socjologiakrytyczna.blog.onet.pl/2013/01/31/polske-czeka-smutny-los/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.