Strona główna > Polska > Polska nie ma własnego auta, ale Korea Północna tak.

Polska nie ma własnego auta, ale Korea Północna tak.

Bardzo uświadamiający, a zarazem przygnębiający choć krótki, film rzucający nie tyle nowe światło na Koreę  Północną co konfrontujący z realiami polskimi i pokazujący upadek Polski. Teraz jeszcze bardziej rozumiem, jak mało jest Polski w Polsce, że rządzi nami od 1989 roku masa sprzedawczyków i przeciwników narodu polskiego.

a4

Po Polsce został już tylko masoński hymn, flaga i pozory patriotyzmu sztucznie pompowane. Próżne ego budowane podczas meczów piłkarskich i nic więcej. No może jeszcze pusty autorytet Wielkiego Polaka całującego Koran w Asyżu, tuszującego pedofilię, któremu stawia się pomniki a nawet modli się do niego. To nie jest tylko film o samochodach produkowanych w Korei … Północnej.

Oczywiście jak przystało na ten świat logo jest symbolem zbuntowanych, czyli skrzydła, ale to tylko pokazuje nam, że gdzie byśmy nie wylądowali na ziemi, to rządzą tam przeciwnicy Boga.

Tymczasem polskie firmy są nękane przez urzędy.

Cel elit światowych jest taki: Polak musi byc posłusznym i biernym niewolnikiem bez inwencji, bez drygu do przedsiębiorczości.

Uf… wpadłem w detmoldyzm.

Przynajmniej jednego jestem pewien: jestem obywatelem królestwa niebieskiego i zachęcam do tego innych, aby poczynili starania celem osiągniecia takiego obywatelstwa. I to jest piękne.

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/04/12/polska-nie-ma-wlasnego-auta-ale-korea-polnocna-tak/

Data publikacji: 12.04.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.