Strona główna > Rosja > Polska według rosyjskiej propagandy

Polska według rosyjskiej propagandy

Redakcja W-P pragnie zwrócić uwagę szanownych czytelniczek i czytelników na poniższy materiał video ukazujący istotę kremlowskich rządów zakamuflowanych chabadowskich Chazarów, dążących do rozpętania, wespół z judeosatanistami rządzącymi innymi krajami zachodnimi, powszechnej masakry wojennej, która zmiecie z powierzchni Ziemi ostatnie przeszkody w objęciu globalnej władzy przez plemię żmijowe.

PONIŻEJ WYBRANE KOMENTARZE.

jacek jaca
Brak słów na tych cymbałów z rosji

 

First One
Dlatego Rosja zawsze była i będzie zapyziałym peryferium świata i synonimem biedoty oraz prostactwa.

 

Nome Inventado
System GULAG -Rozne szacunki, ~10 mln zamordowanych, z nich mowi sie ze 1% byli polakami. To sa okolo 100 tys ludzi. Operacja Polska NKWD (rozkaz ludowego komisarza SW 00487) – zamordowano 111 tys. Polakow, 29 tys. zeslano do obozow koncentracyjnych, a 100 tys deportowano na Syberia. Aneksja Litwy, Lotwy, Estonii i wschodniej Polski w 1939r., usmiercanie polskich jencow wzietych do niewoli pod Wilnem i Grodnem poprzez miazdzenia ich gasienicami czolgow w rekach Armii Czerwonej znalazlo sie 240 tysiecy polskich jencow wojennych: Z tej liczby: 125 tysiecy przekazano NKWD do obozow pracy i koncentracyjnych. 30 tys. Polaków zeslano na Sybir. Ponad 60 tys. sposrod osadzonych w obozach, specposiołkach, kopalniach i na wolnym zeslaniu zmarlo z glodu, zimna, chorob i wyczerpania spowodowanego ponadludzka praca fizyczna i zepchnieciem na margines sowieckiego spoleczenstwa. Aresztowanie 100 tys. Polakow w 1939-1941r. na anektowanych terenach II RP (zeslani na Workute, zamordowani w Bykowni i Kuropatach, 10 tys. wymordowanych na miejscu). Zbrodnia Katynska w 1940r. (21 tys. zamordowanych obywateli Polskich, w tym 10 tys. oficerow). Deportacja 800 tys Polakow z Zachodniej Bialorusi i Zachodniej Ukrainy w latach 1940-1941 (okolo 10% zmarlo w czasie transportu) Masowe mordowanie wiezniow polskich w 1941r. osadzonych w wiezieniach zachodniej Ukrainy i Bialorusi – 35 tys. (14,7 tys. bezpośrednio, 20 tys w trakcie ewakuacji więzień). 1944-48 – zholdowanie Polski, Czech, Węgier, Bułgarii, Rumunii, wschodnich Niemiec. Z ziem Polski pojaltanskiej wywieziono w ramach utrwalania wladzy ludowej do ZSRR ok. 40 tysiecy osob, a ogolna liczba tam represjonowanych wynosi ok. 45 tysiecy osob, w tym zolnierzy podziemia – 17 tys. 28 marca 1945 – porwano i uwieziono w Moskwie na Lubiance 16 przywodcow polskiego panstwa podziemnego. No i pod koniec, zostawili Polske komunistow po 2 WS i Polska nastepne 40 lat zyla w gownie.

Pokaż więcej

 

M3nt2 R3pr3z3nt
Głupi Rosjanie widzą kogoś kto drze ryja i myślą że ma rację. Mądrzy Rosjanie tego gówna nie oglądają.

 

Renata Stoszewska
to nie dyskusja a darcie ryja oszołama ktory nie ma nic wspolnego z wyzsza kultura i cywilizacją

 

Haxer 88
Tak to jest jak się za dużo wódki pije a później się wygaduje bzdury

 

Kacper Popek
Z tą paradą na placu czerwonym to trochę lipa nie trafione 7:30 , bo jakby rzeczywiście tego Piłsudski chciał to by sam do tego przeprowadził bez pomocy Hitlera( który notabene był nikim do 1923 roku i odsiadki w więzieniu i napisaniu Mein Kampf ) w 1920 roku kiedy rozklepał armię czerwoną po błędzie Josifa i jakiegoś innego „geniusza” wojskowości…

 

Aleksander Krasinski
„Żadnej Победы” , a na Kremlu kto się okazał? Jeszcze „impiercy umierające” z tego wielkie święto zrobili)

 

Tomek Pik
Należało iść z Adolfem w sojusz

 

Tomek Pik
Po co ten nasz redaktor pcha się do tego burdelu?

 

Eugene Szymczak
gosc powiedzial po polsku prawo i sprawiedliwosc

 

Eryk Kmita
To jest straszne jak brak akceptacji tragicznej dla ludzi historii Rosji jak i Polski może przerodzić się w nienawiść obu państw, oni mają żal do nas, my do nich, ale to co jest w telewizji nie równa się z tym co myślą obywatele, Rosjanie nie mają większego żalu do Polaków, jesteśmy dla nich tacy sami jak Niemcy Czesi, Słowacy i wielu innych

 

Amadey
Ruskie smieci ani slowa o ich pakcie Ribbentrop-Molotow. I dlaczego Poalcy nie mowia o napasci na Polske 17 wresnia 1939 roku? Rosjanie to smieci. Nalezy sankcjami wykonczyc ta zbrodnicza nacje idiotow w cuchnacych onucach. Nie ma gorszego bydla od Rosjan.

 

Fobosex
Haha ta ruska dziadyga co drze ryja jest najgorsza. Oni wiedzą, że to my jesteśmy na fali, a przyszłość będzie należeć do nas. Pod względem PKB per capita już jesteśmy bogatsi. Boją się jak ognia międzymorza, które wspierają amerykanie. Tam bieda, smród, ubóstwo, korupcja, zamordyzm. Przemawia przez nich bezsilność :)

 

eR eS Ce Ha 31
Spoko Ci Rosjanie sa , tacy kurwa debile tylko im klaskac i sie smiac prosto w ryj , po co sie denerwowac , przeciez niepolnosprawni umyslowo nie bardzo kumpaja co sie do nich mowi a tymbardziej co oni mowia do kogos .

 

Flou Master
Заебали эти русские новости. Можно блять уже забыть про 1938 год и не помнить о нем

 

krzychs111mf
Propaganda leje się z tv to ludzie wierzą. Ilu ludzi u nich dalej chwali komunizm. System który wymordował więcej Rosjan niż hitler.

 

Jan Kowalski
To smutne ze ci chorzy psychicznie i otumanieni wódka ludzie powtórzą każdą brednie aby tylko usprawiedliwić swoje bestialstwo i zezwierzeńcenie, to co robili zwyrodnialce z armii czerwonej nigdy nie zostanie zapomniane, cała Rosja jest chora a każdy Polak który mówi coś o współpracy z Rosją jest zdrajcą i sprzedawczykiem

 

Piotr Synowiec
ruscy całe wieki lizali niemiecką dupe to prusacy stworzyli tzw rosyjskie imperium ich władcy byli prusakami….dlatego doszło do rozbiorów to są dopiero prostytutki…oni nie mogą żyć bez lizania niemieckiej dupy bo dobrze wiedzą że bez niemców są niczym…

 

Eugene Szymczak
ten w okularach wkurza ale niestety czasami ma racje

Opublikowany 28 stycznia 2019

Redakcja W-P dziękuje p. Romanowi za nadesłanie powyższego materiału video.

One thought on “Polska według rosyjskiej propagandy

  1. Stosunki polsko – rosyjskie od wieków ustawiane były przez niemieckich , brytolskich i narodu wybranego (judzenie) polityków – vide Żyrinowski w połowie judzik. Polsce od 30 lat przewodzi wiadomo jaka nacja .Ale nie ulegający propagandzie wspomnianych , Polacy i Rosjanie przeważnie zawsze się dogadają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.