Polska przywykła do okupacji, teraz wojska NATO

Ta notka będzie krótka. Polakom świadomym naszej historii nie trzeba jej powtarzać. Tym którzy historycznej świadomości nie mają trzeba zaproponować emigrację, najlepiej gdzieś do krajów Islamskich.

a

Julian Rose z Centrum Badań Globalizacji, który pracował w Polsce przez 14 lat jako dyrektor The International Coalition to Protect the Polish Countryside opublikował materiał pod tytułem:

NATO: Agent for the Provocation of Perpetual War. Poland Occupied by Foreign Armies.

Już pisałem o tym że ostatnie decyzje NATO i działania podżegaczy wojennych, w tym także polskie marionetki zagranicznych mocodawców (ulokowane także w rządzie), robią wszystko aby doprowadzić do sytuacji w której możliwa będzie prowokacja prowadząca do globalnej wojny światowej i ewentualnej katastrofy nuklearnej.

Zwracam uwagę na następujący fragment tego materiału:

Poland, a Country repeatedly occupied by foreign armies in the past, is once again suffering the humiliation of foreign troops encroaching upon her sovereign territory. Only this time, the occupying armies are under the flag of NATO and the agenda is the establishment of an ostensibly anti Russian ‘war theatre’ – a logistical bridge-head in preparation for a possible Third World War.”.

Wielu, wielokrotnie i przy  różnych okazjach usiłuje winę za nasze zaniedbania, niechęć do aktywności, i wszelkie zło zrzucić na okres rozbiorów. Faktycznie tylko z niewielkimi przerwami od czasu pierwszego rozbioru Polska była pod okupacją.

Od 1939 roku byliśmy pod okupacją niemiecką i sowiecką. Nieco ponad 22 lata temu ostatnie obce wojska opuściły Rzeczpospolitą.

I teraz rząd który uważa się za jedynych prawdziwych patriotów lokuje Polskę pod kolejną okupację. Można to zwać w/g nowomowy politycznej jak się chce, ale stała obecność obcych wojsk na polskim terytorium jest okupacją. O zgrozo, nawet Niemcy znowu będą miały prawo okupować nasze terytorium.

Ja to nazywam zdradą. A zdrada polskiej racji niepodległościowej jest zdradą niezależnie od tego czy dokonuje jej Kuklinowski, Kukliński czy ktokolwiek inny.

„… occupying armies are under the flag of NATO…” napisał w cytowanym powyżej tekście Julian Rose.

„Czuję, że głęboka niesprawiedliwość jest czyniona wobec ludności polskiej. Nie zdają sobie sprawy (Polacy), że naród jest wprowadzany na drogę, która może skończyć się ustanowieniem niebezpiecznego precedensu: wprowadzeniem na niemal stały pobyt armii zagranicznej, tym razem USA, na polską ziemię.

Należy zaznaczyć że najbardziej niepokojącą częścią „tego czynu” jest to, że jest on z zadowoleniem i otwartymi ramionami „błogosławiony” przez polski rząd, który wydaje się ogarnięty obsesyjną myślą, że Federacja Rosyjska być może planuje zaatakować Polskę. Ale realnych dowodów na to całkowicie brakuje, co powoduje że całe te manewry (które nie skończyły się na ćwiczeniach Anakonda – przyp. mój) wyglądają podejrzanie.”

aa

Myślę, że spora część Polaków się z tym zgodzi.

Nawet mając świadomość, że co bardziej niezrównoważeni będą znowu dopytywać się komu „służy” autor tej notki, zamiast zastanowić czy aby to nie jest prawda.

Robię to niejako z reporterskiego obowiązku, gdyż nie jest powiedziane, że dziennikarz czy bloger musi publikować wyłącznie opinię zgodne z jego osobistymi poglądami.

Kto chce bardziej dogłębnie zanalizować zagadnienie może skorzystać z linku.

PS. Korzystanie z tłumaczenia wujka Googla nie jest najlepszym pomysłem gdyż nie zawsze oddaje właściwy sens.

Nathanael

Za: http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/90316-polska-przywykla-do-okupacji-teraz-wojska-nato

Data publikacji: 16.07.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *