Strona główna > Polska > Polska potentatem zasobów ropy i gazu? Dlaczego się tego nie wydobywa??!!

Polska potentatem zasobów ropy i gazu? Dlaczego się tego nie wydobywa??!!

Arabia Saudyjska posiada tylko 200 mld baryłek ropy a Polska posiada 4000 mld baryłek ropy. Gdzie jest polski rząd?!!!  Dlaczego tego surowca się jeszcze nie wydobywa???

Wygląda na to że polski rząd nie wie jak bogate surowce naturalne posiada Polska!!! Bo gdyby wiedział to czy nie byłoby to w interesie Polski tę ropę i gaz wydobywać??? Posiadamy jedne z największych na świecie złóż ropy i gazu a jesteśmy jednym z najbardziej wykorzystywanych i najbiedniejszych krajów świata!!! Już kilkadziesiąt lat temu gdzieś na Pomorzu wytrysła ropa, powstała ponoć nawet piosenka „za ropy strugi spłacimy długi”. Potem nastąpiła…… cisza! Kiedy w końcu staniemy się drugą Norwegią gdzie poprzez dobre zarządzanie tymi dobrami wspólnymi narodu wprowadzi się i u nas tzw.dochód gwarantowany (dywidendę narodową) dla każdego obywatela??! Kiedy w końcu POLACY zaczną wydobywać i wykorzystywać z korzyścią dla własnego narodu najbogatsze surowce naturalne?

Zamiast prowadzić między sobą wyniszczające wojny na słowa, walczmy o WSPÓLNY dobrobyt dla WSZYSTKICH Polaków! Dla nas, dla naszych dzieci i wnuków! Zmuśmy rząd do tego abyśmy wydobywali naszą polską ropę i gaz! Rozsyłajcie!

SKANDAL nr1!!! POLSKA ropą stoi a naród bieduje!!! Co to za polityka rządu!!! “Prof.R.Kozłowski 21 04 2017 Konferencja naukowo-techn.w Krakowie cz 2”

SKANDAL nr2!!! Amerykanie wiedzą że Polska ma ogromne zasoby ropy, a polski rząd tego nie wie???! 6 minuta „Prof.R.Kozłowski 21 04 2017 Konferencja naukowo-techn.w Krakowie cz 3”

Link do cz1 wystąpienia Prof. Ryszarda Kozłowskiego na konferencji Naukowo-technicznej w Krakowie: „Prof.R.Kozłowski 21 04 2017 Konferencja naukowo-techn.w Krakowie cz 1”

Teresa Garland

Polecam również: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/

Za: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/23/ropowy-skandal-polska-potentatem-zasobow-ropy-i-gazu-dlaczego-sie-tego-nie-wydobywa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.