Polska – patrioci Majdanu

Polska – patrioci Majdanu

„Nasi” od kultury między innymi: Olbrychski, Tencer. Holand wystosowali list do Tuska z nakazem przekazania Majdanowi-Ukrainie miliarda euro. Chodzi o pieniądze z budżetu państwa, czyli o nasze podatkowe pieniądze.

Gest straszny, gdy weźmie się pod uwagę ponad 100 000 głodujących dzieci w Polsce. Gest cyniczny, gdy uświadomimy sobie, że w rodzinach sygnatariuszy tego listu dzieci nie głodują. Siedzą natomiast na synekurach, gdzie premie wynoszą milion złotych na osobę, (Por. Spółka Stadion Narodowy …).

– Wciąż wmawiają nam, że Polska ma obowiązek ginąć za wolność innych. W historycznym rozliczeniu: wybudujemy kolejny pomnik martyrologii, wyśpiewamy hymn romantycznego uniesienia, a my aktorzy chętnie zagramy w teatrze pamięci i czci”. Polacy tak bardzo kochają romantyczne przelewanie krwi za wolność innych, że „trzeba ten nurt pogłębiać, a tę ich naiwność wynosić do godności największej cnoty narodowej.

 2 marca 2014 roku

Szansa na pokój w Europie: dymisja tzw. rządu majdanowego i powrót do Kijowa Janukowycza. W Polsce zaś- odrzucenie  polityków obcego nurtu i powrót do tradycji. Każde inne rozwiązanie niesie ze sobą wojnę!

4 marca 2014 roku

Już Żydzi rozpoczęli propagandę, że jedynie Sikorski, jako „wybitny mąż stanu” ratuje Europę przed wojną, a tym czasem Chodorkowski ogłasza, iż jest gotowy pojechać na Ukrainę, w ślad za nim idzie Kissinger. Koncepcja państwa żydowskiego w środkowo-wschodniej Europie nabiera konkretnych kształtów. Sapienti sat.

5 marca 2014 roku

Tzw. „analitycy” nakręcają panikę. Mamy rzucić się do sklepów. Cel – wyśrubować ceny. (Zawsze to mniejsza dziura w budżecie). Wszystko zwali się na Rosję, która rozpoczęła III Wojnę Światową. Rząd Tuska jest mistrzem konfabulacji i o tym nie wolno nam zapominać.

8 marca 2014 roku

Nie wolno ulegać panice wojny.  Nakręcają tę panikę polskojęzyczne media. Mają nas przerazić. Stąd wszelkie ruchy amerykańskie są uzasadnione. Mamy je bezkrytycznie popierać. Tylko Ameryka Stanów Północnych postępuje z wysokimi normami demokracji i sprawiedliwości społecznej (Wietnam, Afganistan, Libia, Wenezuela itd.). Rosja z kolei to faszyści i mordercy.

13 marca 2014 roku

RUSSOFOBIA jest złym kierunkiem w polityce nazywającej się – polską. RUSSOFILIZM – jeszcze gorszym, nie oznacza to jednak, że musimy się stawać niewolnikami Białego Domu.

21 marca 2014 roku

Antyrosyjska kampania jest przeciwko Polakom. Obcy mentalnościowo wciąż podsycają wrogość do Rosjan, lecz widzowie nie kupują tego. Dojrzałość? Nie. Przede wszystkim, chęć spokojnego życia. Wiadomo, rząd Donalda nie służy Polakom, więc sami sobie tworzymy opinie na temat ostatnich wydarzeń w Europie.

Zenon Dziedzic

 Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10259&Itemid=56

Data publikacji: 29.03.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.