Strona główna > Polska > Polska Liga Przeciw Zniesławieniom kolejna witryna judeo-satanizmu

Polska Liga Przeciw Zniesławieniom kolejna witryna judeo-satanizmu

Pisanie do zbrodniarzy aby raczyli się przyznać dobrowolnie do dokonanej zbrodni to nic innego jak danie możliwości obrony zbrodniarzom aby uniknęli odpowiedzialności.

Andrzej Zoll

Zwyczajowo w taki sposób kolaboranci legalizują zbrodnie. Opublikowany tutaj: http://www.monitor-polski.pl/polska-liga-przeciw-znieslawieniom-do-do-komisarza-gunthera-hermanna-oettingera/#comments list rzekomo Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom wzorowanej na agendach judeo-satanistów to kpina ze znajomości oczywistych aspektów formalno-prawnych lecz również nieznajomość historii na którą powołują się polityczni czwartoligowcy.

a

Dziwię się, iż publikowane są fałszywe informacje na portalu monitor-polski.pl który jest wielce zasłużony dla mediów alternatywnych.

Po pierwsze Polska oraz Unia Europejska są demokracjami talmudycznymi tzn. rasistowskim reżimem w stosunku do rdzennych mieszkańców Europy, a w szczególności do Słowian !

Dowód – Wspólna Polityka Rolna i wysokość otrzymywanych dopłat rolniczych przez rolników w Polsce. Apartheid to nie jest polityka = biali na czarnych lub odwrotnie tylko NIERÓWNY ROZWÓJ SPOŁECZNY NA DANYM OBSZARZE PRAWNYM.

Po drugie to nie Niemcy mordowali i palili na stosach całopalnych Polaków tylko judeo-sataniści, którzy w liczbie przeszło 150 000 służyli pod dowództwem niejakiego Hitlera; żyda aszkenazyjsko-berberyjskiego.

To tak jak oskarżać Rosjan o mord rytualny na Polakach w Katyniu gdy tymczasem takiego dewiactwa strzelania indywidualnie w głowę przeszło 22 000 razy w równo 40 dni = 7 Niedziel dokonało komando rabiniczne.

Wiedza ta była publikowana m.in. na tym portalu.

Zatem używanie niewłaściwego nazewnictwa oraz naśladowanie w działaniu judeo-satanistów to czynnik szkodzący Polakom zwłaszcza na forum międzynarodowym !

ps. o demokrację w Polsce proszę zapytać się dr. Zbigniewa Kękusia.

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/01/08/polska-liga-przeciw-znieslawieniom-kolejna-witryna-judeo-satanizmu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *