Strona główna > Polska > Polska – Granica przekroczona

Polska – Granica przekroczona


Na Ukrainie nie gloryfikuje się UPA, a jeżeli się gloryfikuje to drobny procent ludności. Może i się gloryfikuje, ale przecież Ukraińcy się wstydzą rzezi wołyńskiej. No może i nie wstydzą, ale to wina Polaków.

a

Poza tym UPA to jedyny mit narodowy Ukraińców,więc czym się ma kierować ich patriotyzm. Kult UPA jest marginalny, co z tego, że odwołują się do niego: prezydent, premier,większość Rady Najwyższej, a jawny banderowiec jest w dowództwie ATO?

Nic, a nic.

Jedzie do Kijowa prezydent i pluje nam w twarz.

Tuż po tym Rada Najwyższa przyjmuje ustawę, która wylewa ofiarom UPA wiadro pomyj na ich mogiły. Co na to władze w Warszawie? <tutaj już tylko przekleństwa>

Ustawa ukraińska ostrzega, że negowanie sensu walki WSZYSTKICH “żołnierzy” ukraińskich w XX wieku grozi więzieniem. Co na Ukrainie nie grozi obecnie więzieniem? Noszenie wstążki Św. Jerzego, czytanie gazet i oglądanie tv niezgodnych z myślą ATO, mowa o naturze UPA, krytyka prezydenta- wszędzie więzienie. Niekoniecznie- za zabicie ośmiolatki dostaję się wyjście za kaucją.

Uważam ukraińskie formacje wojskowe służące NKWD, oraz III Rzeszy za grupy przestępcze. Uważam rzeźników i morderców z UPA-OUN za bydło niegodne miana ludzi. Uważam system jaki zapanował w Kijowie za organizację wrogą i Polakom i Ukraińcom, uważam władzę kijowską za dyktaturę grupy przestępczej.

Zapraszam prokuratora z Kijowa, zapewne władze w Warszawie przyklasną radośnie. W sytuacji kiedy w Polsce parlamentarzyści (nie wszyscy jednak na szczęście) cieszą się z wszystkiego co anty-polskie, to tylko dwie republiki powstańcze stawiają banderyzmowi zaciekły opór.Odpowiadają za to falą oszczerstw, bombardują ich szkoły,osiedla, a pomimo to opór trwa. Media i rząd robią co mogą, aby opluć Noworosję, tymczasem na Kijów zamykają oczy.Kpina i zdrada.

Dlatego szeregi Polaków walczących z Rosjanami z Donbasu będą rosnąć, ponieważ cierpliwość każdego człowieka ma swoje granice ostateczne i taką granicę wczoraj przekroczono.

Polska Zwycięży!

Dawid Hudziec

Za: http://tragediadonbasu.net/granica-przekroczona/

Data publikacji: 10.04.2015


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *