Strona główna > Polska > Polska drugim najbardziej „homofobicznym” krajem Unii Europejskiej

Polska drugim najbardziej „homofobicznym” krajem Unii Europejskiej


Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów (ILGA – International Lesbian and Gay Association) to światowa organizacja zrzeszająca pozarządowe, polityczne organizacje środowisk LGBT. Została założona 8 sierpnia 1978 r. w Coventry w Anglii przez przedstawicieli organizacji gejowskich z 10 krajów Europy. Pierwotna jej nazwa brzmiała Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów (IGA). W roku 1986 r. do stowarzyszenia dołączyły organizacje lesbijek – w wyniku tego IGA przekształcono w Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów.

Organizacja współpracuje ściśle z Amnesty International. ILGA wspierała Światową Organizację Zdrowia (WHO) w procesie skreślenia homoseksualizmu z wykazu chorób.

Według opublikowanego właśnie rankingu, wśród Unii Europejskiej Łotwa była krajem o najniższym wyniku akceptacji dla „odmiennych orientacji seksualnych”, z oceną na poziomie 16%. Za nią znalazły się Polska (18%) i Litwa (21%).

„Wygrywa” postkatolicka Malta, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu praw LGBTI, zdobywając ponad 91% punktów. Państwo to zalegalizowało małżeństwa osób tej samej płci w lipcu ub.r.

za: euronews.com

Za: http://dzienniknarodowy.pl/polska-drugim-najbardziej-homofobicznym-krajem-unii-europejskiej/

Data publikacji 14.05.2018

 

 


18 thoughts on “Polska drugim najbardziej „homofobicznym” krajem Unii Europejskiej

 1. w satanistycznej cywilizacja to HOMOFOBIA, nie sodomia, bedzie grzechem smiertelnym.
  Doslownie.mamy odwrocone wartosci i to jest niesamowity znak na to, ze zyjemy juz w satanistycznej rzeczywistosci.
  A wielu, NADAL, nie ma o tym zielonego pojecia i ceisza sie ze jest tak fajnie ,i ze wolnosc jest i demono-kracja i ze kazdy orze jak moze.

 2. No i chwała Polakom za to. Polakom, bo polskojęzyczne media wciskają nam pedalstwo, pan Kurski też.

 3. To nie homofobia, bo fobia to strach, lęk. To raczej homo wstręt!
  Bo homoseksualizm jest ob-żyd-liwy !
  Cóż jak zauważyła słusznie Renata, w czasach ostatecznych nastąpi odwrócenie wartości czyli odwrócenie przykazań. Dobro będzie złem, a zło dobrem i oczywiście popularne będzie satanistyczne stwierdzenie – sami sobie prawem.

 4. BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE

  Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…

 5. Tylko drugie miejsce? słabo powinniśmy być na pierwszym deklasując cała resztę nie podoba mi się to .

 6. LGBT to jest przeciwne wszelkim zasadom wartosci jakie dal nam Pan Bog, to sodoma i gomora w sw, Bibli jest jasno powiedziane czy takie osoby osiagna niebo , raczej pieklo.

 7. oni teraz nachalnie i zawziecie promuja transeksualizm/transgenderyzm.
  To jest cysty lucyfeiranizm. Ta znana figura Bahometa z rogami kozla to obojniak.
  Wiekszosc tzw celebrytow,politykow , gwiazd mediailnych ,( sportowcy, piosnekarze, dziennikarze, etc) to transsekualisci.. To jest dopiero tragedia na jaka skale jest to rozpowszechnione i JAK MALO o tym wiedza ludzie.
  Wikeszosc podziwianych przez mezczyzn gwiazdek i gwiazdeczk z Hollywoodu i tych tzw piosenkrek czy znanych modelek to mezczyni poprzerabiani na kobiety.

 8. Pan Bog karze takich dewjantow, osobnikow, do siodmego pokolenia , LGBT to poprostu sodoma i gomora w dzisiejszych czasch, najlepiej to starac sie trzymac z daleka od takich jak to srodowisko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *