Strona główna > Polska > POLSKA BEZGOTÓWKOWA- SYSTEMOWE ZNIEWOLENIE POLAKÓW

POLSKA BEZGOTÓWKOWA- SYSTEMOWE ZNIEWOLENIE POLAKÓW

Minister Finansów Tadeusz Kościński trafił do Polski prosto z należącego do Rothschildów London City, bankier bez wykształcenia wyższego, który swoją karierę zawdzięcza współpracy ze służbami bezpieczeństwa. Cała historia agenturalnej roli jaką odegrał Kościński oraz Bank Handlowy w Londynie została przedstawiona w artykule na portalu forsal.pl :

„Instytucja jest specyficzna, bo miała monopol w PRL na obsługę i rozliczanie transakcji międzynarodowych. Dlatego BH otworzył wiele przedstawicielstw, oddziałów i filii m.in. w Nowym Jorku, Wiedniu, Bejrucie, Luksemburgu czy właśnie Londynie…

Kościński był wówczas jednym z trzech Polaków w ścisłym kierownictwie banku i odpowiadał za jego operacje. Dziś wiadomo, że BH był instytucją, którą upodobał sobie zarówno wywiad cywilny, jak i wojskowy do prowadzenia swoich operacji…

To o tyle istotne, że od lutego 1989 r. BH był zaangażowany także w aferę Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ), czyli nielegalnego skupu na wtórnym rynku polskich długów i wyprowadzania publicznych pieniędzy. Bank, a głównie jego luksemburska placówka, pośredniczyła w tych operacjach, a wcześniej sama je przeprowadzała…”

Człowiek z agenturalną przeszłością, zamieszany w mafijne układy, wysłany do Polski z Londyńskiego City otrzymał zadanie aby pozbawić Polaków możliwości płacenia gotówką co sprawi, że banki będą miały całkowitą kontrolę nad każdą naszą transakcją, zakupem towarów czy zlecaniem lub przyjmowaniem usług od innych. Jak sam przyznaje jego celem jest nakłonienie społeczeństwa do przejścia na system bezgotówkowy, działania w tej sprawie podejmuje Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Fundacja Polska Bezgotówkowa.

OBEJRZYJ FILM VIDEO:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.