Strona główna > Polska > Polska będzie płacić emerytury żydom

Polska będzie płacić emerytury żydom

Lepiej dbać o żydowskich rencistów i zbrodniarzy komunistycznych ukrywających się w Izraelu, jak o zdrowie Polaków.

aaa

Żydzi którzy pracowali w Polsce przed i po II wojnie światowej, a wyemigrowali do Izraela, czy to w ramach czystek syjonistycznych, czy później jako przestępcy np. Bagsik, czy winni zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu jak Salomon Morel. Będą mieli zaliczony okres pracy w Polsce, a ich składki będą rozliczone  na poczet  emerytur w Izraelu.
a,a
DOBRA ZMIANA
Proszę zwrócić uwagę na świecznik, to nie jest chanukowa menora. Tradycyjna menora ma siedem ramion i jej wykonanie opisane jest w Biblii.  
To 9-cio ramienny świecznik kabalistyczny, wprowadzony znacznie później (Chasydzi) spopularyzowany przez wolnych masonów amerykańskich. Symbolizuje piekło (9 bram piekieł), ostateczną podróż, spełnienie. Wszystkim polskim politykom podsuwają taki świecznik, a nie tradycyjny. Pytanie czy wiedzą co znaczy zapalanie świeczek na takim świeczniku, czy są tylko pajacami w obrzędzie.  
Palenie 9-cio ramiennego świecznika symbolizuje bezwzględną walkę żydów o swoje prawa. Upamiętnia powstańców Chasydzkich, którzy pokonali wojska Seleucydów i zajęli Jerozolimę, dokonując rzezi na zwolennikach hellenizmu.

W roku 2004 Lubawicze z Chabadu (organizacja chasydzka prowadząca w Polsce i na całym świecie program nawracania na wiarę Żydów niereligijnych) zorganizowała publiczne zapalanie wielkiej chanuki pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

Cyt. Wikipedia – Publiczne zapalenie Chanuki

Dla Polskich katolików to większa obraza jak spalenie jakiejś kukły żyda.
Za: http://fischer.neon24.pl/post/140648,polska-bedzie-placic-emerytury-zydom
Data publikacji: 17.10.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *