Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Polonofob Wojewódzki popiera Kukiza

Polonofob Wojewódzki popiera Kukiza

Znany ze swoich antypolskich wypowiedzi i wsadzania polskiej flagi w psie odchody, pseudocelebryta Wojewódzki oficjalnie w swoim autorskim programie poparł kandydata na prezydenta Polski Pawła Kukiza.

Podczas oglądania tegoż programu nie mogłem uwierzyć w to, że ktoś taki jak Wojewódzki poparł Pawła Kukiza, człowieka, który skądinąd od kilku lat przynajmniej gra polskiego patriotę. Jednak po przeanalizowaniu ostatnich kilku wyborów można dojść do wniosku, że kandydat popierany przez Wojewódzkiego tuż przed wyborami, w nadchodzących wyborach osiąga sukces.

W 2007 roku Wojewódzki oficjalnie poparł Donalda Tuska – Platforma Obywatelska wygrała wybory. W 2011 roku udzielił poparcia Ruchowi Palikota – RP przebił w wyborach barierę 10%. 2015 rok – Kukiz 26 kwietnia ma w sondażu prezydenckim IBRIS 7% poparcia. 28 kweitnia występuje u Wojewódzkiego i nieco ponad tydzień później według tej samej sondażowni ma już 15% poparcia. Przypadek ? Bynajmniej. Komuś najprawdopdobniej bardzo zależy, żeby ten pan osiągnął sukces w nadchodzących wyborach.

http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2015/sondaze-prezydenckie/

(http://www.dailymotion.com/video/x2oc6nc_apel-kuby-wojewodzkiego-glosujcie-na-pawla-kukiza_tv)

https://www.youtube.com/watch?v=2SnII7r-Oso

Innym ciekawym zbiegiem okoliczności jest fakt, że z serwisu youtube zniknęły wszystkie filmy z tegoż programu, na których widać scenę, kiedy Wojewódzki apeluje do widzów żeby głosowali na Kukiza. Na szczęście nie usunęli wywiadu z Grzegorzem Schetyną, w którym ten pan chwali Kukiza jaki to z niego antysystemowiec i że Kukiz idzie do polityki zmienić Polskę.

Dorzucając do tego peany pochwalne dziennikarzy TVN-u mamy przed sobą pełny obraz „antysystemowca” Kukiza, któremu nagle masowo sprzyjają kojarzone z władzą ośrodki medialne.

00046Z383G1U57LG-C116
Dziennikarze TVN-u wychwalają Kukiza

P.S. Suplement:

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *