Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Polki są sprzedawane do Kosowa

Polki są sprzedawane do Kosowa

Co roku prawie 800 Polek trafia z Polski do Kosowa, będącego centrum handlu kobietami do domów publicznych w całej Europie. Polki są brutalnymi gwałtami i narkotykami zmuszane do prostytucji. Ofiarami tego procederu padają zazwyczaj młode, biedne i niewykształcone kobiety. Dramat polskich kobiet opisuje w najnowszym kwartalniku Frondy Remigiusz Włast -Matuszak.

a

Z Bałkanów Polki są transportowane do krajów Unii Europejskiej. Po trzech latach całkowicie wyeksploatowane są mordowane.

Remigiusz Włast-Matuszak w swoim tekście przypomina że 15 albańskich rodzin mafijnych z USA, utworzyło z pomocą skorumpowanych polityków amerykańskich i Stanów Zjednoczonych Kosowo, by mieć w Europie centrum operacyjne mafii m.in. dla handlu ludźmi. Już w 1999 „Interpol oficjalnie szacował, że mafia kosowska kontroluje 60% europejskiego rynku haraczy, 50% handlu bronią i około 30% handlu kobietami i ludzkimi organami”. W krajach Zatoki Perskiej i w Wielkiej Brytanii Albańczycy z Kosowa całkowicie zmonopolizowali handel kobietami. Mafia albańska dostarcza też niewolnice na Cypr, do Izraela, Turcji, Libanu.

Temat niewolnictwa we współczesnym świecie i kobiet zmuszanych do prostytucji poruszył w swoim tekście oraz w wywiadzie z Ireną Dawid – Olczyk – prezesem Fundacji „La Strada” Mateusz Dziób.

Większość 30.000.000 współczesnych niewolników stanowią robotnicy przymusowi, z czego 1/3 to kobiety zmuszane do prostytucji. Dostępność niewolników sprawiła, że są oni dziś niezwykle tani. Podczas gdy niewolnik w USA w czasie wojny secesyjnej kosztował tyle co dziś dobry samochód, to dzisiejsza cena niewolnika wynosi tyle co empetrójka.

Według autora artykułu na Haiti 120.000 dzieci rocznie sprzedawanych jest w niewolę przez swoich własnych rodziców. Dzieci takie stają się ofiarami wykorzystywania seksualnego i pracy przymusowej. W Indiach niewolnictwo legalne było do 1926 roku. Dziś ofiarami niewolnictwa są ludzie z najniższej kasty. 14.000.000 ludzi dożywotnio zniewolonych jest odsetkami od lichwiarskich długów, odziedziczonych po rodzicach. Tysiące dziewczynek pełni funkcje rytualnych niewolnic seksualnych. W Sudanie niewolnicami są kobiety porwane i wykorzystywane seksualnie, oraz dzieci oddane pod zastaw kredytów. Niewolnictwo w Mauretanii legalne było do 1981 roku. Dzisiejsi niewolnicy nie są świadomi tego, że zostało zniesione.

Islamscy imamowie przekonują niewolników, że niewolnictwo zgodne jest z wolą Boga i pokornych niewolników czeka nagroda w niebie, a krnąbrni trafiają do piekła. W Europie przymusowi robotnicy pracują w obozach pracy a kobiety trafiają do domów publicznych. Niewolnice seksualne w europejskich przybytkach nierządu zmuszane są do prostytucji gwałtami, przemocą, odsetkami od lichwiarskich długów, groźbami śmierci dla nich i ich rodzin, oszustwami, otumanieniem rytuałami woo-doo – Murzynki żyją w ciągłym strachu przed mafią. W Arabii Saudyjskiej istnieje kara śmierci za prostytucję, a równocześnie Ministerstwo Turystyki i Promocji Handlu certyfikuje domy publiczne.

Jan Bodakowski

Za: http://wirtualnapolonia.com/2015/07/28/polki-sa-sprzedawane-do-kosowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *