Strona główna > NWO > Chwała Polin – Nowa Ewangelizacja czyli Alleluja i do przodu pchać, pchać i pchać !!!

Chwała Polin – Nowa Ewangelizacja czyli Alleluja i do przodu pchać, pchać i pchać !!!

Nowa Ewangelizacja na obszarze Odra-Bug czyli tańcząco-śpiewający funkcjonariusz ideologiczny (tzw. „biskup”) judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego Nowego Porządku Świata, pan Antek Długosz! Zresztą w opinii mielonki wojtyliańskiej jest on zaje-fajnym gostkiem.

Polskojęzyczny obywatel Unii Europejskiej, pan Antek Długosz, (tzw. „biskup” NOM) tańczy dla swojego szefa watykańskiego Franka-Bergoglio tango i jednocześnie uwodzi słodkimi melodiami swoich współwyznawców zajmujących ławki na „widowni”.

(Prawdziwa zabawa rozpoczyna się w 8 minucie i 30 sekundzie)
Jakaś modlitwa ? Powaliło was ? Jakieś kazanie ? Porąbało was ? Ryknijcie piosenkę i ruszcie w pląsy i podrygi bo jesteśmy na Dziecięcej Pielgrzymce Różańcowej ( co za impra !) !

Czy widać jak może ta judeochrześcijańska impra kształtować dzieci duchowo w wierze ?

Order Uśmiechu (można by dodać jeszcze liście lipowe )
To nie jest żaden żart, nie, nie, nie, ten facet został odznaczony „Orderem Uśmiechu” (niestety bez liści lipowych) w 2007 roku.

Do kościoła na modlitwę ? Nie róbcie jaj, teraz chodzi się tam na disco-sacro-polo-dance !!! It’s HAPPY TIME !

Śpiewając talmudyczno-kabalistyczną piosenkę żyda Leonarda Cohena ‘Hallelujah’ można poczuć dreszcze wzruszenia na plecach i mrowienie w kroczu. Ech, iluż to jednak mamy genialnych Antków na obszarze Odra-Bug !

Jeśli uważacie, że nie jest to zabawne to musicie przyznać, że jednak z całą pewnością jest to judeochrześcijańskie stowarzyszenie religijne będące integralną częścią Nowego Porządku Świata w wymiarze ideologiczno-religijnym. A może warto rozważyć ideę zaproszenia na tego rodzaju rozrywkowe nabożeństwo kapłana Nergala, oczywiście dla bardziej wyrobionych judeochrześcijan. Tak trzymać ! Alleluja i do przodu ! Pchać, pchać, pchać !
It’s really cool !

Na podstawie: blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2019/01/the-new-evangelization-in-poland.html

8.01.2019

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *