Strona główna > Świat > Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści…

Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści…

Okazuje się, że samo pokazanie ilu Żydów pracuje w danej w firmie już jest mową nienawiści. Popularny Steve-O z „Jackass” ma teraz nie lada kłopoty przez to, że na grafice pokazał wszystkich Żydów pracujących w CNN.

Steve-O został oskarżony o mowę nienawiści. Czy kogoś zwyzywał? Obraził? Nawoływał do jakichś czynów zabronionych? Nie, nic z tych rzeczy.

Jedyne co zrobił popularny celebryta to pokazanie ilu Żydów pracuje w uwielbianej przez amerykańskich lewicowców stacji CNN. Czy policzenie ilu Polaków pracuje w jakiejś firmie mogłoby zostać uznane za mowę nienawiści? Na pewno nie, bo i niby dlaczego?

Żydzi zdają się jednak uważać, że samo wypowiedzenie słowa „Żyd” na głos jest już antysemityzmem.

Grafika którą zmieścił Steve-O informuje, że Żydzi stanowią zaledwie 2 procent amerykańskiego społeczeństwa, są jednak znaczącą siłą w mediach opiniotwórczych, z których Amerykanie czerpią wiedzę o świecie.

Miejmy nadzieję, że ten niewinny wpis nie zakończy kariery celebryty.

AKTUALIZACJA: wpis już zniknął z Twittera, ale grafiki nie płoną.

Grafika, którą udostępnił Steve-O na Twitterze.

Źródło: Twitter

Za: Najwyższy Czas! (29/07/2019) – [Org. tytuł: «Steve-O z „Jackass” ma poważne problemy. Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści [FOTO]»]

4 thoughts on “Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści…

  1. Czy należy z tego wysnuć wniosek, że organizacje żydowskie generalnie są za lewicowo-wym sposobem zarządzaniem światem, czyli prawo interpretowane zgodnie z tym czego chce elita, wszystko co robisz wymaga zezwolenia udzielanego subiektywnie itd.

  2. Czy należy z tego wysnuć wniosek, że organizacje żydowskie generalnie są za lewicowo-wym sposobem zarządzaniem światem, czyli prawo interpretowane zgodnie z tym czego chce elita, wszystko co robisz wymaga zezwolenia udzielanego subiektywnie itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *