Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Policja zatrzymała niezwykle groźnych przestępców

Policja zatrzymała niezwykle groźnych przestępców

Kolejna brawurowa akcja polskojęzycznej milicji. Mieszkańcy Zielonej Wyspy mogą odetchnąć z ulgą i spać spokojnie. Niechaj tubylcze elementy wywrotowe przyjmą w końcu do wiadomości, że kto podnosi rękę na władzę temu ta ręka będzie ucięta.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali dwóch 18 – latków, mieszkańców woj. świętokrzyskiego, podejrzanych o znieważenie Premiera Rzeczypospolitej Polskiej. Jak ustalili śledczy, dwaj młodzi ludzie, na początku lipca tego roku, przełamali zabezpieczenia elektroniczne, a w rezultacie umieścili na banerze reklamowym w centrum Kielc obraźliwe treści – informuje świętokrzyska policja na swojej stronie internetowej.

Policyjny portal podaje także, że dzisiaj dwaj 18 – latkowie doprowadzeni będą do prokuratury, gdzie złożą wyjaśnienia. Grozi im nawet 3 lata więzienia.

Mężczyźni, jak ustalili śledczy, włamali się do komputera sterującego ledową reklamą, a następnie umieścili na nim obraźliwe treści. Po ich wyświetleniu, cały czas obserwowali swoje dokonania, a po wszystkim… poszli na pizzę.

a

źródło: swietokrzyska.policja.gov.pl / Wuj

Za: http://kefir2010.wordpress.com/2013/07/18/policja-zatrzymala-niezwykle-groznych-bandziorow-wreszcie-mozemy-czuc-sie-bezpeiczni-hurra/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.