Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Polemika Zdzisława Jankowskiego z opinią generała Grudniewskiego

Polemika Zdzisława Jankowskiego z opinią generała Grudniewskiego

Nawiązanie posła IV kadencji Pana Zdzisława Jankowskiego do opinii gen. Grudniewskiego odnośnie Rosji z reportażu przeprowadzonego przez Telewizję Narodową. Dla przypomnienia reportaż dostępny na Wolnej Polsce pod linkiem.

*Mój punkt spojrzenia na kwestie rosyjską, odmienne od Generała J. Grudniewskiego* *  Uważam ze ten film – są to działania szkodzące Polsce. S***, wiesz jak było  kiedyś,  jak jest dzisiaj! Nie wiem ile masz lat? Ja mam 71 i pamiętam! Nie będę  ci tłumaczył. Polska była w latach gierkowskich na 7 miejscu wdg ONZ najbardziej rozwijającym  się krajem świata. A dzisiaj!

Moja ocena! Ze wschodu przychodziło życie. Z zachodu przychodzi śmierć… W tamtym systemie politycznym socjalistycznym byliśmy kimś i na swoim. W tym systemie kapitalistycznym jesteśmy niczym, jesteśmy okradani, wywłaszczani z majątku narodowego i oszukiwani. Jestem zwolennikiem współpracy gospodarczej i dobrych sąsiedzkich stosunków polsko – rosyjskich przede wszystkim jako przewagi dla niemieckiej „Drang nacht Osten…
*Należy rozróżnić Rosję od ZSRR*, który poprzez swoje służby tajne opanowane w 90% przez ludzi pochodzenia żydowskiego w systemie Socjalistycznym stanowiły niebezpieczeństwo do wszystkich narodów. Sytuacja ZSRR zmieniła się po obaleniu rządów Żydów w czerwcu 1953r przez Żukowa po śmierci Stalina.
Rosja dziś szuka swojego miejsca…Za Gorbaczowa i Jelcyna możemy mówić o powrocie wpływów żydowskich. Rezultatem tych wpływów był rozpad ZSRR bloku Socjalistycznego i opanowanie rządów środkowej Europy przez siły masonerii żydowskiej. Polska w planach masonerii żydowskiej, germańskiej i anglosaskiej skazana jest na zniszczenie i likwidacje państwa. Rosja nie ma roszczeń terytorialnych względem Polski bo jest krajem Słowiańskim.
**Świat Słowiański*ma lepsze ogólnoludzkie wartości*,  wyższe od świata semickiego, germańskiego czy anglosaskiego. Duża część Rosjan jest prapolska, zachwyca się polską tradycją, kulturą, naszym dążeniem do wolności, dumą, honorem, gościnnością. Powinniśmy poprzez życzliwość Rosjan do Polaków wzmacniać polityczne prapolskie tradycje. Polska będzie suwerenna w układzie słowiańskim a nie germańskim, semickim czy anglosaskim. Wiem jakie są naciski Pani Merkel wrogie Polsce na Putina dot. „Likwidacji Polski a Putin mówi niet, niet, niet….” Wiem co mówił Schroeder **w 2000 roku**
*Oto* */ wypowiedz kanclerza Niemiec – Schroedera/ ** /na Zjeździe tzw „Wypędzonych” w Berlinie 3.09.2000r/*/. /„Powrót Niemców to tylko kwestia czasu, kiedy Polska i Republika Czeska wejdą do Unii Europejskiej, zapewniającej wszystkim dowolność i swobodę osiedlania się.(…) Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mej metodzie. Ja Wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy i Czesi, będą nam jeszcze wdzięczni za to, że zostali wreszcie Europejczykami.
*Polacy muszą wiedziec*, ze prezydenci, premierzy i większość posłów, wywodzący się z żydowskich nacji, są agentami i są szkoleni w USA w taki sposób, by zdobyć zaufanie wyborców i wykonać wiele dobrych rzeczy dla siebie, aby ludzka polska energia i naiwność została obrócona wniwecz podstępnie dla dobra żydowskich interesów. Taka jest idea polityki zachodnich państw, ku świetlanej przyszłości, która kopie grób dla Polski.**/Utrata ziem zachodnich i całkowita likwidacja Polski jest kwestią czasu/**,* ***jezeli tego procesu nie zatrzymamy***. *
****Jeżeli Polska chce istnień jako państwo**,  a Polacy jako Naród, musi natychmiast**wyjść z imperium niemiecko-żydowskiego – Unii Europejskiej i mperialnego **zachodu**. *Referendum wejścia Polski do Unii sfałszowali. Kierujmy się swoim rozumem a nie rozumem obcym. Byłem w Sejmie i wiem co piszę. **Czesi się przygotowują poprzez referendum do wyjścia z UE. Przesyłam ci biuletyny w załączniku, jak ich nie masz, trochę samorządowe mije.  Daj mi odpowiedz na to co ci napisałem.

Z Patriotycznym Pozdrowieniem

Zdzisław Jankowski

Niestety, ale w kwestii rosyjskiej pod względem informacyjnym przed nami jeszcze długa droga do pokonania. Żydowski reżim na Kremlu ma bardzo dobry pijar, ale na tym jego sukcesy się kończą. Na temat Rosji należy czerpać informacje z niezależnych od Kremla,  rosyjskich, patriotycznych źródeł aby się przekonać, że ów żydowski reżim realizuje wszystkie zbrodnicze zamiary żydowskiego Nowego Porządku Świata, co ukazujemy na bieżąco – link.

Jak „wspaniale” żyje się w krajach satelickich kremlowskich żydów, możemy zaobserwować na przykładzie Ukrainy, która w ciągu 22 lat tzw. „niepodległości” skurczyła się o 12 milionów ludzi (a zatem czy można dziś dziwić się Ukraińcom, którzy chcą uciec od putinowskiej Rosji do eurołagru?) – to demograficzne ludobójstwo. Ale ta katastrofa demograficzna nie tylko dotyczy Ukrainy, ale i Rosji pod wieloletnimi rządami kremlowskiego oligarchy i miliardera, czyli żyda Szełomowa vel Putina, o czym informuje nawet mainstream, a co przemilczają nawet internetowe media niezależne.

Jedyną odtrutką na kremlowską propagandę jest prawda, czyli drążenie jej z niezależnych – prawosławnych – patriotycznych – rosyjskich źródeł, do czego namawiamy wszystkich rodaków uwikłanych w kult kremlowskich żydów.

Panu Zdzisławowi Jankowskiemu serdecznie dziękujemy za polemikę z Generałem Grudniewskim a naszym rodakom i rodaczkom sugerujemy wszystkie słowa wypowiedziane na temat Polski przez Pana Zdzisława dobrze zapamiętać. Polska słaba i zaprzedana w kajdany jest skazana na kasację, likwidację. Przy obecnym stanie rzeczy to tylko kwestia czasu. a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *