Strona główna > Polska > Polak zadźgany nożem przez Turka. Rodzina błaga o pomoc

Polak zadźgany nożem przez Turka. Rodzina błaga o pomoc

Komentarz: Bdb blog o „religii pokoju”: https://islamoczamichrzescijanki.blogspot.co.uk/

30-latek Krzysztof Suchan z Paczkowa został pięciokrotnie ugodzony nożem na ulicy Tilburga w Holandii. Rodzina prosi o pomoc w organizacji pochówku i sprowadzeniu z zagranicy ciała mężczyzny.

 a

Do zdarzenia doszło 27 maja w nocy z piątku na sobotę. Jak relacjonuje rodzina zmarłego, przebywający w Holandii Krzysztof Suchan, wracając do domu, został zaatakowany przez ludzi pochodzenia tureckiego.

Okoliczności zdarzenia nie są do końca jasne. Krzysztof wraz z kolegą miał wdać się w sprzeczkę z grupą Turków. Doszło między nimi do fizycznych przepychanek. Z informacji świadka wynika, że w pewnym momencie Turek oddalił się i wrócił z nożem.

Sprawca, który zadał śmiertelne ciosy nożem, przebywa na wolności, ponieważ zdaniem sądu miał działać w obronie własnej.

W ciągu pierwszej doby od zdarzenia Polak przeszedł dwie operacje, usunięto mu śledzionę i duży fragment jelita. Nerki i wątroba przestały pracować. Po tygodniu z Tilburga przetransportowano go do Rotterdamu.Przez 14 dni walczył o życie, przeszedł cztery operacje, niestety nie udało się uratować mężczyzny – został odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

Krzysztof osierocił 3-letnią córkę Wiktorię. Ewa Suchan wraz z całą rodziną prosi o pomoc w pochówku i sprowadzeniu ciała do Polski, do tego potrzebne są środki pieniężne w wysokości 8 tys. euro. Wpłaty datków można dokonywać na portalu Pomagam.pl (TUTAJ).

Za: https://ndie.pl/polak-zadzgany-nozem-turka-rodzina-blaga-o-pomoc/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *