Strona główna > Świat > Ukraina > Polacy wysłali Poroszence paczkę z zakrwawioną odzieżą dziecięcą

Polacy wysłali Poroszence paczkę z zakrwawioną odzieżą dziecięcą

Tekst listu do Prezydenta Poroszenko z odsłuchu na Youtube:

Panie Poroszenko!

Wysyłamy Panu rzeczy dzieci, które już nigdy nie pójdą do szkoły, dlatego, że wasza armia je zabiła. Posłaliście swoich morderców do Donbasu, aby siali śmierć i zniszczenie, bo nie jest potrzebny ukraiński Donbas, ale Donbas martwy. Zabijacie małe dzieci dlatego, że wasi bandyci są zdolni ostrzeliwać miasta, nie chcące się podporządkować waszej juncie. Wasi mordercy mają nadzieję, że śmierć małych dzieci nie brudzi im rak. Sądzicie, że dokonywane ludobójstwo będzie bezkarne? Nie! Wcześniej czy później matki zabitych dzieci dościgną was wszystkich, tę tak zwaną elitę Ukrainy, która rozpętała bratobójcza wojnę domową w interesie Stanów Zjednoczonych. Wszyscy otrzymacie to, na co zasłużyliście. Macie na rękach krew słowiańskich dzieci – noworodków. Krew, której nigdy nie zmyjecie. Bądźcie przeklęci!

Polacy przeciwni zbrodni w Donbasie

a

Tłumaczenie listu na język rosyjski:

Господин Порошенко!

Высылаем вам вещи детей, которые уже никогда не пойдут в школу, потому что ваша армия их убила. Вы послали своих убийц в Донбасс сеять смерть и разрушение, потому что вам не нужен украинский Донбасс, но Донбасс мертв. Убиваете маленьких детей потому, что ваши бандиты способны бомбардировать и остреливать мирные города, не желающие подчиниться вашей хунте. Ваши убийцы надеются, что смерть маленьких детей не пачкает им руки. Вы думаете, что совершаемый геноцид останется безнаказанным? Нет! Рано или поздно матери убитых детей догонят вас всех, эту так называемую элиту Украины, которая развязала братоубийственную гражданскую войну в интересах США. Все вы получите то, на что заслужили. У вас на руках кровь славянских детей – новорожденных. Кровь, которой вы никогда не сможете cмыть. Будьте прокляты!

Поляки против преступности в Донбассе

Kilka komentarzy (ze 101):

* Yelena Grab1 godzinę temu

Polscy najemnicy i polskie regularne wojsko walczyli w Noworosji, jest film video, na którym Polak – czołgista strzela z działa czołgowego. Kiedy armia Noworosji przeszła do ofensywy, oni ze strachu stanęli po stronie Noworosji. Poza tym ich prezydent, mówiąc, że: „My dobrze wysysamy z USA” miał na myśli dokładnie to, że Polaków, jako członka NATO prowadza na rzeź w tej wojnie.

Od tłumacza:

To nie Prezydent Polski mówił o wysysaniu, tylko Minister R. Sikorski w prywatnej rozmowie.

[…] To g…o, skłócimy się z Niemcami i Francuzami, tak jak my wysysamy od Amerykanów, jako ostatni frajerzy. Polski problem polega na tym, że mamy tanią dumę narodową i niską samoocenę. To takie murzyństwo…..

Wg: http://politikus.ru/events/22439-ministr-inostrannyh-del-polshi-my-otsasyvaem-u-amerikancev-kak-poslednie-fraera.html

* Vika Viktoriya2 godziny temu

Tam są normalni ludzie w Polsce ..

* Wiktor Dmuchowski1 godzinę temu

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Warto przesłać zakrwawione rzeczy zabitych dzieci Tuskowi, Komorowskiemu i przede wszystkim Sikorskiemu i krzyczącemu na Majdanie Kaczyńskiemu wraz ze swoimi przydupasami: Saryjuszowi Wolskiemu, Kowalowi i wszystkim im podobnym kanaliom, którzy wspierali TĘ rzeź.

* Ren Ka 20 minut temu

Za rok będą wybory. Mam nadzieję, że to koniec ich rządów. Najchętniej zapakowałbym ich wszystkich razem do czołgu i wysłał w rejon słynnego Motoroli.

* ელენა ვლადიმიროვა 2 minuty temu

Drodzy bracia! Dziękujemy bardzo za słowa zrozumienia i poparcia. My, Rosjanie i Ukraińcy, mieszkające w Polsce, jesteśmy dumni z Polaków, którzy w swoiсh sercach nie utracili prawdziwych wartości chrześcijańskich!

* Ren Ka 40 minut temu

Rosjanie! Wiem, że macie o nas złe zdanie. Ale tak naprawdę jesteśmy takimi samymi ludźmi, jak wy. Nie chcemy wojen i serce nam się kraję, widząc tragedię, jaka się rozgrywa w Doniecku i Ługańsku. Myślący Polacy nigdy nie poprą draństwa, mordującego kobiety i dzieci. Mamy niestety złe rządy i propagandę w mediach, która urabia łatwowierne, bezrefleksyjne umysły. Powiem krótko – nie wierzcie, że naród Polski stanie po stronie morderców.

Нога Вондала 1 godzina temu

Polacy zadziwiają! Zuchy!

Андрей К 1 godzina temu

Brawo dla Polaków! Szacunek!

Tłumaczył Janusz Sielicki

2.9.2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *