Strona główna > NWO > Apokalipsa > Pokajanie rabina…

Pokajanie rabina…

Pokajanie rabina wobec narodu rosyjskiego…”Podbiliśmy Rosję…wymordowaliśmy 30 milionów wykształconych Rosjan!”

 
 Krótkie streszczenie video:

„Przetłumaczyliśmy książkę „Mein Kampf”. Książka jest dobra i powinna być dostępna w szkołach Izraela. To konieczne dlatego, że Izrael jest krajem rasizmu i faszyzmu. My sami jesteśmy wszystkiemu winni i powinniśmy wiedzieć za co jesteśmy prześladowani.

To my stworzyliśmy marksizm i leninizm. Żydzi-komuniści przeprowadzili Rosyjską Rewolucję. Podbiliśmy Rosję. To my wymordowaliśmy 30 milionów wykształconych Rosjan. To my sami jesteśmy mędrcami i zaczęliśmy wysoka nimi rządzić. To my przejęliśmy Niemcy. My swoją kulturę wszędzie wszczepialiśmy w teatrach i w muzyce. Niemiecki Wagner wystąpił przeciwko nam to go zakazaliśmy słuchać i ogłosiliśmy go antysemitą. On jest zaledwie od niedawna dostępny w Niemczech.

Mendelssohn przeszedł na chrześcijaństwo i ochrzcił swojego pięcioletniego syna. Powiedzieliśmy Niemcom, ze ta żydowska kultura jest w rzeczywistości niemiecka. To my obiecaliśmy zniszczyć niemiecki naród. I słusznie nas prześladowano. To my jesteśmy winni. Powinniśmy płakać (płacze). Obecnie mamy ziemię i nie powinniśmy się zajmować rasizmem i trzeba się asymilować…”

Za: http://3rm.info/main/70729-pokayanie-ravvina-pered-russkim-narodom-my-zahvatili-rossiyu-ubili-30-mln-obrazovannyh-russkih-video.html

Data publikacji: 16.03.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *