Strona główna > NWO > Apokalipsa > New World Order – Jeszcze jeden zbór religii Antychrysta

New World Order – Jeszcze jeden zbór religii Antychrysta

Obecnie satanistyczne siły żydomasońskie aktywnie przygotowują świat do „godnego” powitania nadchodzącego Antychrysta. Świadectwem tego jest nie tylko powszechne nadawanie ludziom numerów, narzucanie im elektronicznych dokumentów, rozpoczęcie implantacji ludziom mikrochipów ale i przygotowania, na wielką skalę, do stworzenia jednej światowej religii Antychrysta, dla której buduje się obecnie infrastrukturę w postaci religijnych centrów kultowych.

Diabelski chór jednej światowej religii Antychrysta
Diabelski chór jednej światowej religii Antychrysta

Tak więc w Moskwie istnieje już ekumeniczny kompleks świątynny światowych religii nazywany bluźnierczo „Nową Jerozolimą” a w obwodzie moskiewskim (Podmoskowie) prowadzone są przygotowania do budowy Parku Religii Światowych, którego centrum będzie olbrzymi szatański zbór żydomasoński otoczony przez światynie światowych religii.

MASONERIA SATANISTYCZNY KULT

Takie żydomasońsko-ekumeniczne centra religii Antychrysta tworzone są goraczkowo i w innych krajach świata. Jednym z nich jest etno-religijny kompleks RUH ORDO, zlokalizowany na brzegu jeziora Issyk-Kul w Kirgizji.

Twórcy tego kompleksu nie ukrywają swoich celów: „W tłumaczeniu z języka kirgiskiego RUH ORDO oznacza centrum duchowe albo błogosławiony gród. Wyjątkowość kompleksu RUH ORDO, według koncepcji autora, polega na połączeniu pięciu głównych religii świata, islamu, prawosławia, katolicyzmu, buddyzmu i judaizmu, w jednym miejscu i pod jednym niebem. Bóg jest jeden dla wszystkich – takie jest przesłanie tego duchowego centrum” (wikimapia.org).

Bez komentarza, jak to się mówi.

a

aa

aaa

aaaa

aaaaa

aaaaaa

a1

a2

a3

a4

a5

a6

Przed oglądaniem video zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Służba prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

Za: http://dsnmp.ru/eshhe-odno-kapishhe-religii-antihrista-etno-religioznyiy-kompleks-ruh-ordo-foto/

Publikacja: 25.08.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *