Strona główna > Świat > Podsumowanie sprawy Mohammeda Meraha

Podsumowanie sprawy Mohammeda Meraha

Źródło: http://vidrebel.wordpress.com

27/03/2012

Tłum. wMordechaj

Mohammed Merah legalnie posiadał 8 sztuk broni, w tym Uzi, shotgun i Colta caliber 45. We Francji trudno jest zarejestrować jakąkolwiek broń. Ale żeby zarejestrować 8 sztuk, w tym Uzi i shotguna, jak miałeś 15 zarzutów kryminalnych w młodości, to graniczy z cudem równym pracom Heraklesa. Jeśli jeszcze w dodatku byłeś na szkoleniu wojskowym wśród radykałów muzułmańskich w Afganistanie i znalazłeś się na francuskiej i amerykańskiej liście osób nadzorowanych ze względu na powiązania z terrorystami, to wszystko to razem wzięte, czyni możliwość legalnego posiadania broni czymś więcej niż rzeczą niemożliwą.  

Mohammed Merah odwiedził Izrael we wrześniu 2010 r. zanim znalazł się w listopadzie w Afganistanie, a to już przekracza wszelkie granice wyobraźni. Dziennikarz Palestyński, który mieszka w Anglii zna innego angielskiego obywatela z pakistańskim pochodzeniem, który próbował takiej samej wizyty, z Jordanii na okupowane przez Izraelczyków tereny Palestyńskie, i od strażnika na granicy usłyszał, że ten kraj jest wyłącznie dla białych ludzi. Jej odmówiono wejścia, ale Merah został wpuszczony.

Właściciel broni wie, ile kosztuje 8 sztuk broni, ale dodajmy do tego jeszcze francuski Vat i podatek od sprzedaży, który jest bardzo wysoki. Merah miał co najmniej dwa mieszkania. Skąd wziął na to wszystko pieniądze?

A teraz zajmijmy się przebadaniem kalendarium wydarzeń. Ktoś zabija francuskiego żołnierza sił pomocniczych 11 marca. 15 marca ktoś zabija kolejnych dwóch francuskich żołnierzy. Wszyscy trzej byli umundurowani, a dwaj z nich mieli muzułmańskie pochodzenie. Również w dniu 15 marca, Mohammed Merah, trafia na listę 20 potencjalnych podejrzanych. Dnia 19 marca ktoś strzela do rabina i trojga dzieci przed wejściem do żydowskiej szkoły. Zatem rodzi się pytanie za 100 pkt – dlaczego Merah nie zostaje zatrzymany i poddany okazaniu na miejscu zdarzenia w dniu 15 marca? Dlaczego nikt nie zrobił testu tych 8 sztuk zarejestrowanej broni na zgodność balistyczną?

Najświeższe sondaże wskazują, że głównym konkurentem w pierwszej rundzie wyborów prezydenckich SarCrazy’ego, będzie Francois Hollande. Te zabójstwa pchnęły kandydaturę SarCrazy’ego w sondażach o 1,5 % wyżej od Hollande, chociaż Marine Le Pen z Frontu Narodowego również może na tym zyskać. Zauważcie, że SarCrazy i Hollande są obaj żydami. Marine Le Pen natomiast bierze stronę Izraela przeciwko muzułmanom.

Zobaczymy, co się wydarzy. SarCrazy jest jedynym kandydatem, który jest zwolennikiem UE.

Zobacz także:

Francuzi wiedzą że zamachy w Tuluzie to operacja fałszywej flagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.