Strona główna > Świat > Podnieś się Europo. Nowa książka Mike’a Walsha

Podnieś się Europo. Nowa książka Mike’a Walsha

Dlaczego etnicznych Europejczyków wybrano do największego i najbardziej złośliwego eksperymentu inżynierii społecznej jaki kiedykolwiek wymyślono? Czy nie przyszło nikomu do głowy to, że etniczni Europejczycy mogą nie chcieć być multikulti?

a

„Różnorodność” to NIE „siła” a największe źródło konfliktu
Masowa nie-europejska emigracja do krajów europejskich to rasowa i kulturowa broń masowego niszczenia

Czy alarmistyczny jest pogląd, że inwazja migrantów ekonomicznych, głównie arabskich i afrykańskich, spycha etnicznych Europejczyków na skraj unicestwienia? Obecny z własnej winy kryzys sprawia wiele problemów: wskaźnik urodzeń, przestępczość, nadużywanie dobroci podatnika i dużo więcej. Najpierw pytanie: dlaczego etnicznych Europejczyków wybrano do największego i najbardziej złośliwego eksperymentu inżynierii społecznej jaki kiedykolwiek wymyślono? Czy nie przyszło nikomu do głowy to, że etniczni Europejczycy mogą nie chcieć być multikulti?

a

Już obca we własnym kraju

Jest też do rozważenia sprawa negowania demokracji: narody wchodzące w skład Unii Europejskiej są rzekomo demokratyczne. Sześciolatek może wyraźnie zobaczyć, że demokracja już nie odnosi się bardziej do UE niż w okupowanej przez sowietów Niemieckiej Republice Demokratycznej.

a

Niebezpieczeństwo jakie dla Europy zachodniej stanowi zalew migrantów jest podwójne. Pierwsze to zdrada skorumpowanej elity politycznej, której decyzje przedkładają interesy wyobcowanych etnicznych Europejczyków. Drugie, media głównego nurtu nie spełniają swojego zadania. Konwencjonalne dzienniki, radio i TV są krytyczne jeśli chodzi o interesy etnicznych Europejczyków, a stronnicze na korzyść przybywających migrantów ekonomicznych.

Dziwne jest to, że atakuje się ośrodki dla uchodźców, a sprawcy katastrofy, siedziby rządu i biura mediów pozostają nietknięte.

Choć zrozumiałe jest to, że etniczni Europejczycy powinni okazywać swoją frustrację na niechcianych przybyszach, to jest to słaba strategia. Dziwne jest to, że atakuje się ośrodki dla uchodźców, a sprawcy katastrofy, siedziby rządu i biura mediów pozostają nietknięte. Pokazywanie bezsilności wobec tych zagrożeń doprowadzi do tego, że problemy „uchodźców” rozmydlą się tak szybko jak się zaczęły.

a

Pierwsza rocznica protestów Pegida w Dreźnie, Niemcy

Takie niepokoje zainspirowały weterana-działacza Michaela Walsha do pospieszenia w obronie etnicznych Europejczyków. Irlandzki dziennikarz i historyk uważa, że zaniepokojeni Europejczycy połączą grupy protestu i wyjdą na ulice. Jego wieloletnie doświadczenia jako bojownik uliczny zmusiły go do wydania książki PODNIEŚ SIĘ EUROPO. To niedroga ilustrowana książka w miękkiej okładce. Treść tytułu jest po części inspiracyjna, po części informacyjna, i w końcu jest podręcznikiem do przetrwania dla działaczy politycznych i ulicznych demonstrantów.

a

PODNIEŚ SIĘ EUROPO
Europa w ogniu
przyczyny i rozwiązania

Mike mówi: „Działalność polityczna to pole minowe zagrożeń. Marginalne działania polityczne są czasem siedliskiem intryg i działalności wywrotowej. Ale jednocześnie są inspirujące, edukacyjne, fajne, a na pewno satysfakcjonujące. Aktywizm polityczny oferuje ekscytującą mieszankę nowych doświadczeń.

Jeśli zamierzasz stać się aktywnym najlepiej jest poznać ‚reguły ulicy’. Będą nigdy nie  napotkane wcześniej problemy. Musisz wiedzieć jak dopasować się do grupy kampanii, być użytecznym i jak zachować bezpieczeństwo.

Wyjście na ulice czyni niedoświadczonego protestującego podatnym. Ci najbardziej doświadczeni w protestach ulicznych to nie demonstranci, prawdziwymi profesjonalistami na protestach są policja i dziennikarze. Te dwie profesje stwarzają dużo większe zagrożenie dla niedoświadczonych protestujących niż pro-imigrancka ‚antyfaszystowska’ opozycja”.

Celem wydania PODNIEŚ SIĘ EUROPO jest edukacja, inspiracja, informacja i pomoc w przygotowaniach do aktywności politycznej. Ten cenny podręcznik instrukcyjny jest pożyteczny zarówno dla fotelowego działacza, jak również dla demonstrującego na ulicy. Jaka może być lepsza inwestycja niż dowiedzieć się za co walczysz i jak trzymać się z daleka od problemów kiedy jesteś na barykadach. Co najważniejsze, Europo podnieś się Michaela Walsha pojawia się w idealnym momencie by pomóc zmienić sytuację.

Tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://renegadetribune.com/europe-arise/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *