Strona główna > Świat > Podejrzana strzelanina w Monachium

Podejrzana strzelanina w Monachium

Historia Monachium obejmuje wcześniejsze notoryczne wydarzenia. W listopadzie 1923 po-niósł fiasko pucz Hitlera. Uwięzienie, Mein Kampf, dojście do władzy i późniejsza II wojna światowa, zmiana kursu historii świata.

Podczas Olimpiady w 1972, bojownicy Czarnego Września zabili 11 izraelskich atletów i trenerów, razem z oficerem policji. Pięciu sprawców zabito, trzech innych aresztowano, później zwolniono, a jeszcze później odnaleźli i zamordowali ich agenci Mosadu.

Piątek był sceną innej rzezi  monachijskiej, zabijającej 10, raniącej prawie 24 innych. Policja stwierdziła, że samotny snajper, zidentyfikowany jako 18-letni Ali David Sonboly, z pochodzenia Irańczyk się zastrzelił.

AppleMark

Jak wygodnie! Czy miał przy sobie dowód by ułatwić nadanie mu nazwiska? Czy to nie jest ten sam scenariusz wielokrotnie odgrywany w incydentach tego rodzaju? Dlaczego rzekomy snajper chciałby by jego tożsamość pokazywano w nagłówkach?

Uciszeni nie mówią, więc nie może wytłumaczyć swojej wersji wydarzeń, albo czy on a może inni brali w tym udział.

Początkowe raporty sugerowały wielu snajperów, prawdopodobnie ponad 30 ofiar, jednego snajpera niełatwo mogacego wyrządzić tak duże straty, zanim zatrzymano go na zatłoczonym terenie – czy policja, przechodnie, albo przez samego siebie jak mówi policja.

Jego ostatnie słowa były „jestem Niemcem”. Policja nie pokazała żadnych dowodów wiążących go z grupą terrorystyczną albo radykalizmem. Sensacyjne artykuły doprowadzają do odruchowych wniosków.

Żadna organizacja nie przyznaje się do tego incydentu. One się wydarzają z niepokojącą regularnością w Europie i Ameryce – najczęściej sponsorowane przez państwo by przerazić i manipulował ludźmi, żeby zaakceptowali to co odrzuciliby w przeciwnym wypadku.

Wielokrotne incydenty takie jak Monachium doprowadziły Francję do praktycznie stałego stanu wyjątkowego – państwo policyjne zastępujące rząd konstytucyjny.

Czy Niemcy są następne? Czy zrobi to cała Europa? Po 11 IX Kongres uchwalił przepisy państwa policyjnego, siły wzmocniły się za Obamy, praktycznie na pewno by stać się drakońskimi niezależnie od tego kto go zastąpi.

Obecnie mamy najbardziej niebezpieczny czas w historii świata. Szaleją niekończące się kierowane przez Amerykę wojny. Bezpieczeństwo wewnętrzne w zachodnich społeczeństwach sprowadza się do rządów Gestapo – tyrania zastępująca podstawowe wolności.

Czy Monachium jest najnowszym gwoździem do trumny cenionych zbyt ważnych do stracenia? Czy coś większego wydarzy się w Ameryce i / lub w Europie kończąc je wszystkie – totalitarny rząd przejęty przez stan wojenny?

Stephen Lendman

http://rense.com/general96/suspiciousmunich.htm#sthash.RZOJOQwB.dpuf

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *