Strona główna > Świat > Podatki za wodę, powietrze, słońce i księżyc…

Podatki za wodę, powietrze, słońce i księżyc…

Ponad 30.000 naukowców twierdzi, że „Katastroficzne Globalne Ocieplenie wytworzone przez człowieka ” jest kompletnym OSZUSTWEM i kłamstwem z punktu widzenia naukowego. Wysoko upolityczniona debata na temat zmian klimatycznych szaleje w miarę zbliżania się do Stanów Zjednoczonych bardzo ważnych w 2016, wyborów prezydenckich, pomimo stale rosnącego zbioru dowodów ujawniających fakt, że „katastrofalne , spowodowane wpływem człowieka, globalne ocieplenie” jest niczym więcej niż tylko wyszukaną mistyfikacją..

a

A wybory listopadowe mogą się okazać zwycięstwem dla fałszerzy, według ekspertów, którzy zdarzają się być wśród tych, którzy maja odwagę kwestionować fałszywą narracje o zmianach klimatu. Jednym z tych ekspertów jest założyciel Weather Channel, John Coleman, który obecnie ostrzega, że wybory mogą okazać się „punktem zwrotnym” na rzecz ludzi takich jak Al Gore, którzy w dalszym ciągu będą GROMADZIĆ ogromne FORTUNY na podstawie oszustwa o globalnym ociepleniu.

W niedawnym wywiadzie z Climate Depot, Coleman powiedział: „Al Gore może wyjść z cienia i zadeklarować zwycięstwo w temacie” globalnego ocieplenia” jeśli Hillary Clinton wprowadzi się do Białego Domu.”

Tak, jeśli tak się stanie, a nowe regulacje klimatyczne staną się prawami tego kraju będą one prawie NIEMOŻLIWE DO OBALENIA od czterech do ośmiu lat. ” Zwolennicy zmian klimatycznych pozostają nieugięci w swojej misji, ignorując liczne najnowsze wyniki badań naukowych wskazujące, że WCALE NIE doszło do trendu ocieplania na przestrzeni ostatnich dwóch
dekad.”

Tłum. Renata

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/30000-scientists-say-catastrophic-man-made-global-warming-complete-hoax-science-lie/#.V9E68q2TUdV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *