Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Podaj dalej – ścięcie Foleya to oszustwo – i zapobiegnij kolejnemu 11 IX [skrót]

Podaj dalej – ścięcie Foleya to oszustwo – i zapobiegnij kolejnemu 11 IX [skrót]


Zdaniem Mike’a Rivero na whatreallyhappened.com – w tej chwili media korporacyjne uderzają w nas tak mocno jak mogą ISISem, jest to oczywista kampania propagandowa podobna do tej o „al.-kaidzie” i „Osamie bin Ladenie” przed 11 IX. Biorąc pod uwagę to jak zdesperowany jest amerykański rząd żeby ożywić program wojenny, powinno nas niepokoić to, że rozważany jest nowy atak fałszywej flagi, większy i bardziej krwawy niż WTC”.

a

Komentarz Jima Stone’a:

To właśnie dlatego przeprowadzono to fałszywe ścięcie, żeby ludzie znienawidzili muzułmanów, żeby nie interesowało ich to ile milionów wysadzą w powietrze. ŚCIĘCIE BYŁO FAŁSZYWKĄ, POKAZUJE TO ZDJĘCIE PONIŻEJ, PRZEKAZUJCIE TĘ WIADOMOŚĆ I ZATRZYMAJCIE KOLEJNY 11 IX. Jeśli to ujawnimy, to ich gra się zakończy, i uderzy ich w oszukany „główny nurt”, prasa alternatywna już cała jest w tym chórze.

a

Ścięcie Foleya z użyciem MANEKINA

Film zakazany w Brytanii. Zauważcie – nie ma tam żadnej krwi, mimo że „terrorysta” odżynał głowę kilka razy, a co ważniejsze, zauważcie pozycję „ofiary”.

Ważna jest pozycja „ofiary”, bo jeśli jeśli to się stało w taki sposób, i to ścięcie było prawdziwe, byłoby wiele skurczów i drgawek, DLACZEGO PIACH JEST CZYSTY WSZĘDZIE OPRÓCZ W MIEJSCACH GDZIE ROZLANO KREW? Ścięcia bardzo tryskają, GDZIE TO WSZYSTKO?

I jeszcze jedno: Chcesz powiedzieć, że ten mały nożyk, tnący w tę i z powrotem, odciął szyję w tak czysty sposób jak u manekina w domu towarowym? KUPA ŚMIECHU!

TEN NÓŻ: czyste odcięcie jak na manekinie!

Wszystko razem to psy-op.

1.Foley uśmiecha się w tym filmie. 2. „Scinacz” ma brytyjski akcent. 3. Nie wylewa się żadna krew kiedy rozpoczyna się ścięcie 4. Następnie ścina głowę, ale nie widać ścięcia 5. Kiedy video wraca widać ciało bez głowy.

(Wideo: http://www.liveleak.com/view?i=bc1_1408481278)

Silikonowa głowa – nagle ogolona? wykonana w najlepszym hollywoodzkim warsztacie, zbyt czyste miejsce odcięcia. Na drugim zdjęciu krew tylko tu gdzie wylana, żadnych rozprysków. Inny kolor twarzy/głowy, a inny rąk/nóg. Żadnych włosów na nogach/rękach, chyba że go ogolono. Nic się nie opalił?

Źródło: http://jimstonefreelance.com/beheadedcprdoll.html

Tłum. Ola Gordon.

P.S.

Obejrzyjcie film – czy to ten sam facet – James Foley?

Will the real James Foley please step foward please.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *