Strona główna > NWO > Pod żydowską władzą. Lasha Darkmoon

Pod żydowską władzą. Lasha Darkmoon

Czy teraz jest czas by pisać nekrolog Ameryki? Czy teraz mamy powiedzieć „Żegnaj, Ameryko”?

„My, naród żydowski, rządzimy Ameryką, i Amerykanie to wiedzą”.

– Premier Izraela Ariel Sharon, 3.10.2001

Recenzja [review] autorstwa Kevina MacDonalda broszury Wilhelma Marra Der Sieg des Judenthums über das Germanenthum, 1879, („Zwycięstwo judaizmu nad germanizmem”), to fascynujące kompendium pesymistycznych cytatów, w których niemiecki ekspert polityczny Marr wnioskuje posępnie, że dla Niemiec nie ma nadziei.

Są skończone – tak, już w latach 1870. Żydzi, lamentował, byli po prostu zbyt groźnym wrogiem.

Broszura Marra kończy się tymi mrożącymi krew w żyłach słowami: „Uznajmy co nieuniknione, skoro nie możemy tego zmienić. To się nazywa: FINIS GERMANIAE – koniec Niemiec!”

1.Czy Ameryka to nowe Niemcy?

Przyznam, że nie miałam pojęcia, że sytuacja była tak posępna w Niemczech już w 1879. (Broszurę Marra niedawno przełożono na angielski i teraz jest dostępna w PDF [available in pdf format]). Byłam pod fałszywym wrażeniem, że pojęcie żydowskiej dominacji pojawiło się dużo później – po wydaniu Protokołów (1903) i rosyjskiej rewolucji (1917).

Widzieliśmy wszystko jak to się dzieje. Niemcy rzucono na kolana, dokładnie jak przepowiedział Marr. Ich trup teraz leży gnijąc.

Zupełnie niedawno Izrael zażądał od Niemiec kolejny miliard euro ($1.4 mld) za reparacje holokaustu dla nieskończenie traumatyzowanych żydowskich ocalonych. Niemal 70 lat po II wojnie światowej, ponura afera wymuszania [extortion racket] trwa bez końca.

Mimo że II wojna światowa zakończyła się 68 lat temu, lizba ocalonych z holokaustu dzisiaj jest naprawdę fenomenalna. To zmusiło matkę Normana Finkelsteina do zapytania nieco cynicznie, kiedy oszukali ją z pieniędzy w reparacjach rabini zarządzający Funduszem Holokaustu: „jeśli każdy kto twierdzi iż jest ocalonym jest nim naprawdę, to kogo zabił Hitler? [who did Hitler kill]?”

Dobre pytanie.

 Wilhelm Marr (1819–1904). Jego kontrowersyjna broszura z 1879 przepowiedziała koniec Niemiec – 66 lat przed katastroficzną klęską Niemiec w II wojnie światowej w 1945.

Ale temat mnie interesujący – i który powinien mieć istotne znaczenie dla Amerykanów przechodzących niemal identyczną traumę z rąk zorganizowanego żydostwa dzisiaj – je taki: do jakiego stopnia Niemcy były próbą generalną w czasach przed dojściem Hitlera do władzy dla tego co widzimy w Ameryce w tej chwili? Jakie są podobieństwa? Czy nadszedł czas na pisanie nekrologu dla Ameryki?

Czy to jest czas by powiedzieć FINIS AMERICAE – koniec Ameryki?

Oto trafny, względnie nowoczesny cytat, który posłuży jako przydatny finał dla pełnych zagłady cytatów z Marra. Przeczytaj go uważnie. On nie tylko uparcie przypomni sprawy opisane przez Marra kilkadziesiąt lat wcześniej, ale i pokaże czytelnikowi podobną sytuację w jakiej znajduje się Ameryka dzisiaj.

Z jedną istotną róznicą: Ameryka jest w dużo gorszej sytuacji.

Historyk Sir Arthur Bryant podsumowuje żydowską potęgę w Niemczech przed 1933. Lekko to zredagowałam by było krótsze:

To Żydzi ze swoimi powiązaniami międzynarodowymi i dziedzicznym talentem w finansach najlepiej mogli złapać takie okazje. Zrobili to z takim skutkiem, że jeszcze w listopadzie 1938, po 5 latach antysemickich przepisów i prześladowań, dalj byli właścicielami, zdaniem korespondenta Times w Berlinie, czegoś jak JEDNA TRZECIA NIERUCHOMOŚCI W RZESZY.

Większość z nich dostała się w ich ręce w czasie inflacji. Ale dla tych którzy stracili wszystko, ten oszałamiający transfer wydawał się potworną niesprawiedliwością. Po długotrwałych cierpieniach teraz pozbawiono ich ostatniego dobytku. Widzieli je przechodzące teraz w ręce obcych, wielu z których nie dzieliło się ofiarami, i którzy mało dbali albo w ogóle o ich standardy narodowe i tradycje.

Żydzi osiągnęli wspaniałe wyniesienie do polityki, biznesu i wyuczonych zawodów, pomimo że stanowili MNIEJ NIŻ 1% POPULACJI.

Teraz praktycznie kontrolowali banki, w tym Reichbank, i duże prywatne banki. To samo było z wydawnictwami, kinem, teatrami i dużą częścią prasy – wszystkie normalne środki, faktycznie, dzięki którym kreuje się opinię publiczną w cywilizowanym kraju. Największy dziennik w kraju z codziennym nakładem 4 mln był żydowskim monopolem. Z roku na rok TRUDNIEJ BYŁO GOJOWI ZDOBYĆ CZY ZATRZYMAĆ PRZYCZÓŁEK W JAKIMŚ UPRZYWILEJOWANYM ZAWODZIE.

Wtedy to nie 'Aryjczycy' stosowali dyskryminację rasową. Była to dyskryminacja działająca bez przemocy. STOSOWAŁA JĄ MNIEJSZOŚĆ PRZECIWKO WIĘKSZOŚCI.

Nie było żadnych prześladowań, a tylko eliminacja. Był to kontrast między bogactwem – i hojnie pokazywanym – przez obcych o kosmopolitarnych gustach, i biedą i nieszczęściem rodowitych Niemców, który uczynił antysemityzm tak niebezpieczną i brzydką siłą w nowej Europie.

Żebracy na koniach są rzadko popularni, a najmniej pośród tych których właśnie zrzucono z siodła.

Sir Arthur BryantUnfinished Victory / niedokończone zwycięstwo (1940).

W całej historii, chrześcijaństwo, a zwłaszcza Kościół Katolicki, stanowił przeciwwagę wobec zorganizowanego żydostwa – przeciwko „niepokornemu” narodowi, który, uważając się za absolutnie niewinego i niezmiernie uznając przeciwników za nieracjonalnych i patologicznych nienawistników, niemniej jednak został wypędzony z co najmniej 109 miejsc /109 locations od AD 250.

Dlaczego współczesne chrześcijaństwo upadło tak bezdennie by nie przeciwstawić się ingresjom zorganizowanego żydostwa i jego wpływom?

To jest pytanie na które teraz spróbuję odpowiedzieć.

2. Chrześcijańscy syjoniści i zorganizowane żydostwo: głupcy oszukani przez kanalie

Pomimo jego historii [its history] jako jedyna zachodnia instytucja która była zdolna czasami sprzeciwić się żydowskiej władzy, Kościół Katolicki, którego jestem beznadziejnie dysfunkcyjnym praktykującym członkiem, okazał się być wielkim rozczarowaniem. Został zupełnie osłabiony od środka i z zewnątrz. Nie proponuje ani przewodnictwa, ani przywództwa. Dlatego zapomnijmy katolików – zużyta siła.

Trzeba też dojść do wniosku, że jest mała nadzieja żeby pomogli amerykańscy protestanci. Ich zauroczone legiony – szczególnie 60 mln chrześcijańskich syjonistw, którzy stanowią najbardziej wpływową grupę wśród nich – są na wiele sposobów tak rozjuszone jak fanatyczni Żydzi [fanatical Jews], którzy wydaje się zainfekowali ich fanatyzmem, zachęcając ich do szukania pocieszenia w ekstazach eschatologicznych i mileniarnej gadaninie [millenarian mumbojumbo].

Życie jest tak puste i sterylne dla tych nieszczęsnych lumpenGojów, że jedyną rzeczą, która ekscytuje ich powolną wrażliwość, jest perspektywa Armagedonu [prospect of Armageddon ] i myśl o powszechnej i katastrofalnej śmierci – im szybciej, tym lepiej.

Wpędzeni w gorączkę religijnego zapału przez Grahamów i Robertsonów, Fallwellów i Hageesów, Lindseyów i La Hayesów, ci chrześcijańscy syjoniści stali się imitacjami Żydów niemal nie odróżniającymi się od Vladimir JabotinskiBaruch Goldstein.

Oni wierzą w Wielki Izrael – wymagający dalszych podbojów arabskich ziem – i w czystki etniczne Palestyńczyków.

Oni „uznali” nielegalne osiedla i bezpośrednio finansują burzenie palestyńskich domów, wyrywanie z korzeniami drzew oliwnych, i codzienną opresję prawowitych właścicieli Ziemi Świętej.

Każdej niedzieli w swoich ogromnych kościołach oni modlą się o zniszczenie Iranu

[destruction of Iran].

A jeśli się ich popchnie, to oni chętnie pobłogosławią ludobójstwo – i nazwą to „wolą Boga”.

John Hagee – główny syjonistyczny amerykański agent

John Hagee, założyciel Chrześcijanie Zjednoczeni dla Izraela / Christians United for Israel: „50 mln ewangelizujących chrześcijan jednoczy się z 5 mln amerykańskich Żydów, stając razem w imieniu Izraela… Człowiek albo naród który podniesie głos czy rękę przeciwko Izraelowi ściąga na siebie gniew Boga”.

Teraz jest 80.000 fundamentalistycznych pastorów i kleru głoszących szalony przekaz tym niewykształconym chrześcijańskim masom – na wiele sposobów tak naiwnym i bezdusznym jak średniowieczni chłopi.

Zgubne poglądy ich „pastorów” rozgłasza 1.000 lokalnych chrześcijańskich stacji radiowych, jak i 100 chrześcijańskich stacji TV. (Zob. here)

Weźmy pod uwagę niewyobrażalne zbrodnie wojenne dokonane przez państwo Izrael kilka lat temu w Gazie. Świat to widział. Sędzia Goldstone to widział. Jego skrupulatnie udokumentowany raport [meticulously documented report ] bardzo jasno pokazuje, że Izrael jest państwem zbrodniczym, i że jego politycy i generałowie są pogrążeni w zbrodniczości.

Później, pod silną presją i być może nękany, sędzia Goldstone wycofał się i zrobił kiepskie wymówki dla tych zbrodni wojennych. Według wielu osób, robiąc to zniszczył swoją reputację.

A tu mamy Grace Halsell: „Każde działanie podejmowane przez Izrael jest organizowane przez Boga, i powinno się je wybaczać, popierać, a nawet chwalić przez resztę z nas”.

Kiedy przeczytałam to pierwszy raz, nie mogła uwierzyć swoim oczom.

Czy ta kobieta zwariowała? Gdzie była od 1948? Czy nie słyszała o Raporcie Goldstone’a? Czy nie wiedziała o izraelskich zbrodniach wojennych [Israeli war crimes]?

Czy zapomniała o rzezi w Deir Yassin (1948), aferze Lavona (1954), zbrodniach wojennych Sabra i Shatila (1982), Qana (zgładzono 17 wiosek, 1996), rzezi w Jenin (2002), atakach terrorystycznych w Libanie i Egipcie, i okrucieństwach w Iraku od 1990 do chwili obecnej, strasznej inwazji Gazy w 2009?

Czy nigdy nie słyszała o wysadzeniu bombami Hotelu King David z Brytyjczykami? Czy nigdy nie słyszała o rzezi w meczecie w Hebronie dokonanej przez Barucha Goldsteina?

Czy nigdy nie słyszała o podstępnym ataku na USS Liberty? Czy nigdy nie słyszała o amerykańskich tajemnicach państwowych sprzedanych sowietom i Chińczykom? Czy nigdy nie słyszała o białym fosforze i bombach kasetowych i broni DIME, która przecinała na pół ciała niemowląt?

A przede wszystkim: czy zapomniała 11 IX, zbrodnię wojenną stulecia, żeby to było widowisko zainscenizowane przez Al. Kaidę?

Nie musiałam się martwić.

Ulżyło mi kiedy dowiedziałam się, że Halsell użyła ironii. Była przeciwna syjonizmowi tak bardzo jak ja – jak każdy rozsądny człowiek.

Syjonistyczny bełkot stał się amerykańską instytucją

… Więcej rozróżnień bez różnicy ze zwięzłego Słownika Syjonistyczno-Angielskiego:

Z wujkiem Arielem

1.Syjonizm to NIE rasizm

2.Okupacja wojskowa to NIE przemoc

3.Burzenie domów to NIE czystka etniczna

4.Osiedla dla Żydów to NIE apartheid

5.Ludobójstwo nie-Żydów to NIE holokaust.

Nigdy nie wychodzę z domu bez Syjonistycznego Słownika!…

3. Dlaczego współczesna Ameryka jest dużo gorsza niż przed narodowo-socjalistyczne Niemcy?

Niektórzy z moich anty-syjonistycznych kolegów oskarżają mnie o niepotrzebny defetyzm. Ameryka jeszcze nie jest martwa, zapewniają mnie. Żyje i kopie. To tylko kwestia czasu zanim dobrzy patriotyczni Amerykanie obudzą się z letargu, odzyskają utracony grunt pod nogami, i odbiorą swój kraj. Chciałabym poczuć się tak ufnie o przyszłości Ameryki jak czują ci optymiści.

Chciałabym was przekonać, że problemy z jakimi mierzyły się Niemcy w przeszłości były dużo mniejsze niż problemy z jakimi zmierzy się jakikolwiek amerykański ratownik.

Jednym z najpoważniejszych negatywnych czynników stojących przed Ameryką dzisiaj – problem jakiego nigdy nie mieli Niemcy – jest istnienie pośród nich ogromnej liczby chrześcijańskich syjonistów.

Niemcy oczywiście musieli radzić sobie ze zorganizowanym żydostwem, grupą działającą wewnątrz żeby osłabić fundamenty niemieckiego społeczeństwa. Ale jedna plaga jakiej Niemcy nie mieli, a ma ją Ameryka, jest plaga nie-żydowskiego wewnętrznego wroga: 60 mln chrześcijańskich syjonistów działających wspólnie ze zorganizowanym żydostwem żeby sprzeciwiać się interesom własnego narodu.

Chrześcijańscy syjoniści Ameryki, wydaje się, są swoim najgorszym wrogiem – beztrosko planując własną śmierć nie wiedząc o tym.

Dlatego tu jest Problem Numer Jeden dla tych, którzy marzą, że Ameryka jeszcze raz może stać się samoświadoma etnicznego posiadania ludzi pochodzenia europejskiego: Co zrobisz z tymi 60 mln Białych amerykańskich renegatów, którzy połączyli siły z Wrogiem? Kim są tak żydowscy jak Ariel Sharon czy Abe Foxman. Kto działa ręka w rękę z AIPAC. Kto uważa, że ADL oznacza 'Zaawansowane Boskie Przywództwo' / Advanced Divine Leadership.

Jak zamierzacie dopasować tych zupełnie zjudaizowanych sojuszników zorganizowanego żydostwa do swojej demokratycznej ojczyzny, w której 98% ludności stanowią nie-Żydzi? – wasz kraj, który został przejęty i przekształcony przez Żydów w izraelską kolonię / Israeli colony?

Tego nie da się zrobić. Dlatego macie duży problem.

4. Izrael i jego żydowsko-amerykańscy podwójni agenci

Kolejnym dużym problemem jaki Ameryka musi rozwiązać jest taki z jakim Niemcy nie musieli sobie radzić, jest państwo Izrael i jego petężne lobby w Ameryce. Niemcy nie miały Izraela wiszącego na ich szyi jak albatros. Niemców nie zmuszano do toczenia wojen w imieniu obcego kraju. Oni nie najeżdżali na inne kraje po to, żeby uczynić świat bezpiecznym dla Izraela.

„Od 11 IX 2001, państwo izraelskie, syjoniści w rządzie USA, i całe przywództwo głównych amerykańskich żydowskich organizacji, zupełnie były oddane wpychaniu USA w wojny na Bliskim Wschodzie w imieniu Izraela”. – James Petras, zob. here.

 Dołącz do Armii USA

Marsz… i walcz za Izrael

„Dzisiaj Żydzi rządzą tym światem przez pełnomocnika. Oni każą innym walczyć i umierać za nich”. – Premier Malezji / Mahathir Mohamad of Malaysia, w przemówieniu na X Islamskiej Konferencji w Putrajaya, Malezja, 16.10.2003.

Prawie 5.000 wojskowego personelu USA poświęcono dla Izraelq w Iraku. To są „oficjalnie uznane” liczby. Prawdziwe liczby szacuje się na 50.000-70.000 i są prawdopodobnie wyższe. (zob. herehere.)

Liczba poważnie rannych żołnierzy jest, bć może, 10 x większa niż liczba zmarłych. Tymczsem liczba wyrżniętych Irakijczyków wynosi prawie 1.5 mln, z 4 x większą liczbą wypędzoną do sąsiednich krajów jako bezdomni uchodźcy. Koszt dla amerykańskiego podatnika (do dzisiaj) jest ponad $980 mld, z całkowitego przewidywanego $3 bln. (zob. here)

Co jest jeszcze bardziej przerażające, to że w Iraku potajemnie użyto broń nuklearną, „brudną” broń opracowaną do wywołania ohydnych deformacji nowo narodzonych dzieci w „wojnie oczyszczającej ludność” / „population cleansing war”. Tu jest ręczna robota Ameryki, dzięki uprzejmości Izraela, podżegacza do tej potwornej zbrodni wojennej.

Uważam, że nawet wrogowie syjonizmu przed 1948 nie docenili stopnia w jakim zorganizowane żydostwo zmaksymalizuje swoją potęgę kiedy już dostanie swoją siedzibę i ojczyznę – całkowicie ze swoim arsenałem wojskowym i placówkami szpiegowskimi. Podpowiedź daje nam Archimedes w słynnym cytacie / famous quote on the lever, często tłumaczonym luźno jako „dajcie mi punkt oparcia, a poruszę Ziemię”. Żydzi teraz mają „punkt oparcia” – i na pewno „poruszają Ziemię”.

Ponadto Niemcy nie mieli potężnego żydowskiego lobby trzymającego cały niemiecki rząd jako zakładnika. Niemieccy politycy, odwrotnie do amerykańskich, nie byli na liście płac Izraela poprzez wkłady na kampanie od AIPAC i jego bajecznie bogatych żydowskich zwolenników. Te polityczne dotacje czy „nagrody pieniężne” są łapówkami we wszystkim oprócz nazwy.

Oprócz marchewki, jest oczywiście kij, wymachiwany z dobrym skutkiem przez zorganizowane żydostwo przeciwko wszystkim krytykom Izraela. „Ich chęć używania siły, pieniędzy i oszczerstw medialnych zastrasza wszystkich krytyków, w tym dysydentów, media, dziennkarzy i profesorów” – mówi James Petras points out.

W Niemczech przed II wojną światową nie istniał Mossad. Nie było Mossadu do monitorowania Internetu przez niemieckich polityków, by zobaczyć jakie popełniali błazenady finansowe i seksualne. Dzisiaj w Ameryce rozsądne jest uważać, że jest ciągła inwigilacja amerykańskich polityków przez Mossad – jeśli nie przez AIPAC, ADL i ich różnych partnerów. Rzeczywiście, ADL słynnie rozstrzygnął / famously settled sprawę szpiegowską, która ujawniła dokumenty z 10.000 nazwiskami i 600 organizacjami uważanymi za niewystarczająco niewolnicze wobec Izraela. Akta sprawy pokazały, że agent ADL miał plan rozmieszczenia i klucz do biura Alexa Odeha, zamordowanego lidera arabsko-amerykańskiego.

Z tego wynika, że potencjał do szantażowania amerykańskich polityków (przez agentów Izraela) musi być dzić olbrzymi.Sibel Edmonds pyta retorycznie: „Czy szantażuje się amerykańskich polityków? Czy trawa jest zielona?” Jej odpowiedź: „Oczywiście prawdopodobny jest szantażowy scenariusz / the blackmail scenario; faktycznie bardzo prawdopodobny”.

5. Siedem powodów dlaczego Ameryka jest w dużo gorszej sytuacji dzisiaj niż Niemcy, kiedy były pod żydowską dominacją w erze przed Hitlerem

Tu trzeba zapamiętać 7 kluczowych punktów. One pokazują, że Ameryka teraz jest w krytycznej sytuacji z której nic nie może jej uratować – nic poza zamachem wojskowym albo pełną przemocy rewolucją

 1. Niemcy nie musiały radzić sobie z 60 mln chrześcijańskich syjonistów kolaborującymi w realizacji celów zorganizowanego żydostwa; Ameryka – tak.
 2. Niemcy nie musiały finansować państwa Izrael, ani toczyć izraelskich wojen; Ameryka – tak
 3. Ludność żydowska Niemiec była stosunkowo mała w porównaniu z Ameryką: mniej niż 1% z 80 million (ok. 522,000 Jews in 1933) w porównaniu ze współczesną w Ameryce 2% z 314 million (ponad 6 mln Żydów).
 4. Skoro jeszcze nie ustanowiono Izraela, Niemcy nie miały problemu podwójnych obywateli, których główną lojalność jest dla obcego państwa.
 5. Mimo że w Wejmarskich Niemczech były żydowskie organizacje, nie osiągnęły one potęgi i wpływów żydowskiej infrastruktury etnicznej w USA. Organizacje takie jak AIPAC, ADL, SPLC, Amerykański Komitet Żydowski i Konferencja Przewodniczących Głównych Organizacji Żydowskich / Conference of Presidents of Major Jewish Organizations (by wymienić tylko kilka), są hojnie finansowane i wpływowe we wszystkich dziedzinach amerykańskiego życia, w tym egzekwowanie prawa, polityka zagraniczna i cała multikulti.
 6. Żydzi wybudowali też Przemysł Holokaustu jako potężną machinę winy dla Białych Amerykanów. Tradycyjną merykańską kulturę znacząco zastąpiono kulturą holokaustu i róznymi innymi nie-Białymi ofiarstwami, bez końca graną w filmach, programach TV, i w szkołach, od przedszkola po uniwersytet.
 7. A przede wszystkim, Niemcom nigdy nie zagrażała wielokulturowość. Pomowanie jej było w centrum nie tylko różnych wpływowych żydowskich ruchów intelektualnych, ale było też najważniejszym celem zorganizowanej społeczności żydowskiej, szczególnie od II wojny światowej.

Wielokulturowość to śmiertelna broń przeciwko zachodniej cywilizacji – broń masowego niszczenia / WMD prawdziwie niszczącej śmiertelności, która w końcu zniszczy chrześcijaństwo, tradycyjne wartości moralne i tradycyjne narodowościowe kultury w Ameryce płn., Europie i Australii. Poskutkuje też w wywłaszczeniu i pozbawieniu praw białej rasy, ze znacznym ryzykiem brutalnych masowych gwałtów białych kobiet w przyszłych konfliktach etnicznych – co przydarzyło się 2 mln Niemek / 2 million German women po II wojnie światowej.

To nie są żadne fantazyjne obawy „rasisty” – bo wszelkie przejawy wyższości rasowej uważam za zasadniczo obsceniczne – a przepowiednie pragmatycznego realistycznego historyka. Bo gdyby wielokulturowość była tak pożądana, to dlaczego Żydzi promują ją we wszystkich krajach oprócz Izraela?

———

„Jest to naród złupiony i ograbiony; wszystkich spętano po jaskiniach i zamknięto w więzieniach; na łup zostali wydani i nikt ich nie ratował…” (Iza 42:22)

6. Zakończenie

Sytuacja przed jaką stoi Ameryka jest ponura. Epidemia eskalacji dotkliwości zagraża nam wszystkim. Z biegiem czasu ta epidemia zła zarazi Eurazję i rozprzestrzeni się na inne części świata jak rak.

Dług publiczny wzrósł do prawie 70% w 5 latach, z $9.9 bln w 2008 $do 16.7 bln dzisiaj. Chiny zaczęły publicznie kpić z poziomu amerykańskiego długu i niechętnie dalej wspierają bezwartościowego dolara USA, zamiast tego przeznaczając $3.6 bln rezerw zagranicznych na zakup ogromnych nieruchomości w Europie. Wkrótce będą kupować Amerykę – rzeczywiście, proces tej już się rozpoczął / already begun.

Są też plany wyprzedania amerykańskich parków narodowych i urzędów pocztowych i drastycznie ograniczyć wartość kartek na żywność dziesiątków milionów teraz sztukujących nieszczęśliwe życie w miastach namiotowych czy w głębokich podziemnych tunelach jak szczury kanalizacyjne. W międzyczasie 10 amerykańskich dyrektorów wzięło do domu $100 mln każdy w ubiegłym roku, a najważniejsi z nich dwaj biorą ponad $10 mld każdy. (zob. here)

Homeland Security niedawno zakupiła 2.700 opancerzonych czołgów bojowych do używania w amerykańskich miastach, własne tajne siły paramilitarne, i 1.6 mld pocisków pustej amunicji – na tyle by zabić w Ameryce każdego 5 razy. Siły krajowe tej wielkości nie mogą zgromadzić się by bronić Amerykę przed praktycznie nieistniejącym zagrożeniem terrorystycznym. „Ta siła została zgromadzona” – mówi / Paul Craig Roberts tells us, „by zająć się głodującymi i bezdomnymi ludźmi na amerykańskich ulicach”.

Panikarz? Nie. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Obama ustanowił nowy test lakmusowy / litmus test dla ważnych przywódców wojskowych. Zadano im pytanie: „Czy będziecie strzelać do współobywateli amerykańskich gdyby wam kazano?” Ci którzy odpowiedzieli „tak” dostali uśmiechy, ci z „nie” zostali natychmiast zwolnieni.

Jeśli to nie włączy u ciebie dzwonków alarmowych, to nic ich nie włączy.

Neo-bolszewicki styl zabijania 314 mln populacji Ameryki wyaje się być zaplanowany. Skoro 66 mln rosyjskich chrześcijan, zdaniem Sołżenicyna, wyrżnięto za władzy żydowskiej w komunistycznej Rosji, to dlaczego Amerykanie mogliby widzieć się jako odpornych na podobną rzeź w ich kraju?

„Wojny dla Żydów są żniwami / Wars are the Jewsharvest, bo z nimi wyrźniemy chrześcijan i zdobędziemy kontrolę nad ich złotem. Już zabiliśmy ich 100 mln i to jeszcze nie koniec”. To szokujące oświadczenie rzekomo wydał francuski Żyd, którego istnienie jest problematyczne. Nazywał się rabin Reichorn, i przemawiał na pogrzebie wielkiego rabina Simeona Ben-Judah w Paryżu w 1869. Henry Ford miał później dodać: „I żadne żniwa nie są tak duże jak wojny domowe”.

Nawet gdyby taki rabin ngdy nie istniał, to ten kontrowersyjny cytat zawiera przerażającą prawdę: że jesteśmy na wojnie z nieprzejednanym wrogiem, z którym zostaliśmy uwikłani w śmiertelną walkę przez ostatnich 2000 lat. I tragedia jest taka, że większość z nas, jak lunatycy we mgle, dalej jesteśmy nieświadomi machinacji tego wroga czy pojawiających się pułapek jakie leżą przed nami.

To że wróg nie jest całkowicie żydowski, a składa się z równie wrogiego nie-żydowskiego elementu, nie wymaga podkreślenia. Antysemityzm, w końcowej analizie, nie jest odpowiedzią. Nasz wróg ma 2 twarze, i tylko 1 twarz jest żydowska.

Jeśli chcesz szczegółowej analizy o tym kto teraz rządzi Ameryką, kliknij HERE.

Przyszłość wygląda niewyobrażalnie ponuro.

UNDER JEWISH RULE

Lasha Darkmoon / źródło: Veterans Today

Tłum. Ola Gordon

https://www.darkmoon.me/2013/under-jewish-rule-by-lasha-darkmoon/

One thought on “Pod żydowską władzą. Lasha Darkmoon

 1. Jest jednak jedyna uniwersalna sprawiedliwość na Świecie…

  Refleksje na Święto Zmarłych :

  DUMANIA LISTOPADOWE

  Odejdę, bo każdy
  Z nas odejść musi,
  Prochy spoczną na prochach,
  Ziemia to wszystko pokryje.
  I po co to jeden drugiego dusi,
  I słucha, czy serce jeszcze
  W nim bije.
  Strasznie my ślepi,
  Nie lepiej rosnąć to kwiatem
  Albo się wcielić w ogień,
  Który nadaje barwę stali;
  Po co te słowa:
  Tyś mi najmilszym bratem,
  Jeśli pięść zaciśnięta,
  Jeśli chałupa się pali.
  Na trumnach krzyże widnieją;
  Po co ta blaga potworna.
  Jaka zakała dla sosny,
  Chociaż wichrem złamana,
  Bo tam we wnętrzu kukła leży upiorna,
  Serce z twardego kamienia,
  Dusza jak portki łatana.
  Żniwiarzy nam trzeba na snopy I na urodzaj, żniwiarzy,
  A może to wszystko jest złudą Lub nieistnieniem;
  Po co te maski, Które nosimy na twarzy
  Wierząc, że za chleb Trzeba kamieniem.
  Zapuszczamy się często
  W pochody umarłych,
  Po prostu truchcikiem,
  Niedbale, nieprzepisową stroną,
  Idziemy jak wielcy,
  A widać, że idą karły,
  Błazeńską niosąc na głowach koronę.

  Korniki jesteśmy, korniki,
  Głąb nas wreszcie pochłonie,
  Deska ostatnia przyciśnie,
  Śmierć nas wreszcie pochwyci,
  Na chudych i tłustych podzieli,
  Jeden padnie pod płotem,
  Drugi na sznurku zawiśnie…

  Autor – Stanisław Buczyński

  Chłopski poeta ze wsi Kotorów k. Hrubieszowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.