Strona główna > Polska > Po wyborach. Żydzi z USA wyznaczyli władze III RP. Dariusz Kosiur

Po wyborach. Żydzi z USA wyznaczyli władze III RP. Dariusz Kosiur

Mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego realizowaną przez miejscowych, syjonistycznych kacyków i kolaborantów.

a

Powtarzanie, że władze III Żydo-RP są nielegalne jest w istocie truizmem i szkoda czasu i miejsca na uzasadnienia. Władze w Polsce przestały być legalne od 1926r., od momentu żydo-masońskiego przewrotu inspirowanego przez Międzynarodowego Żyda (MŻ) z USA i z Wlk.Brytanii. Tym samym wybory w Polsce od 1926r. nie spełniają wymogów legalności i demokracji – demokracji wszystko jedno jak pojętej – z jakim przymiotniem.

Najlepszy okres dla Polski i Polaków i chyba jeden z lepszych w naszych dziejach po 966r. to po 1926r. okres rządów tzw. polskich komunistów – 1956-80. Choć i w tym czasie wiele sfer funkcjonowania państwa znajdowało się w żydowskich łapach (np. kultura, oświata), co w końcu ułatwiło żydowską rebelię w 1980r. i całkowite przejęcie władzy w 1990r.

a

Syjoniści, w tej liczbie także i filosemici, mimo, iż opanowali wszystkie struktury państwa Polaków, próbują i niestety z sukcesami, kontrolować, wpływać, niszczyć, wszelkie przejawy niezależnej polskiej myśli politycznej (np. na portalu Neon24.pl) i działalności. Często posługują się katolicką ortodoksją i dewocją, choć oczywiście w osiąganiu własnego celu zdradza ich wspólnotowa, syjonistyczna mentalność i okazywany pozytywny stosunek do innych antypolskich elementów.

Perfidnie dezawuują i ośmieszają idee narodowe, ale także świętoszkowato obnoszony przez nich krzyż (np. krzyż i świnia pod pomnikiem R.Dmowskiego w dniu 11 listopada).

Wynik ostatnich wyborów był właściwie przewidywany od dawna. Zatem warto zwrócić uwagę wyłącznie na te charakterystyczne zjawiska, za którymi stoi waszyngtoński sanhedryn.

Po ostatnich wyborach sejm tworzą partie, ruchy, których szefowie wspierali żydowską rebelię na Ukrainie – mamy więc oto całą syjonistyczną zgniliznę w sejmowych ławach IIIŻydo-RP.

Wyznaczenie PiS do objęcia żydo-rządów oznacza zaostrzenie antyrosyjskiej polityki pod biało-czerwoną banderą – wystarczy przypomnieć niedawne wypowiedzi takich syjonistycznych kreatur z PiS jak W.Waszczykowski.

Gospodarka pod żydo-rządami PiS nie ulegnie żadnej istotnej przemianie. Nie jest to zresztą możliwe w państwie, które praktycznie nie posiada własnego przemysłu. A 60% – 70% pracujących jest zatrudnionychuwaga!w sektorze państwowym, publicznym (w oświacie, ochronie zdrowia, administracji publicznej, sądownictwie, policji, itd., itp.). To autentyczny sukces IIIŻydo-RP, która już 25 lat buduje żydowski kapitalizm podejmując ogromny trud eliminowania wszelkiej polskiej przedsiębiorczości, nie wyłączając szkolnych sklepików.

Jednak przede wszystkim nie jest to możliwe z zasadniczego powodu: polityka finansowa, system bankowy (prywatny), podlegają światowej żydowskiej finansjerze. Oznacza to, że w rzeczywistości żaden żydo-rząd III Żydo-RP nie decyduje w sprawach gospodarki kraju. Zatem należy się spodziewać zwiększenia tempa zadłużania państwa i obywateli, ponieważ w tej kwestii nie nastąpią jakiekolwiek zmiany. Nie jest ona przedmiotem zainteresowania żadnej partii politycznej.

Dla niedowiarków i oponentów przywołam przykład prof.T.Lubińskiej, minister finansów w rządzie PiS w latach 2005 – 2007. Była ministrem zaledwie 62 dni, ponieważ ośmieliła się stwierdzić, że zagraniczne (czyli żydowskie) sieci handlowe nie przynoszą Państwu Polskiemu dochodów do budżetu.

Odwołujący się do patriotyzmu, do polskości, nawet do elementów narodowej retoryki, PiS musiał prof. T.Lubińską usunąć ze składu rządu – takie to są suwerenne żydo-rządy w IIIŻydo-RP – o wszystkim decyduje MŻ zza oceanu.

Do całej tej powyborczej żydowskiej układanki nie pasuje tylko PSL, którego przedstawiciele (w PSL zdecydowanie przeważa element polski) nie fotografowali się na żydowskim Majdanie i ledwo co przekroczyli wyborczy próg, mimo, iż jest to skorumpowana partia antypolskiej władzy. Ale gdyby PSL skorumpować się nie dał, pewnie już dawno wypadłby z sejmowej żydowskiej układanki.

Podobnie SLD (ZL) nie szwendał się z Żydami po majdanowych trybunach i prezentował nieco odmienne od żydo-reżimowej większości zdanie w kwestii polityki wschodniej, rosyjskiej, dlatego progu wyborczego przekroczyć nie było mu dane.

I kwestia jeszcze jedna, równie ważna – sanhedryn nakazał objąć finansową kuratelą dwie żydowskie partie, które do sejmu nie wejdą: Razem, niejakiego Zandberga („Duńczyk” jak rozumiem) – dostanie 3 mln zł, partia Korwin ponad 3 mln zł. Wszystko z budżetu III Żydo-RP – polski podatnik będzie okradany także na poczet przyszłościowych żydo-reżimowych partii.

*                          *                       *

Poważnie niepoważni obywatele III Żydo-RP oceniali negatywnie nawoływania do bojkotu, łudząc się – no właśnie, czym? Ponieważ nie wszyscy, a właściwie zdecydowana większość tego nie wie, więc przypomnę istotę żydo-reżimowej demokracji.

Otóż, władze samorządowe, sejm, senat, prezydent, wybierani są w tzw. demokratycznych wyborach. Prawo w III RP stanowi parlament wyłoniony w takich właśnie wyborach.

Jednak od momentu wstąpienia do UE w 2004r. do 2015r. parlament III RP, zgodnie z wymogami traktatu akcesyjnego oraz traktatu lizbońskiego, musiał (i będzie musiał nadal) implementować, czyli włączyć, do polskiego prawa ustawodawstwo UE.

Obecnie ok. 90% ustawodawstwa III RP stanowi ustawodawstwo UE. Można zatem twierdzić, że władze III RP decydują o sprawach państwa i obywateli wyłącznie w zakresie pozostałych 10% ustawodawstwa. O reszcie decydują, bowiem władze UE, ponieważ to one tworzą prawo UE. I ci z nas, którzy idą na wybory zostają dopuszczeni do żydowskiej wyborczej hucpy zaledwie w zakresie wspomnianych 10% – warto więc było głosować?

Przypomnę: władze III RP pochodzą z demokratycznych (teoretycznie) wyborów.

Parlament UE pochodzi z „demokratycznych” wyborów, ale nie posiada uprawnień do stanowienia prawa !!!!

Prawo UE stanowi Komisja Europejska, która nie pochodzi z demokratycznych wyborów (nawet takiej demokracji jaką znamy z autopsji) – nie znane są rzeczywiste mechanizmy wyłaniania Komisji Europejskiej !!!!

Zatem, mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego realizowaną przez miejscowych, syjonistycznych kacyków i kolaborantów.

a

To wszystko kiedyś z pewnością przeminie jak zły sen, ale póki co, trzeba o tym mówić teraz i trzeba będzie o tym pamiętać w przyszłości, żeby barbarzyńskiemu i zbrodniczemu żydo-systemowi nie pozwolić funkcjonować, żeby go bezwzględnie wyeliminować z przestrzeni politycznej i publicznej, żeby już nigdy więcej nie niszczył ludzkiej cywilizacji.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/10/28/po-wyborach-zydzi-z-usa-wyznaczyli-wladze-iiirp/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *