Strona główna > NWO > Po wprowadzeniu UEK (Universal Electronic Card) czekają nas projekty „Dzieciństwo – 2030” i „Rosja – 2045”

Po wprowadzeniu UEK (Universal Electronic Card) czekają nas projekty „Dzieciństwo – 2030” i „Rosja – 2045”

Od 1 stycznia 2015 roku wszystkim, bez wyjątku, zaczną wydawać uniwersalne elektroniczne karty (UEK). A my spokojnie przygotowujemy się do Nowego Roku, wybierając prezenty i w myślach zapiekając pyszną kaczkę. I mało kto z nas zacznie rozmyślać, że z wejściem UEK nasze życie całkowicie się zmieni, dlatego że ta plastikowa karta z chipem – to pierwszy etap chipizacji – totalnej kontroli ludzkości. Wystarczy spojrzeć w przyszłość, żeby zrozumieć, co nam zgotowano.

ƒмитрий ћедведев и —ергей —об€нин посетили ÷ентр предоставлени€ госуслуг в ÷јќ ћосквы

I nie trzeba być Wangą, albo Nostradamusem, żeby poznać swoją przyszłość. Wystarczy zaznajomić się z projektem „Dzieciństwo – 2030” i „Rosja – 2045”, których podstawą jest chipizacja i robotyzacja ludności. I nie oszukujcie się, że jeśli w nazwach tychże projektów są daty, które zbliżą się do nas dopiero za paredziesiąt lat, to można spać spokojnie. Są to bowiem daty, w których projekty mają być już w pełni realizowane, a rzeczywisty start projektów zaczyna się już w przyszłym roku, od razu po wydaniu UEK.

Przypomnimy, że w 2010 roku na sąd szerokiej społeczności, został przedstawiony foresight-project przez ówczesny skład Izby Społecznej – „Dzieciństwo 2030” – o pozbawieniu szczęśliwego dzieciństwa w kręgu rodziny, dzieci Rosji. Projekt został zaprezentowany na międzynarodowej wystawie w Szanghaju „Expo 2010”, jako „wizytówka” Rosji. Charytatywna fundacja, wspierająca młodzieżowe inicjatywy, „Moje pokolenie” wystąpiła jako zamawiająca projekt, a jego wykonawcą stało się Międzynarodowe metodologiczne Stowarzyszenie, na którego czele stoi Siergiej Popow.

a

Oficjalnie przedstawiany cel projektu to „wychowanie konkurencyjnego ludzkiego kapitału”. Oto najbardziej szokujące założenia tego dokumentu: dzieci zaplanowano masowo oddzielić od „przestarzałej rodziny” i przenieść w specjalne, dziecięce „miasta przyszłości”, gdzie będą ich wychowywać specjalnie wykształceni opiekunowie – „kompetentni rodzice”. Reszta nielicznych rodziców, z prawem do wychowania winni będą zdać egzaminy i dostać licencję.

W 2018 roku, autorzy dokumentu, proponują dać dziecku „wirtualną imitację życia” i „urządzenie do zbierania informacji do „głównego mózgu”, w 2020 stworzyć „raobota-dziecko” i „robota-nianię”, a w 2030 przeprowadzić pełną „modyfikację genetyczną” i „chipizację” człowieka. A miłość rodziców do dzieci, zostanie przestarzałym stereotypem, zgodnie z tym zamówionym przez państwo projektem.

Prawdą jest, że to spowodowało ogromny skandal w środowisku rodziców i projekt „Dzieciństwo – 2030” był po cichu odsunięty na jakiś inny czas. A ten właśnie czas już zaczyna następować, gdyż zgadzając się na UEK, wyrażamy zgodę na noszenie chipów, nawet w formie plastikowej karty. I jeśli nad tym pomysłem pracowała Izba Społeczna, to znaczy że jest tym zainteresowany rząd i pomysł ten w każdym wypadku będzie doprowadzony do końca.

No, a projekt „Rosja – 2045” zamierza zmienić ludzkość w rasę nieśmiertelnych. Ten pomysł planują realizować wieloetapowo. Od 2015 do 2020 – sztuczna kopia człowieka, kierowana myślą za pomocą neurointerface’a (przykłady: filmy „Avatar” i „Surogaci”); od 2020 do 2025 – pełna proteza ciała człowieka, w którą przeszczepia się mózg człowieka; od 2030 do 2035 – sztuczna kopia ludzkiego ciała, do którego przenosi się świadomość; od 2040 do 2045 – program – awatar. Do czego są potrzebni sztuczni ludzie? Żeby zajęli miejsce ludzi prawdziwych?

Żeby pojąć, że to wszystko jest już gotowe do realizacji, wystarczy przyjrzeć się tej mapie:

http://www.artlebedev.ru/everything/immortality-roadmap/

http://www.artlebedev.ru/everything/immortality-roadmap/process/

Jak już na pewno zauważyliście, jest ona opracowywana przez studium Artiemija Lebiediewa. A Lebiediew jest znany z prac dla wielkich korporacji i struktur państwowych, a także kampanii wyborczych. Oznacza to, że wszystko jest gotowe do realizacji.

Tak, oczywiście, wszystko to podaje się ze „smacznym sosem” – że ludzie staną się nieśmiertelni, nie będą się starzeć, nie będą chorować, niepełnosprawni znowu staną się zdrowi, można będzie ocalić tysiące żyć. Oczywiście, jeśli nam powiedzą, że umierającą mamę lub dziecko, można ocalić, przeszczepiając mózg do odpowiadającego ciała, to my bez dwóch zdań, zgodzimy się z tym. W końcu dla nas utrata bliskich, to najstraszniejsze co może być i my zrobimy wszystko, żeby ich ocalić. Ale co z tego wyjdzie – zostało już pokazane w wielu horrorach.

Ale niestety, zbawienie tego rodzaju to iluzja. Mózg bez serca i duszy – to nie człowiek. To po prostu uległy byt, który utracił uczucia miłości, radości, szczęścia. Nie będzie nic z tego, co czyni nas ludźmi: ani przepięknych relacji między mężczyznami i kobietami, ani wystawnych ślubów, ani rodzenia dzieci, ani dźwięków kieliszków podczas świąt, ani girlandów i konfetti na choinkach w Nowym Roku, nie będzie NICZEGO…

Przecież dlatego chcą chipować człowieka, przemienić w robota, dlatego, że jego siła jest w połączeniu rozumu, emocji i uczuć. I dopóki wszystko to będzie w człowieku, to jego nie można uczynić niewolnikiem. On nie ustąpi. Zechce wolności i sprawiedliwości.

A dobrowolnie zgadzając się na chipizację, nawet taką w kartach, wstępujemy na drogę przemienienia się człowieka w robota. Z czasem staniemy się żelastwem, które będzie wykonywać rozkazy tych, którzy będą władać całą tą korporacją. Przypomnijmy film „Surogaci”. Ludzi odłączali od tych robotów jednym naciśnięciem guzika. Nas czeka to samo. Jeśli tylko staniemy się niepotrzebni, po prostu nas odłączą. Po pierwsze, musimy zrozumieć, czym jest UEK. Jeśli teraz zostanie podjęte prawidłowe działanie, to pozostałe projekty mogą nie zafunkcjonować.

Brytyjski zwiadowca John Koleman, jeszcze 20 lat temu, pisał w dokumentalnej książce „Komitet 300” że nie-elita nie będzie mieć przy sobie żadnej gotówki albo monet. Wszystkie rozliczenia będą przeprowadzane za pomocą karty debetowej, na której będzie wprowadzony numer identyfikacyjny właściciela. Każda osoba, która naruszy normy i zasady Komitetu 300, będzie ukarana zawieszeniem karty na jakiś czas, w zależności od charakteru i ciężaru przewinienia.

a

I już teraz słychać echa przepowiedni Kolemana. Zaczęli księgować długi za opłatę mieszkaniowo-komunalnych usług, właśnie z kart bankowych. Przez ostatnie pół roku, decyzją sądu, środki kapitałowe były zdjęte z 560 tysięcy dłużników. Jeśli na karcie dłużnika nie ma wystarczających środków, kartę po prostu blokują.

Banki rezygnują z wypłacania ludziom ich osobistych lokat. Tutaj: http://newsland.com/news/detail/id/1451453, kobieta pisze, że Sbierbank (pol. Kasa Oszczędności Federacji Rosyjskiej) odmówił jej wydania dużej sumy, i żądał od niej wyjaśnienia, na co zamierza ona wydać gotówkę. Na przykład, chciał wstępnej umowy kupna-sprzedaży mieszkania. Ale to są jej osobiste pieniądze i ma ona prawo nimi rozporządzać, jak tylko zechce. Jednak Sbierbank wydał w końcu pieniądze. Strasznie nawet pomyśleć, jak twoimi pieniędzmi będą rozporządzać, kiedy będą już one na UEK. Już nie będziesz panem samemu sobie.

Ludzie niejednokrotnie informowali, że praktycznie bez wyjątku, kradną pieniądze z kart bankowych. .

Na przykład, bankomaty często zżerają pieniądze, przy wypłacie banknotów. Bankomat jakoby rozlicza, ale nic nie wydaje, a równocześnie do ludzi przychodzi wiadomość sms, że suma została wypłacona. Udowodnić, że bankomat nie wydał pieniędzy, jest bardzo trudno. Wielu ludzi straciło takim sposobem setki tysięcy. W tym samym Sbierbanku, dochodziło do powtórnych księgowań środków płatniczych, z rachunków, z dokonanych wcześniej operacji: http://newsru.com/finance/15nov2014/sbercardsnmbl.html. I nikt nam nie daje gwarancji, że wszystkie nasze pieniądze i dane personalne, które zostaną wprowadzono do UEK, będą w całości, i że będą bezpieczne.

Co się tyczy ochrony danych, przypomnijmy sobie reformę z 1991 roku, kiedy ludzie po prostu tracili swoje pieniądze w Kasach oszczędności. 22 stycznia prezydent Gorbaczow podpisał dekret o usuwaniu z obiegu 50 i 100-rublowych banknotów wzoru z 1961 roku i wymianie ich na drobniejsze banknoty, albo banknoty nowego wzoru. Przy czym wymiana gotówki do sumy 1 tysiąca rubli, mogła być dokonana tylko w ciągu 3 dni, od środy do piątku 23-25 stycznia, a wypłata pieniędzy w Sbierbanku, była ograniczona do 500 rubli.

Do końca marca można było zamienić pieniądze już w specjalnych komisjach, które rozpatrywały każdy (niedokonany w odpowiednim terminie) przypadek oddzielnie (delegacja, ekspedycja, stan zdrowia i tak dalej). Jednocześnie, koniecznym było udowodnić, skąd posiada się sumę większą, niż tysiąc rubli. W sumie udało się wycofać z obiegu 14 miliardów rubli, chociaż według planu organizatorów reformy, wymianie podlegało 51,5 z 133 miliardów banknotów (39%). Więcej informacji tutaj: здесьhttp://www.rg.ru/2011/12/16/pavlov.html

Ale, chwała Bogu – na razie wszyscy jesteśmy żywymi ludźmi i możemy zatrzymać to straszne bezprawie, zatrzymać proces ustanowienia Nowego Porządku Świata, o którym otwarcie już powiedział Putin. Nie chcesz tego? To zrób tak, żeby tego nie było. Wszystko zależy tylko od ciebie. Jeśli jesteś człowiekiem, przestań być tchórzliwym, leniwym, obojętnym, wystarczy już zakopywania się w piasku. DZIAŁAJ! CZASU ZOSTAŁO MAŁO!

Źródło: http://3rm.info/publications/53127-posle-vnedreniya-uek-nas-zhdut-proekty-detstvo-2030-i-rossiya-2045.html

Tłum. z j. ros. Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *