Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Plusy i minusy muzułmańskiego opiekuna do dzieci

Plusy i minusy muzułmańskiego opiekuna do dzieci

Jako że Religia Pokoju zalewa Świat Zachodu, to tylko kwestia czasu, gdy zetkniesz się z okazją… zatrudnienia muzułmańskiego opiekuna dla dziecka. To może być powodem do niepokoju, zważywszy na powszechnie znaną predylekcję proroka do dziecięcego ciała.

a

Nie muszę Ci pewno przypominać, że jedna z jego licznych żon miała tylko sześć lat, gdy zawarli małżeństwo.

Zatem czy ryzykowałbyś›powierzając swe pociechy muzułmańskiemu opiekunowi? Cóż, są…tego plusy i minusy, pewne rzeczy dobre inne złe. Na przykład, jeżeli jest pobożnym muzułmaninem nie będzie przeklinał i z najwyższą pewnością nie spustoszy twego barku. To dobrze.

Jednakowoż Religia Pokoju zapewnia mu, jako pobożnemu muzułmaninowi, pewną… elastyczność w kontaktach z dziećmi. I tak, jeżeli rozpozna, że Twój mały niebieskooki skarb go rozgrzewa, prawdopodobnie odwoła się do uznanego duchowego przywódcy, takiego jak Ajatollah Chomeini, jako moralnego drogowskazu.

I znów, mamy tu plusy i minusy.

„Zabronione jest mężczyźnie odbywanie stosunku seksualnego z dziewczynką …poniżej dziewięciu lat”. No cóż, jest to jakaś ulga. Oczywiście przynajmniej w przypadku, gdy Twoja córka ma mniej niż dziewięć lat. A co się dzieje, gdy opiekun dziecka nie może się™ powstrzymać‡i idzie na całość‡z dziewczynką …poniżej dziewięciu lat? Znów duchowy przywódca: „inne seksualne działania jak gra wstępna, pocieranie, całowanie i sodomia są (sic) dozwolone. Mężczyzna uprawiający seks z dziewczynką …młodszą niż dziewięć lat nie popełnia ‚zbrodni, a jedynie wykroczenie, jeżeli dziewczynka nie jest trwale uszkodzona”.

Cholera! To raczej niezbyt dobrze. A co jeżeli Twoja córka jest trwale „uszkodzona”? „Jeżeli dziewczynka, jest jednakże trwale uszkodzona, mężczyzna musi zapewnić jej utrzymanie”.

No cóż, to wydaje się™dość uczciwe.

Ale psiakrew, jest tu jeszcze jeden haczyk. „Ale ta dziewczynka nie będzie się liczyć jako jedna z czterech stałych żon. Nie może on także ożenić się z siostrą dziewczynki”.

No to tak to wygląda. Są pewne plusy jak i pewne minusy. Trudna decyzja.

I przy okazji, Chomeini wziął swoje własne rady do serca. W jego słynnej Małej Zielonej Książeczce, „Biblii” dla Muzułmanów Szyickich, zapewnia on swych wyznawców, iż „nie jest niedozwolone dla dorosłego mężczyzny cieszyć ‡się ™dziewczynką …będącą ciągle w wieku odstawiania od piersi; to znaczy umieścić‡ członka pomiędzy jej udami i całować ją”.

Husayn al-Musawi, pobożny wyznawca tego świętobliwego człowieka, mówi nam jak zademonstrował‚ on swą… miłość do dzieci, podczas gdy odwiedzali jedno ze swych zgromadzeń„ w Iranie.

„Al-Khomeini skierował‚swój wzrok na młodą…dziewczynkę, która była bardzo piękna, mimo iż miała tylko cztery lub pięć lat. I tak Imam poprosił jej ojca, Sayyid Sahiba, o spędzenie z nią nocy, by móc się nią nacieszyć‡. Jej ojciec radośnie się zgodził i Imam al-Khomeini spędził‚noc z dziewczynką w ramionach, ale my mogliśmy słyszeć jej płacz i krzyk”.

Tłum. Errorus, korekta” Aneta

Źródło: http://irishsavant.blogspot.com/2010/05/pros-and-cons-of-muslim-baby-sitter.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *