Pluralizm medialny IIIRP dla Polaków – wybieraj: żydo-media lub żydo-media

„Europa ma problem z demokracją” – Walka o media to część międzynarodowej batalii z Kościołem i państwami narodowymi – mówiNaszemu Dziennikowi K.Skowroński, założyciel Radia Wnet, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

a101
„Polska chce teraz budować swoją tożsamość i relacje ze społeczeństwem w oparciu o Ewangelię, wiarę w naukę Jezusa Chrystusa.” – czytamy w ND
Pełna treść artykułu dostępna na stronie (oczywiście za opłatą – katolicki głos o.Rydzyka w Twoim domu musi trochę kosztować):
http://wp.naszdziennik.pl/2016-01-13/231477,rozmowa-z-krzysztofem.html
Nie chcesz żydowskiej gadzinówki Michnika czy podobnej TVN, TVPitp., czytaj więc żydowski Nasz Dziennik i oglądaj żydowską Tv-T(adeusz)r(ydzyk)wam.
Radio Wnet
Jest to radio pod kuratelą żydostwa anglosaskiego, aktualnie wspierające PiS.
Z Wikipedii: Radio Wnet – projekt internetowego serwisu społecznościowego, powstał w 2009, założony przez Krzysztofa Skowrońskiego (poch. żydowskie), Grzegorza Wasowskiego (poch. żydowskie), Katarzynę Adamiak-Sroczyńską i Monikę Makowską-Wasowską, Wojciecha Cejrowskiego (poch. żydowskie, stypendysta G.Sorosa), i Jerzego Jachowicza.
Radio Wnet nadaje na fali warszawskiego katolickiego Radia Nadzieja. W dni powszednie, przed rozpoczęciem audycji Radia Wnet o godzinie 7 rano, możemy więc wysłuchać katolickich modłów i ewangelii.
Ktoś bardziej dociekliwy może postawić zasadne pytanie: czyje w takim razie jest lub do kogo należy katolickie Radio Nadzieja -?
Głównym redaktorem prowadzącym poranne wywiady w Radiu Wnet jest odkrycie A.Woyciechowskiego, nieżyjącego już właściciela i twórcy Radia Zet(potocznie nazywanego Radiem Żyd),  K.Skowroński. Oczywiście Radio Wnetnie może na razie stanowić przeciwwagi dla żydowskiego Tok FM (opcja żydostwa europejskiego), ale wespół z Radiem Maryja, z Tv-Trwam i internetową TvRepublika, stanowią już jakiś poważniejszy medialny przyczółek żydostwa anglosaskiego w Polsce.

Kilka przykładów produkcji Radia Wnet powstałych – jak należy się domyślać – w oparciu o naukę Jezusa Chrystusa

Przykłady z roku 2011

W.Cejrowski (pamiętny W.C. kwadrans): Chiny (prawdopodobnie także i Rosja) celowo wykupywały obligacje i inne papiery wartościowe UE, żeby teraz, gdy mamy kryzys, nas sobie podporządkować.

Proszę się nie dziwić, że W.C.-kwadrans, przeciwnik UE, zwolennik liberalizmu a’la JudeoUSA, oczywiście tego przedkryzysowego, podobnie jak red. S.Michalkiewicz i jego PAFRE mające wsparcie chrześcijańskiego stowarzyszenia im. ks. P.Skargi, czy Nowa Prawica z JKM na czele, używa zaimka „my” mając na myśli UE i Europejczyków. Pamiętajmy wszak, że pomysł na UE narodził się w USA jeszcze przed I wojną światową i miał służyć całemu żydostwu. Zatem, kontynuował W.C.-kwadrans, należy Chińczykom powiedzieć:słuchajcie, popełniliśmy błąd i was przepraszamy, ale nie wykupimy od was żadnych naszych unijnych, europejskich obligacji, koniec i kropka.

Aj – pomysł cymes. Zawołany katolik, rozmiłowany w Maryi, Królowej niebios – a jakże, W.C.-kwadrans oznajmił wprost: słuchajcie Chińczycy, sytuacja jest taka, że nie mamy innego wyjścia i musimy was okraść.

 

Radio Wnet sięgnęło także po nowe w ekonomii objawienie. Nowym guru, po schyłkowym już L.Balcerowiczu, autorytetem Nowej Prawicy JKM, został obwołany prof. K.Rybiński. Ach, jakiż to geniusz doświadczony, nie sposób wyliczyć wszystkich jego osiągnięć. Ten 44-letni łebski „ekonomista” zdążył był już być: konsultantem BŚ, vice prezesem NBP, doradcą wielu banków, na tym poprzestanę, bo lista jest bardzo długa.

Oto, co w kwestii ratowania €-waluty wyjawił ten wielce obiecujący „ekonomista”. Żeby uratować strefę €-waluty należy: stare € wymienić na nowe €. Proszę się nie śmiać, pomysł jest tak samo poważny, jak jego utytułowany autor. I tak, Niemcy, jako, że to państwo gospodarczo najsilniejsze w UE, wymienią € w stosunku 1:1. Grecja w stosunku, 2 stare € na 1 nowe, a np. Włochy 1,5 starego € na 1 nowe €. I co, śmieszne?

Według „ekonomisty” K.Rybińskiego polską gospodarkę uratują następujące niezbędne reformy: wydłużenie wieku emerytalnego, likwidacja KRUS (ubezpieczenia rolnicze), likwidacja ulg podatkowych, ograniczenie świadczeń socjalnych (Polska pod względem wielkości tych świadczeń zajmuje ostatnie miejsce w UE), wzrost podatków, wprowadzenie podatku katastralnego, zamrożenie wynagrodzeń – sic!.

 

Dzisiaj twórcy i redaktorzy Radia Wnet mogliby się nie zgodzić z profesorem, wszak popierają PiS przynajmniej w kwestii skrócenia wieku emerytalnego i przywrócenia stanu sprzed „reformy” autorstwa PO (?).

Przykład z listopada 2015

Syjonistyczna Żydówka, korespondentka z USA dla Radia Wnet, Irena Lasota, w związku z zestrzeleniem przez Turków rosyjskiego myśliwca powiedziała 30.11.2015r. z charakterystycznym żydowskim „rh” , że „zanieśmy kwiatek pod ambasadę Turcji, podziękujmy Turkom, którzy stanęli w naszej obronie, bo Rosja może przecież naruszyć i naszą przestrzeń powietrzną”.

Lasota (Hirszowicz) Irenaur. 1947r. – m.in. dyrektorka i założycielka w 1984r. fundacji na rzecz demokracji w Europie Wschodniej IDEE w Waszyngtonie. W PRL należała do tzw. komandosów w „marcu 1968”. Członek ZMS, pracowała w wydawnictwie Wiedza Powszechna, od 1970r. działaczka emigracji w USA. W 1981r. współzałożycielka Komitetu Poparcia Solidarności w NY. jej inicjatywy efektywnie wspomagały część „opozycji” w Polsce. Członek kapituły Nagrody im.J.Giedroycia. W marcu 2008 odznaczona przez prezydenta L.Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za udział w wydarzeniach Marca’68.

Słuchacze Radia Wnet nie zaprzeczą, że jego redaktorzy szczerze popierali żydo-rebelię na Ukrainie i popierają ukraiński żydo-reżim Poroszenki-Jaceniuka – wszystko to ma się rozumieć w ramach nauczania Jezusa Chrystusa.

Dariusz Kosiur

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/16/pluralizm-medialny-iiirp-dla-polakow-wybieraj-zydo-media-lub-zydo-media/#more-6062

Data publikacji: 16.01.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *