Strona główna > Polska > Pluralizm, demokracja – slogany nad Wisłą

Pluralizm, demokracja – slogany nad Wisłą

Zabawię się w przedstawiciela pt. polskojęzyczne media. Cholera nie dadzą mi trzosika srebrników, mam gdzieś będę sobą. Pluralizm Słownik języka polskiego 1. wielość, różnorodność, demokratyczna zasada ustrojowa gwarantująca różnym grupom społecznym i politycznym prawo wyrażania swych interesów oraz udział w sprawowaniu władzy, filoz. pogląd, według którego w rzeczywistości lub w poznaniu istnieje wiele różnych, niezależnych od siebie podstawowych elementów.

a

demokracja 1. ustrój polityczny, w którym władzę sprawuje społeczeństwo poprzez swych przedstawicieli; też: państwo o takim ustroju, forma organizacji życia społecznego, w której wszyscy uczestniczą w podejmowaniu decyzji i szanują prawa i wolność innych ludzi „partia popierająca rządy i idee demokratyczne”.

Od 1989r Pluralizm, demokracja przez media polskojęzyczne, tzw. autorytety przez duże A wymieniają w wszystkich przypadkach.

A fakty jak wyglądają w tzw. IIIRP cytat: Wałęsa chwalił się w wywiadzie udzielonym włoskiemu dziennikowi „EIl Messaggero”: To ja podzieliłem Solidarność! I zawsze będę tworzył podziały, bo silny Związek byłby przeszkodą na drodze reform Są inni którzy szybko poznali się na tych z świecznika.

Zakaz dla Wałęsy, b. prezydent uznany za „persona non grata” w Wenezueli. Lech Wałęsa nie otrzymał prawa wjazdu do Wenezueli. Uważany jest za „persona non grata” – poinformowała z Caracas włoska agencja prasowa Ansa, powołując się na tamtejsze stowarzyszenie obrońców praw człowieka.

Dwa miliony podpisów społecznie zebranych w sprawie edukacji Polski Kneset wyrzucił do kosza. Czy społeczeństwo w tej demokracji było poinformowane o działaniach handlarzy z Magdalenki. Trochę historii- . Pierwsze oficjalne rozmowy między rządem polskim a przedstawicielstwem Wspólnot Europejskich zaczęły się w grudniu 1990 r., czego efektem było podpisanie 16 grudnia 1991 układu europejskiego, na mocy którego Rzeczpospolita Polska stała się krajem stowarzyszonym z EWWiS, EWG i Euratomem.

3 października 1996 r. na podstawie uchwały Rady Ministrów rozpoczął działalność Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, mający pełnić rolę generalnego koordynatora przygotowań akcesyjnych. Następnie w styczniu 1997 r. uchwalono Narodową Strategię Integracji, która dzieliła całość, Przewodniczącymi Polskiego Zespołu Negocjacyjnego (PZN) byli kolejno w latach 1997 – 2001 Jacek Saryusz-Wolski, zaś w latach 2001 – 2004 Danuta Hübner, i proszę na kolanach prosząc o okupację II RP nie była wyłącznie Hübner , jak czytamy pierwszy był Jacek Saryusz-Wolski, jak ten świat mały wcześniej czy później o zdrajcy narodu usłyszały.

Bank światowy z poczuciem humoru oznajmił światu, ustawa w Polsce kosztuje 2.300000 $.

W sądzie najwyższym wyrok kosztuje 200 tyś, chyba wystarczy łajania tzw. III RP atrapy Bundestagu.

Śledztwo ws. Marka Belki i Bartłomieja Sienkiewicza umorzone. Żaden z funkcjonariuszy publicznych nie przekroczył uprawnień; brak jest „jakiegokolwiek dowodu” na ich nieformalne porozumienie w celu naruszenia niezależności NBP – uznała prokuratura i umorzyła śledztwo ws. podsłuchanej nielegalnie… winny jest rowerzysta po piwie, kara więzienia, winny jest bezrobotny nie płacący alimentów więzienie, muszą się wykazać i mafię zbrodniarzy osłaniać.

Komunistyczna Partia Polski działa legalnie za zgodą warszawskiego sądu tak ustalił portal niezalezna.pl pomimo art. 13 Konstytucji RP zakazującego istnienia partii politycznych odwołujących się do totalitarnych metod i praktyk komunizmu, w naszym kraju legalnie działa Komunistyczna Partia Polski, co potwierdza Sąd Okręgowy w Warszawie.

I gorzkie łzy zatroskanej prasy i autora, ile dostał srebrników za te paszkwile- Gazeta.pl Wiadomości  z smutkiem nas informuje – Zakopiańczykom wstyd za garstkę podhalańskich członków ONR, którzy w sobotę, 16 sierpnia organizują pod Tatrami zjazd skrajnej prawicy z całej Europy. – Nie chcemy, by Zakopane kojarzyło się z ruchem faszyzującym, trzeba ratować honor Podhala – mówią zgodnie burmistrz miasta, właściciel „Tygodnika Podhalańskiego” Pytanie do autora Bartłomieja Kuraś co człowieku wiesz o faszyzmie, nie, nie to, ile dostałeś srebrników za te paszkwile przeciwko patriotycznej młodzieży.

Od pewnego czasu w Polsce pojawiły się nowe nazewnictwo, czarny pijar nie paszkwile. Przeciwnicy zboczenia seksualnego nazywani są „Homofobami” malutki krok od nazwania  „Faszystami” kto ma dość frajerów ganianych z fujarą czy lesbijek z gołą dupą  jest fomofobem.

Zbuntowaną młodzież np. z ONR polskie gadzinówki nazywają nacjonalistami. Młodzież żądająca tradycji narodowych pod hasłem Bóg Honor Ojczyzna są przestępcami.

Ideą przewodnią ideologii Narodowej Demokracji jest nacjonalizm[29]. Według Dmowskiego najwyższym dobrem jest dobro narodu polskiego, rozumianego jako wspólnota etniczna, niezależnego od podziałów zaborczych lub klasowych.

Tak , przyznaję nacjonalizm jest przeciwko dzieleniu narodu na równych i równiejszych. Przeciwny okupacji ojczyzny, opluwania Mieszka I następców, obecne towarzystwo propagandy tzw rządu III RP wasale IV Rzeszy niemieckiej i Izraela obawiają się obudzenia narodowego, Polski Kneset nie znajdzie się na przysłowiowej zielonej trawce, czeka ich wręcz katorga, jak poprosimy Putina to oddelegujemy na Syberię.

Ruch narodowy to historia powstał 1887r,  którą zdrajcy narodu Polskiego chcą zakrzyczeć. Lecz jest też ostrzeżenie cytuję: W 1893 niezadowoleni z mało konkretnej działalności organizacji młodzi członkowie, z Zygmuntem Balickim, Romanem Dmowskim, Teofilem Waligórskim, Karolem Raczkowskim i Janem Ludwikiem Popławskim na czele przejęli nad nią kontrolę, przemianowując zarazem na Ligę Narodową. Formalne rozwiązanie Ligi Polskiej nastąpiło w 1894.

Do zwolenników PISu cytat-  Nie życzę Polsce, aby Jarosław Kaczyński był premierem – powiedział w programie „Kropka nad i” w TVN24 Kazimierz Marcinkiewicz. Kaziu skopał kaczorka, to jest podziękowanie za to że Jareczek przemilczał jego udział z przekrętem Angielskiego Banku z złotówką, Polska straciła setki milionów zł. Ja Kaczyńskiemu proponuję Kk art.18§3 i białe niedźwiedzie.

A może Jareczek też na tym przekręcie zarobił, korzystając z przysłowia mordę w kubeł zadbał o swoją dupę. Z kolei „Radosław Sikorski jest – zdaniem Marcinkiewicza – bardzo inteligentnym człowiekiem”. – On wie, że jako marszałek sejmu musi być inny, niż był jako minister – podkreślił były premier. Nic dodać. A co z rzekomą opozycją, PiSuary jak można przeczytać ich nazwę w Internecie improwizują.

Krzycząc o komisji śledczej dobrze wiedzą że sprawa nie przejdzie przez układ. Wybory samorządowe trzeba zaistnieć, a ja jak mantra przypomnę, Kaczyńscy, czytaj, Jarosław i Lech – Kalkstein. Krzyczeli, nie pozwolimy towarzysz prezydent Lech ( kto mu dał tak wspaniałe Słoweńskie imię). Wykrzykiwał, groził, Niemka wzięła po trzydziestu latach to co chciała, Polska rodzina straciła dach nad głową. Agnes otrzymała milionowe odszkodowanie. Ten rzekomy sejm to Kneset, Bagno. Oni są wszyscy sobie równi.

Bogusław Maśliński

Źródło: http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1808:pluralizm-demokracja-slogany-nad-wis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *