Strona główna > Świat > Plują nam w twarz

Plują nam w twarz

Czy bierzesz udział w kłamstwie, że żyjesz w wolnym świecie i możesz mówić i robić co chcesz?

a

A czy wierzysz w prawo twojego rządu do ograniczania tego co mówisz, w interesie „bezpieczeństwa narodowego”? Jest to trudna decyzja, gdy wiesz, że ten rząd jest przestępcą.

Są pewne rzeczy, o których nie możesz mówić, lub zabawne, które ci się przytrafiają. Nie tak zabawne, naprawdę. Za powiedzenie czegoś „złego”, można łatwo stracić środki do życia lub życie.

Na starych ulicach Jerozolimy, fundamentalistyczni izraelscy Żydzi rutynowo plują na tych z różnych wyznań. Szczególnie ulubionymi celami są wizyty duchownych, takich jak kapłani, kaznodzieje i imamowie, którzy odwiedzają ich Ziemię Świętą, aby uczcić historię swoich świętych ksiąg. A co ci pielgrzymi dostają za te wysiłki? Żydzi plują im w twarz.

Takie jest przesłanie, które Żydzi przekazywali ludzkości od niepamiętnych czasów. To jest to, co Żydzi mówią światu. W naszych gazetach. W swoich filmach. W swoich programach nauczania. Oni plują nam w twarz. Oni pornografują naszą kulturę. Niszczą nasz świat.

Chore snoby, utkwione w zatrutej plastykowej rzeczywistości New York Timesa, wpatrują się otumanione świętoszkowatą wyższością, a nielegalne i niemoralne podstawy ich pazernego bogactwa rozpadają się. Pomyśl o tych wszystkich milionach ludzi, których niesłusznie zamordowano w ciągu ostatnich kilku lat. Niespodziewanie, ludzie łączą w jedno wyrazy „11 września” i „Izrael”.

Kto inny mógł to być? Amerykańscy przywódcy nie zabijaliby własnego narodu, prawda? Ile by to kosztowało? I kto ma tyle pieniędzy? Być może ludzie którzy wymyślili i kontrolują pieniądze, co? A to byliby Żydzi.

Wielką przeszkodą, jaką Amerykanie mają jeszcze do pokonania, jest uświadomienie sobie, że masowy mord 3.000 ludzi w Nowym Jorku w 2001 r. był wyraźnie własnym dziełem, pod przykrywką intensywnej paplaniny mediów o terroryzmie, nawet nie napomknięto historii, że wydarzenia te zaplanowały i wykonały głęboko ukryte agencje wywiadowcze, z wykorzystaniem robotów typu pracownicy operacyjni Blackwater.

Nikt z tzw. realnego świata nie uznaje oficjalnie tej rzeczywistości. Nie słyszy się o tym w TV. Żaden polityk nie ośmieli się wydusić z siebie jednego słowa na ten temat.

Ale oni o tym wiedzą. Nie mówię, że wszyscy wiedzieli co ma się wydarzyć, ale mówię, że niektórzy z nich wiedzieli. I nie mówię, że wszyscy (każdy w Kongresie) wie, że pewne elementy administracji Białego Domu Busha, powodowani silną obecnością izraelską, zorganizowali całą operację jako sadystyczny i tragiczny sposób dalszego, nieuzasadnionego oczerniania Arabów, przedstawiając ich (i personifikując ich) jako największych terrorystów. Jest bardzo jasne kim są ci ludzie, i, nawiasem mówiąc, są nadal u władzy. Faktycznie każdy z obecnych prezydenckich kandydatów oprócz (może) Rona Paula, wszyscy są wplątani w to oszustwo.

To bardzo świadczy o stanie, wrażliwości, siły percepcji i sumieniu amerykańskiego narodu. Te zdolności muszą zostać poważnie osłabione, skoro osiągnęły ten poziom mechanicznego barbarzyństwa, nałożonego na te wszystkie fikcyjne preteksty na całym świecie.

Czy zastanawiałeś się ostatnio nad losem naszych żołnierzy? Choroby z którymi wracają do domu, zdajesz sobie sprawę, wyprodukowane są w stanach przez żydowskich uczonych (pamiętasz Oppenheimera?), w celu zniszczenia życia każdej żywej istoty, którą ta broń dotknie.

A jeszcze upierasz się. Niektórzy myślą, że obecność Naturei Karta, tych brodatych Żydów, którzy mówią, że są przeciwko Izraelowi, pokazuje, że społeczność żydowska różni się poglądami i celami. Według mnie tak nie jest – postanowiła zniewolić całą ludzką rasę, którą nazywają „Gojami”, którzy są zwierzęcymi marionetkami w tym teatrze absurdu, który zarekwirowali.

Taki jest jedyny dokładny plan, adekwatnie opisujący to, co dzieje się na świecie.

Śmierć to ich produkt, a nienawiść ich silnik. Samo-nienawidzący się Żydzi są zaprogramowani do zabijania. Przez ich ukochaną księgę, Talmud, i ich największego filozofa, Majmonidesa.

Zabijać nas.

Bo nienawidzą siebie.

To dlatego chodzą i opluwają ludzi.

I z tego powodu, według ich programu, muszą zniszczyć świat.

Żeby przekazać ci zagrożenie dla naszej przyszłości, muszę pokonać kilka przeszkód.

Pierwszą jest twoje uwarunkowanie, twoje „holokaustyczne zaprogramowanie”. Pamiętaj, że w żadnych pamiętnikach Churchilla, DeGaulle’a i Eisenhowera, trzech zachodnich przywódców z II wojny światowej, nie ma wzmianki o żydowskim holokauście, czy o tym, że Niemcy kogokolwiek gazowali. Zaprogramowanie holokaustyczne pokazało się w latach 1960 z mordem JFK, po którym pomoc dla Izraela osiągnęła szczyt. Książka Elie Wielsela „Night” [Noc] przyniosła mu później Nagrodę Nobla, pomimo dowodu na to, że jego praca była histeryczną fikcją. Robienie mydła ze skóry Żydów. Rzeczywiście. Albo komora gazowa w Auschwitz, zbudowana 2 lata po zakończeniu wojny.

Żydzi nie wierzą w wolność słowa. Udowadniają to każdego dnia swoimi holokaustycznymi prawami, które zakazują dyskusji na pewien temat, gdyż jest dla nich „obraźliwy”. I ponieważ jest kłamstwem. Sam fakt, że muszą ustanawiać prawa zakazujące dyskusji na ten temat, AUTOMATYCZNIE oznacza, że to JEST kłamstwo.

Druga przeszkoda jest trudniejsza do zrozumienia. Każda cząsteczka zdobytej przez ciebie w ciągu życia informacji, została ci przekazana przez żydowskich cenzorów – pisarzy, wydawców, dystrybutorów, decydentów – to ukształtowało cię na ich wizerunek.

Oznacza to, że częściowo jesteś osłaniany przed pewnymi tematami. Należą do nich pieniądz i religia.

Ale co ważniejsze, wszyscy dorastaliśmy wierząc w amerykańskie marzenie. Było ono podstawą naszego społeczeństwa, jeśli dobrze pamiętam z dzieciństwa. Wierzyliśmy w uczciwość i zapobiegliwość. Byliśmy zdyscyplinowani, twórczy i pełni szacunku. Chcieliśmy dla każdego najlepiej. Taka była amerykańska metoda.

Ale teraz nie jest tak. I możesz zgadywać – głęboko w środku wiesz – dlaczego tak się stało.

Nasza przyzwoitość została strasznie zepsuta, i już nie wierzymy w przyszłość, przynajmniej nie tak jak dawniej.

Powodem tego jest pełne spektrum żydowskich wpływów…

• Psychiatria, która pozostaje technicznie nauką, która nie istnieje, z nas wszystkich zrobiła neurotycznych narkomanów, dosłownie bojących się własnego cienia.

• Edukacja: żydowscy wydawcy polecają całą starożytną literaturę. Najważniejsza jest Biblia Scofielda, która szkoli ewangelistów w posłuszeństwie wobec Izraela i zaprogramowanym armagedonie

• Handel: sieć dystrybutorów, a wirtualnie wszystkie produkty są żydowskie. Dyrektorami większości producentów są Żydzi. Establishment medyczny i prawniczy jest żydowski. Wynikiem tego, jak w dziedzinie medycyny i prawa, jest produkcja dla zysku produktów, które są trujące, ostatecznie mające szkodzić ludziom

• Finanse: Federalne Rezerwy zabierały połowę zysków od amerykańskiej siły roboczej w ostatnim STULECIU! To tak samo żydowski wymysł jak dwie wojny światowe, jak toczące się obecnie wieczne wojny.

• Media: ukochany kompozytor Irving Berlin był oskarżany za monopolizowanie amerykańskiej muzyki w 1927 roku, i mieliśmy całkowicie żydowską muzykę i filmy. Czy nie podobał ci się Milton Berle? Ale co on naprawdę mówił? Że jesteś bufonem, nie możesz o niczym decydować.

• Polityka: pomoc dla Izraela osiągnęła szczyt po zamordowaniu Kennedy’ego, i ciągnął się Wietnam. Wymyślono i propagowano legendę holokaustu. Praktycznie zlegalizowano narkotyki. A później, przez TV, rozpoczęło się wielkie ogłupianie narodu. I ta gra trwa już 150 lat, a żydowska konsolidacja naszej fałszywej rzeczywistości jest praktycznie skończona.

Czy jesteście takimi dorosłymi, jak chcieli wasi rodzice?

Cóż, może tak. Ale jedno jest pewne. To nie jest świat jakiego dla was chcieli.

Zawsze w uszach brzmią mi słowa Eustace Mullinsa. „Nie osiągniesz swoich marzeń z powodu obecności Żydów”.

Śp. Eustace Mullins
Śp. Eustace Mullins

I to się stało z Ameryką w 2007 roku.

Proponuję następujące działania dla Gojów, którzy sprzeciwiają się rujnowaniu naszego pięknego świata przez pasożytniczą kulturę, która wędruje po świecie, osłabiając uczciwych ludzi kuszącą korupcją. W ten sposób świat działał od zawsze, a jedynym sposobem, aby się temu sprzeciwić, jest uczciwa ocena łańcuchów, które wiążą nas z kaprysem super-bogatych, którzy stworzyli swoje pieniądze z niczego, i innych nielegalnych działań.

Ale przede wszystkim musimy traktować Żydów dokładnie tak, jak oni traktują nas.

Na początek, plujmy na nich. Plują na nas, plujemy na nich. Czy użyją swoich 500 sztuk broni nuklearnej? Może tak, może nie. Żydzi zawsze starali się, by inni walczyli za nich, a potem pozbierali się i dokonywali masowych eksterminacji, jak to miało miejsce w Rosji, 60 milionów chrześcijan zlikwidowanych w gułagach, pamiętasz? To było całkowicie żydowskie przedsięwzięcie, pamiętasz? I oni kontrolowali Roosevelta, więc Ameryka akceptowała to wszystko, pamiętasz?

Nie, wątpię czy pamiętasz. Dlaczego? Ponieważ wychowano cię na historii Żydów, od CBS dr Spocka, od Charlie Chaplina do Michaela Eisnera. Żydowska historia nie wspomina o ludobójstwie Ormian (dokonanego przez Żydów), czy wielkim ukraińskim głodzie (dokonanym przez Żydów). Oficjalna żydowska historia nigdy nie wspomina o tym, że początkowe finansowanie Adolfa Hitlera zapewniali Żydzi, by złożyć w wielkiej ofierze swój własny naród, i udowodnić światu, jak zalecał wynalazca syjonizmu, Teodor Herzl, że Żydzi potrzebowali Izrael, żeby uciec od antysemityzmu.

Świat zaczyna w końcu zdawać sobie sprawę z tego, że antysemityzm jest generowany przez samych Żydów, jako sposób na ukrywanie ich powszechnych społecznych zbrodni.

Dlatego wprowadźmy takie same prawa, które Żydzi stosują wobec Amalekitów (reszta ludzi na świecie), i zastosujmy takie same szalone prawa wobec Żydów, jakie im się należą.

Na przykład:

• Wiele palestyńskich niemowląt umiera w czasie porodu, czekając niepotrzebnie godzinami za ogrodzeniem z kolczastego drutu, by sadystyczni izraelscy strażnicy „procesowali ich dokumenty”, żeby matki mogły udać się do szpitala na poród. Tak więc, zróbmy tak, by wszystkie żydowskie matki mające rodzić w Stanach Zjednoczonych, czekały na brudnej ulicy Nowego Jorku przez 16 godzin za ogrodzeniem z drutu kolczastego, i niech patrzą jak ich dzieci umierają z zaniedbania, podczas gdy ich strażnicy chichocą szyderczo z ich tragedii i mruczą „jeden mniej karaluch do wykarmienia”.

a

a

a

• Niech wszyscy żydowscy rodzice w Ameryce wyślą swoje dzieci na miesiąc do Bagdadu, ubrane jak typowi Irakijczycy, i niech z bliska zobaczą co wyszkoleni przez Mosad, opłacani przez USA najemnicy z Blackwater im zrobią. Nawet nie spiszą ich nazwisk kiedy wykorzystają ich jako tarcze do ćwiczeń w strzelaniu przez tych aprobowanych przez Waszyngton socjopatów (którzy mają być zatrudnieni w Ameryce). Niech spekulują jaka będzie oficjalna polityka USA, wykreowana przez Rumsfelda, wobec waszych młodych i pięknych córek, i czy zboczeńcy w Białym Domu będą później oglądać filmy z nimi.

• Niech wszystkie izraelskie dzieci w wieku poniżej 10 lat maszerują wzgórzami Libanu, gdzie izraelskie wojsko zrzuciło miliony niewybuchów, by libańskie dzieci dowiedziały się o nich w przyszłości.

• Niech będzie to wielkie przestępstwo, kiedy Żyd ubliża innej religii, tak jak nowy sąd w Izraelu, który pomaga USA w chwytaniu dysydentów na całym świecie i torturuje ich przed egzekucją.

• Żadne prawo nie będzie sprawiedliwe, jeśli nie będzie stosowane jednakowo wobec wszystkich. W wyniku tego, wszystkie prawa odnoszące się do holokaustu są niesprawiedliwe i nie do obrony, gdyż stworzono je z korzyścią dla jednej grupy, grupy która mydliła nam oczy przez stulecia, a teraz jest główną przeszkodą w naszej zdrowej ewolucji.

Celem całego przyszłego systemu bankowego musi być kryminalizacja lichwy. Połowa zysków z pracy całej ludzkości zostaje odebrana gospodarce prawdziwych ludzi przez psychicznych wampirów, którzy przekonują nas, że zabijać znaczy kochać, a kochanie zwykle jest przedsięwzięciem nie przynoszącym zysku.

I to dlatego świat schodzi na psy.

Zadajmy sobie takie pytanie.

Dlaczego jedyną rzeczą, której naprawdę się boją, jest prawda?

P.S. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Talmud nie jest takim bestsellerem jak Biblia? Moja przyjaciółka, Virginia, która w wielu internetowych dyskusjach udowodniła, że jest nieprzejednanym przyjacielem Żydów, stworzyła taki zapis procesu nad prawdą Talmudu. Napisała:

Często ze strony Żydów padały zarzuty, że przekłady kwestionowanych fragmentów, zrobione przez Gojów, są niedokładne i zwodnicze. Ale jest wiele przypadków, w których sprawa stanęła przed sądem i przekłady zostały uznane za dobre, jako dokładnie wyjaśniające znaczenie oryginalnego tekstu.

Jeden z najbardziej znanych procesów odbył się na Węgrzech. Dr Alfred Luzensky w 1910 roku przełożył 400 fragmentów Talmudu na węgierski; w 1923 roku Luzensky został oskarżony z urzędu o ‚pornografię’ i ‚psucie moralności społecznej’, poprzez popularyzowanie swojej pracy, którą nakazano skonfiskować. Ale Luzensky został uniewinniony i konfiskata zawieszona. Z książki Warrena Westona „Father of Lies” [Ojciec kłamstw], (Militant Christian Patriots, Londyn, 1938), dowiadujemy się, że sąd węgierski w uzasadnieniu napisał:

Horrory zawarte w przekładzie Alfreda Luzenskyego, w całości znajdują się w Talmudzie. Jego przekład jest dokładny, gdyż przekazuje te fragmenty, które są naprawdę w tekście Talmudu, w ich dokładnym znaczeniu.

Świadectwo eksperta sądowego, dr Kmosko, jest równie ciekawe. Według Erfurta „World Service” z 1 grudnia 1937 roku, powiedział:

” W odpowiedzi na pierwsze pytanie sądu, czy tłumaczenie Lazanskyego odpowiada oryginalnemu Talmudowi, muszę powiedzieć zdecydowane ‚Tak’. Podtekstową zasadą Gemary jest to, że nie-Żydzi nie są istotami ludzkimi, lecz bydłem’.

W 1932 roku dr Luzensky opublikował niemiecki przekład swojej książki, i w książce Warrena Westona znajdują się liczne fragmenty Talmudu, które, jak mówi, pochodzą z tego niemieckiego tłumaczenia Luzenskyego. Teksty zgadzają się z tym, co pojawiło się w wielu innych publikacjach. Typowymi przykładami są następujące fragmenty:

„Żyd ma powiedzieć w dniu Purim: . . . niech będą przeklęci wszyscy nie-Żydzi, a błogosławieni wszyscy Żydzi”. [Orach Chaim, 660, 16]

„Kradzież, rabunek i gwałt dokonany na pięknej kobiecie i podobne czyny są zakazane między Gojami, jak również wobec Żyda. Ale dozwolone dla Żyda wobec nie-Żyda”. [Sanhedryn 57a; również Abodah Zara 13b]

„Goja heretyka można zabić od razu własnymi rękami”. [Aboda Zara 4b]

„Ci, którzy nie posiadają Tory, muszą zostać zabici. Każdy kto ma władzę zabić ich otwarcie mieczem, jeśli nie pozwala mu się korzystać ze sztuczek, aż wszyscy zostaną zlikwidowani”. [Choschen ha-Mischpat, 425, 5]

„Jeśli Żyd ma proces z nie-Żydem, ty (żydowski sędzio) staniesz po stronie Żyda tak daleko jak możesz, i powiesz nie-Żydowi: To jest zgodne z twoim prawem. Jeśli żadna z tych alternatyw nie jest możliwa, wtedy musisz oszukać”. [Bab Kama 113a]

„Wolno jest oszukiwać Goja i stosować wobec niego lichwę”. [Baba Mezia 61a]

„Bóg nakazał nam stosować lichwę wobec Gojów i pożyczać im tylko kiedy zgodzi się spłacać wg lichwy, żeby nie stwarzać mu zysku, nawet jeśli my nie dostajemy zysku”. [Sepher Mizwoth 73a]

„Rzecz zgubiona przez Goja może nie tylko być zachowana przez człowieka, który ją znalazł, ale jest jeszcze zakazane by ją oddać”. [Choschen ha-Mischpat, 159, 1]

„Żyd może obrabować Goja, tzn. oszukać go na rachunku, jeśli nie zostanie wykryty”. [Choschen ha-Mischpat 348, 1]

Następujące fragmenty Talmudu są w innych szacownych publikacjach:

„Jesteście istotami ludzkimi, ale narody świata nie są istotami ludzkimi, tylko bydłem”.[Baba Mecia, 114, 6]

„Na dom Goja (nie-Żyda) powinno się patrzeć jak na stado bydła” [Tosefta, Erubin viii]

„Posiadłości Gojów są jak pustynia, kto pierwszy osiedli się na nich, ma do nich prawo”. [Baba Batra 54b]

„Mienie Gojów jest jak rzecz bez właściciela”. [Schulchan Aruch: Choschen ha-Mischpat, 156, 5]

„Kto złoży przysięgę w obecności Gojów, rozbójnicy i urzędnik celny, nie jest odpowiedzialny”. [Tosefta Szebnot, 11]

„Ludzka forma dana jest tylko tym, którzy nie są Żydami, by Żydom nie służyło bydło”. [Schene-tuchoth-habberith]

„Jesli Żyd może oszukać bałwochwalców, by myśleli, że wyznaje ich kult, jest to dozwolone”. [Yore de’ah, 157, 2]

„Powinno się i musi się składać fałszywą przysięgę, kiedy Goje (nie-Żydzi) zapytają, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. Wtedy musimy oświadczyć pod przysięgą, że nic takiego nie ma”. [Szaalot-Utszabot. The Book of Jore d’a., 17]

„Każdy Goj, który bada Talmud, i każdy Żyd, który mu w tym pomaga, powinien umrzeć”. [Sanhedrin, 59 a, Aboda Zara, 8-6, Szagiga, 13]

„Powiedzenie czegoś Gojowi o naszych relacjach religijnych jest równe zabiciu wszystkich Żydów…” [Book of Libbre David, 37]

Jak już napisałem, jest wiele kontrowersji o tym, jak do zacytowanych tu fragmentów podchodzą dzisiejsi Żydzi. Na przykład londyńska „Free Press” w lutym 1938 roku, opublikowała fragment z „Jewish Chronicle” z 3 stycznia pisząc, że nowy przewodniczący Rady Ortodoksyjnych Kongregacji Żydowskich w Londynie, powiedział, że „jego przewodnikiem zawsze będzie Schulcan Aruch”. W książce Father of Lies [Ojciec kłamstw], Warren Weston powiedział, że prof. Cohen, jako zaprzysiężony ekspert przed sądem w Marburgu w kwietniu 1888, zeznał, że „religijny Żyd uważa, że ma zobowiązania wobec całej zawartości Talmudu”.

Jeśli masz tyle intelektualnej i moralnej odwagi, by przeczytać ten artykuł dotąd, to w końcu wiesz, z czym musimy się zmierzyć: programowanie złej kliki, która przejęła nasze zbiorowe myślenie. Ta nie wykryta metoda kontroli gwarantuje to, że nie tylko nigdy nie zrealizujesz swoich marzeń, ale stracisz swoje życie z powodów geopolitycznych, których nigdy w pełni nie zrozumiesz.

Jedyną szansą na uniknięcie tego haniebnego losu jest to, żeby zrozumieć żydowski plan zniewolenia świata i zlikwidowania niepożądanej ludności, i zatrzymać go.

Robi się późno . . .

They spit in our faces

Źródło: http://johnkaminski.info/pages/articles/they_spit_in_our_faces.htm

John Kaminski, tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.