Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Plany kolejnej false flag w Syrii

Plany kolejnej false flag w Syrii

false flag

indexByły analityk CIA prognozuje kolejną operację false flag.

Pretekst do wojny: Analityk przewiduje atak pod fałszywą flagą na amerykańskie niszczyciele przy wybrzeżu Syrii.

Ray McGovern, były analityk CIA, powiedział w wywiadzie, że istnieje pewne prawdopodobieństwo, że administracja USA jest w trakcie przygotowań do „ataku fałszywej flagi” w celu stworzenia pretekstu do planowanej wojny z Syrią. McGovern powiedział nawet, że taki ustawiony atak na jeden z amerykańskich niszczycieli przy wybrzeżu Syrii może nastąpić już w najbliższych dniach. To podkreśla obawy i przewidywania innych analityków i ekspertów wydarzeń na Bliskim Wschodzie oraz analityków opisujących etapy takich planowanych wojen.

Co więcej, niektórzy z tych analityków nie przewidując operacji false flag w postaci ataku na niszczyciele przy wybrzeżu Syrii, przewidują jednak, że kolejny ustawiony atak, planowany przez lub tylko przeprowadzony z pomocą Stanów Zjednoczonych, z pewnością się wydarzy w najbliższych dniach na terytorium Syrii. To właśnie ma zapewnić Waszyngtonowi i innym zwolennikom i sympatykom saudyjsko-izrahellsko-amerykańskich planów wojennych doskonały pretekst i uzasadnienie ataku na Syrię.

Oś podżegaczy wojennych już teraz wie, że na pewno potrzebuje lepszej inscenizacji i pretekstu do napadu na Syrię niż ostatni atak false flag z bronią chemiczną na przedmieściach Damaszku (21 sierpnia).

Nowe przecieki zdają się potwierdzać, że ostatni atak gazem trującym (np. sarinem) był planowaną, sfabrykowaną operacją w celu dostarczenia Waszyngtonowi, Rijadowi, Ankarze i Tel Aviv pretekstu i uzasadnienia.

Wojna z Syrią jest całkowicie finansowana petrodolarami Arabii Saudyjskiej i Kataru, co mówi sam sekretarz stanu USA, John Kerry. W ten sposób amerykańscy żołnierze staną się płatnymi najemnikami reżimów z Arabii Saudyjskiej i Kataru i będą walczyć wraz dżihadystami al-Kaidy przeciwko legalnemu rządowi syryjskiemu.

Celem takiego ataku może stać się jeden z amerykańskich niszczycieli przy wybrzeżu Syrii, o co zostanie oskarżony rząd syryjski, a może nawet sojusznik Syrii, Iran, a następnie „rozpęta się piekło”.

Podobnie jak wielu innych, ten były analityk CIA ma nadzieję, że komunikacja między US Navy, irańską marynarką wojenną i marynarką syryjską są dobre na tyle, że nikt nie będzie „w stanie zamontować tego rodzaju prowokacji w sposób wiarygodny”.

Jednak nikt nie wie, czy US Navy nie została być może po prostu wtajemniczona w szczegóły planu false flag, aby mieć pretekst do natychmiastowego ataku na Syrię – bez zatwierdzenia ze strony Rady Bezpieczeństwa ONZ. Zdaniem McGoverna jest to jedno z najważniejszych zagrożeń, jakie rzuca cień na rozwój wypadków w tym tygodniu pod względem ewentualnego ataku na Syrię oraz z punktu widzenia potrzeby zdobycia przekonującego pretekstu przez zwolenników wojny z Damaszkiem.

Według niego „nasz sposób, aby zatrzymać USA przed wojną w Syrii to wywieranie nacisków na administrację Obamy w celu ujawnienia przez nią dowodów” na poparcie twierdzeń przeciw syryjskiemu rządowi i prezydentowi al-Assadowi. McGovern powiedział, że istnieje duże niebezpieczeństwo z punktu widzenia administracji USA, że członkowie Kongresu nie zatwierdzą wojny z Syrią, gdy „Biały Dom w całości odtajni doniesienia wywiadu„.

Były analityk CIA w końcu stwierdził, że to lobby izrahella i inni gracze (jak Arabia Saudyjska, Turcja, Katar), naprawdę chcą tej wojny z Syrią i zaplanowali jej przebieg na pełną skalę zamiast rzekomych „ograniczonych” uderzeń, i oni mają tylko około tygodnia, aby „zrobić coś„, co wpłynie na „stan rzeczy„.

To wyraźnie oznacza, że aby znaleźć poparcie dla wojny w Syrii z pewnością potrzebujemy kolejnej operacji false flag (bardziej przekonującej).

źródło: http://www.syrianews.cc/syria-cia-false-flag-attack/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.