Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Planowany dryl (4-6 listopada) ma symulować CAŁKOWITE ZAŁAMANIE SIECI ENERGETYCZNEJ w USA

Planowany dryl (4-6 listopada) ma symulować CAŁKOWITE ZAŁAMANIE SIECI ENERGETYCZNEJ w USA

Departament Obrony USA (tzw. DOD) planuje Opartą- o -Słoneczną Burzę  przerwę w dostawie elektryczności w całym kraju,  podczas protestów Antify w listopadzie.

a

Według Narodowego Stowarzyszenia ds. Amatorskiego Radia (ARRL), elementy z Departamentu Obrony USA (DOD) będą symulować szkolenie w zakresie „inter-operacyjności w komunikacji”, w USA, w dniach 04-06 listopada. Ogłoszenie o tym, wydane 24 października,  nie zostało szeroko rozpowszechnione w mediach, ponieważ  ów planowany dryl ma symulować  CAŁKOWITE ZAŁAMANIE SIECI ENERGETYCZNEJ i może wywołać strach wśród publiki.

„To ćwiczenie rozpocznie się od masowych wydarzeń wyładowczych, które będą miały wpływ na krajową sieć elektroenergetyczną, jak również na wszelkie formy tradycyjnej komunikacji, w tym telefonii stacjonarnej, telefonii komórkowej, satelity i łączności z Internetem…”

Co więcej … owo  ‚ćwiczenie szkoleniowe’ (zwane też drylem), Departamentu Obrony USA  (DOD) wprowadzi w dniu pogromów planowanych przez  ANTIFE, w USA.

Najważniejsze: rząd USA w cichości przygotowuje się na znaczące wydarzenia związane z przestrzenią pogodową, po to, aby sparaliżować systemy łączności i sieci energetyczne w całym kraju. Jako obywatel nie masz prawa wiedzieć o tym, i, szczerze mówiąc, nie będziesz na to przygotowany –  tylko ‚twój’ rząd będzie.

Są już widoczne oznaki tego, co  nadchodzi przez odpowiednie dekrety  i ćwiczenia/dryle  DOD.

Nic dziwnego, że zaufanie publiczne do rządu jest na historycznie niskim poziomie, ponieważ nie wolno Ci poznać prawdy.

Jednocześnie najbogatsze rodziny, które posiadają wielkie mega-korporacje w Stanach Zjednoczonych, rzucają miliony swoim ‚zastępczym wojskom’, zwanymi ‚wspólnotowymi grupami organizacyjnymi’. Miejmy tylko nadzieję, że te ‚masowe wydarzenia wyładowywacze ‚nie nastąpią wtedy, gdy ci, wprowadzani w błąd ludzie, będą protestować.

A tu niespodzianka: Czy aby Stany Zjednoczone nie przygotowują się do ataku północno koreańskiego EMP?

Tłum. Renata

http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/dod-plans-solar-storm-based-national-blackout-drill-antifa-protests-november/#.WfdQaGiPIdU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *