Strona główna > NWO > Planowanie Rodziny i Demoniczny Program Kontroli Ludności Nowego Porządku Świata

Planowanie Rodziny i Demoniczny Program Kontroli Ludności Nowego Porządku Świata

Czy wiedziałeś, że „Planned Parenthood” otrzymuje więcej niż pół miliarda dolarów od rządu federalnego każdego roku? Czy wiedziałeś, że administracja Obamy daje dodatkowo 35 milionów dolarów każdego roku na rzecz Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych w celu promowania aborcji i sterylizacji na całym świecie? A czy wiedziałeś, że nowy radykalny plan zrównoważonego rozwoju, który zostanie wprowadzany w życie przez ONZ we wrześniu ma zapewnić dostęp do aborcji każdej kobiecie na planecie do 2030 roku?

Obama-PP

Rzeczy, które przeczytasz w tym artykule są bardzo niepokojące. Demoniczny program kontroli ludności Nowego Porządku Świata znacznie posuwa się naprzód, a Barack Obama i rząd USA znajdują się na samym czele.

Bez względu, która partia polityczna była u władzy rząd USA dawał setki milionów dolarów co roku na rzecz Planned Parenthood. Robili to, mimo że wiedzieli, że Planned Parenthood zbierało części ciał z dzieci aborcyjnych i sprzedawało je do badań medycznych, gdzie były używane w chorych i pokręconych eksperymentach. Było powszechnie wiadomo, co się działo w branży aborcyjnej, ale nikt tak naprawdę o tym nie mówił. Na szczęście niedawno seria tajnych nagrań została wypuszczona, co spowodowało, że te okropne praktyki znalazły się w gazetach na całym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=TEl7FxXdDrk

W tym tygodniu piąte nagranie zostało wypuszczone. To nagranie faktycznie ukazuje urzędnika Planned Parenthood dyskutującego o sprzedaży „nienaruszonych zwłok płodu”…

„Więc, jeśli zmienimy nasze procedury i będziemy w stanie uzyskać nienaruszone zwłoki płodu, wtedy będziemy mogli zrobić to częścią budżetu, że wszelkie dysekcje to to, a dzielenie próbek na różne wysyłki to tamto” powiedziała, dodając „To znaczy – to tylko kwestia pozycji.”

Trudno nawet pojąć, że ludzie mogą być tak źli. Mówimy o poziomie zdeprawowaniu równemu Josefa Mengele’a.

Wszystko zostało odkryte, a większość Amerykanów nie wydaje się zbyt tym przejmować. Barack Obama już zobowiązał się zatrzymać wszystkie próby powstrzymania finansowania Planned Parenthood i jest bardzo dumny, że stoi ramię w ramię z nimi. Poniżej znajduje się fragment z mowy, którą Barack Obama wypowiedział na temat Planned Parenthood w 2013 roku…

„Dlatego bez względu jak wielkie wyzwanie, bez względu jak ostra opozycja, zeszłe lata ukazały jedną rzecz” powiedział Obama. „Że Planned Parenthood nigdzie się nie wybiera.”

„Nigdzie się nie wybiera dzisiaj, nigdzie się nie wybiera jutro” powiedział Obama.

Barack Obama jest również bardzo zaangażowany w rozwijaniu programu kontroli populacji ONZ.

Jak już wspomniałem powyżej, ONZ wprowadza  Program 2030  na rzecz Zrównoważonego Rozwoju we wrześniu. Papież przybędzie do Nowego Jorku gdzie wygłosi przemówienie, które rozpocznie konferencję, na której ten program stanie się publicznie znany. Ale to, z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy to to, że kontrola ludności to samo centrum nowego programu. Według sfinalizowanego tekstu nowego programu ONZ ma na celu sprawienie, że aborcja będzie dostępna dla wszystkich kobiet do 2030 roku. Następujący tekst pochodzi z oficjalnego tekstu  Program 2030 na rzecz Zrównoważonego Rozwoju test…

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia powszechnego dostępu do seksualnych i reprodukcyjnych usług służby zdrowia, łącznie z planowaniem rodziny, informacjami i edukacją.

I oczywiście ONZ od wielu lat ciężko pracuje nad rozpowszechnieniem kontroli ludności na całym świecie.

W roku obrotowym 2015, Kongres USA zatwierdził 35 milionów dolarów na finansowanie funduszu ludnościowego ONZ. Jest to organizacja, którą złapano na gorącym uczynku realizując absolutnie przerażające środki kontroli ludności na całym świecie. Na przykład sprawdź, co stało się u naszych sąsiadów na południu…

            Niezależne dochodzenie wykazało, że Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych(UNFPA) w porozumieniu z Narodową Radą Populacji Meksyku(National Population Council of Mexico)(CONAPO) wspiera przymusową sterylizację i planowanie rodziny w Meksyku.

 Według Meksykańskiej Narodowej Komisji Praw Człowieka(NHRC), która niedawno zadenuncjowała przymusowy program planowania rodziny w Meksyku, „Służby zdrowia publicznego narzuciły metody planowania rodziny na miejscową ludność bez ich zgody i bez informowania ich o ryzyku.”

Groźby i łapówki są używane do pozbawiania mężczyzn i kobiet ich prawa do ustalenia czasu i odstępu między ciążami.

            Ustalono również, że CONAPO ustanawia kwoty krajowe(dla rodzin korzystających z planowania rodziny), które są spełniane przez szpitale regionalne i przez zespoły lokalnych pracowników planowania rodziny. Przymusowy program planowania rodziny CONAPO, który zawiera przymusowe sterylizacje, jest mocno wspierany przez UNFPA ze wsparciem finansowym, strategicznym i medycznym.

W czwartym cyklu pomocy z Meksykiem UNFPA planuje zapewnić 12 milionów dolarów na kontrole ludności na kolejne 5 lat.

Ponad 40 przypadków zeznań ofiar zostało uzyskanych w Meksyku w ciągu tego lata, zwracając uwagę na nadużycia: ukrycie aborcji pod pretekstem „unormowania miesiączki”, tajne umieszczenie wkładki domacicznej i przymusowe podpisanie dokumentów o „świadomej zgodzie” w celu wysterylizowania ofiary. W jednym z zaskakujących przypadków kobieta zeznała, że podczas cesarskiego cięcia jej jajowody zostały podwiązane bez jej uprzedniej wiedzy czy zgody.

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych był złapany robiąc już coś takiego w Peru, w Chinach i w innych krajach. W Indiach „służby zdrowia” oferowały nawet motocykle, telewizory i nowe samochody kobietom chcąc je wysterylizować.

baal
Baal – bóstwo żydowskiej kabały , którego ośrodkiem kultu było miasto Ugarit.

Jeśli nie sądzisz, że to kiedyś przybędzie do Stanów Zjednoczonych to niestety się mylisz. Główny doradca naukowy Baracka Obamy, John P. Holdren, wierzy, że wszczepianie kapsułek pod skórę amerykańskich kobiet może być skutecznych sposobem na ustabilizowanie wielkości ludności Stanów Zjednoczonych…

Program sterylizacji kobiet po ich drugim lub trzecim dziecku, pomimo stosunkowo większych trudnościach operacji niż przy wazektomii, może być łatwiejszy do wdrożenia w życie niż próba sterylizacji mężczyzn.

 Opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej, które może być wszczepiona pod skórę i usunięta, kiedy ciąża jest pożądana, otwiera dodatkowe możliwości przymusowej kontroli płodności. Kapsułka może być wszczepiona w okresie dojrzewania, a usunięta po oficjalnym pozwoleniu zmniejszając liczbę urodzeń.

Jeśli brzmi to dla ciebie źle, to jest tak, dlaczego, że jest to złe.

Czy wiedziałeś, że rząd federalny naprawdę ma „Office of Population Affairs(Biuro do Spraw Populacji)”?

Większość Amerykanów nigdy o nim nie słyszała, ale naprawdę istnieje.

Na stronie Office of Population Affairs można znaleźć informacje na temat aborcji, żeńskiej sterylizacji, męskiej sterylizacji i szeroki wachlarz opcji antykoncepcyjnych.

Większość Amerykanów nie wie również, że sterylizacja nie będzie kosztowała kobiety nawet grosza pod programem Obamacare.

 Nowe rozporządzenie, które niedawno weszło w życie wymaga, że wszystkie plany zdrowotne muszą całkowicie pokrywać sterylizacje dla wszystkich kobiet ze „zdolnościami reprodukcyjnymi”.

11755779_493371287494607_9082943499340078052_n

Dlaczego Obama tego chce?

Ponieważ jest całkowicie zaangażowany w rozpowszechnianie demonicznego programu kontroli ludności Nowego Porządku Świata. Żeby dowiedzieć się więcej jak bardzo światowa elita ma obsesję z „przeludnieniem” zobacz mój poprzedni artykuł „46 Cytatów Kontroli Ludności, Które Pokazują Jak Bardzo Elita Chce Nas Wszystkich Wytępić”.

Światowa elita chce, żebyśmy wszyscy wierzyli, że zmiany klimatyczne to największe zagrożenia, z jakim mierzy się ludzkość i że jednym z najlepszych sposobów na walkę ze zmianą klimatu jest ograniczenie przyrostu ludności. Każdy z nas ma „ślad węglowy”, więc według nich im mniej nas tym lepiej.

Ostatecznie chcieliby ustabilizować wielkość populacji ludzkości na planecie na około 500 milionów ludzi.

Oznaczałoby to redukcję o ponad 90% teraźniejszego poziomu.

To jest coś, o czym światowa elita mówi i pisze cały czas i nikt nie powinien lekceważyć ich chorej obsesji z „ratowaniem planety”.

A tak dokładniej jak będą chcieli osiągnąć swój cel pozbycie się tak wielu z nas?

Autor: Michale Snyder

Tłumaczenie: Julka

Źródło: http://bitly.pl/542296

Poniżej wypowiedz prezydenta Obamy (wideo) do największej klinki aborcyjnej na świecie „Planned Parenthood”

tłumaczenie:

„Tak długo będziemy walczyć, aż uzyskamy pewność, że kobiety mają zapewnioną wystarczającą ochronę swojego zdrowia, będziemy walczyć o prawa wyboru dla kobiet odnośnie własnego zdrowia. Chcę żebyście wiedzieli, że jako prezydent stoję tutaj razem z Wami i  będę walczył na każdym kroku tej drogi. Dziękujemy Tobie Planned Parenthood. Niech Was Bóg błogosławi” – Barack Obama

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *