Strona główna > Zdrowie > Planned Parenthood sprzedaje części ciała dzieci dla zysku [nagranie z ukrytej kamery]

Planned Parenthood sprzedaje części ciała dzieci dla zysku [nagranie z ukrytej kamery]


Materiał filmowy, który za chwilę obejrzycie pochodzi z tajnego spotkania w głównej siedzibie olbrzymiej kliniki aborcyjnej będącej jednostką Planned Parenthood. Zawiera obrazy ukazujące części ciała pobrane z płodów po zabiegu aborcji.

 


6 thoughts on “Planned Parenthood sprzedaje części ciała dzieci dla zysku [nagranie z ukrytej kamery]

 1. toz to zwykli mordercy, dzialajacy w majestacie PRAWA
  .Uzywaja donioslych slow takich jak : ‚protokoly’, ‚procedury’ , ‚naukowe badania’, ‚tkanki ludzkie’ ,etc, itd., na uzasadnienie swych kryminalnych, zbojeckich dzialan.
  Brzmi to niby powaznie, ‚naukowo i czesc ludzi to kupuje . ten zakamuflowany kryminalno-mafijny zargon podlany ‚naukowym’ sosem. Mordercy i tyle.
  Kazdy, bez wyjatku, KTO ,chociazby w najmniejszy sposob, przyklada reke to tego diabelskiego procederu ma skalane sumienie i zasluguje na wieczne potepienie.

 2. To co sie dzieje obecnie z cialami dzieci jeszcze nienarodzonych to jest straszne jak mozna tak robic I zarabiac na tym ogromne pieniadze czy ci pracownice nie maja Boga w sercu wszystko wskazuje na to ze dla tej organizacji liczy sie tylko biznes , to sa mordercy dzieci nienarodzonych.

 3. Jak zwykle kilka osób się wzbogaci, jedna lub dwie dostanie nagrodę Nobla w zamian tysiące dzieci zostanie zabitych w majestacie prawa. A najlepsze że zawsze znajdzie się grupa oszołomów/pożytecznych idiotów która podepnie się pod nich i będzie mówiła o wolności wyboru.
  Chore.
  Każde życie jest święte, i należy to uszanowac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *