Strona główna > NWO > Plandemia… jak inaczej? Ludzie obudźcie się! MARTWCIE SIĘ smugami

Plandemia… jak inaczej? Ludzie obudźcie się! MARTWCIE SIĘ smugami

Od red: W tym roku nastąpiły przełomy, kiedy mechanizmy kontroli – w szczególności oczernianie tych, którzy „ujawnili” zabawy ludzkim życiem – stają się niewiarygodne.

Nie ma publiczności dla oskarżania o „teorię spiskową” lub „skrajną prawicowość” każdego kto zabiera głos, nie kiedy Ameryka teraz oficjalnie narzeka, że jej dyplomaci są poddawani „magicznym falom mózgowym” stosowanym przez „Chińczyków”.

Nie mógłbyś tego wymyślić.

Dawno dowiedzieliśmy się, że DARPA pracowała nad kontrolą pogody. Zjednoczone Emiraty Arabskie / UAE wykorzystuje wczesny system prób ściągania deszczu i złapania trochę poza sezonem zimnej pogody. Wydali na to ponad ćwierć mld dolarów.

Prawdziwe systemy, te które manipulują prądem strumieniowym by wyłapać mrozy polarne albo wywołać duże sztormy, pojawiły się na rynku 10 lat temu.

Przyjrzeliśmy się sprawom szczepionek. Odkryliśmy, że wśród „anty” jest pełno zwerbowanych i opłacanych „prawicowców” do wymyślania fałszywych spisków. Żeby prawdziwe – zatrute szczepionki i „designerskie wirusy” – spadały na głuche uszy. Niektórzy z was, czytajcie to 2 x i bądźcie ostrożniejsi komu macie wierzyć. Teraz Steve Robertson rozpocznie od smug chemicznych. Gra się rozpoczyna. Gordon Duff

Seria artykułów Braveheart

Deep State, NWO, Chazarska Mafia czy Kabała używają oczywiste i na co dzień zapory smugowe albo geo-inżynierię bombardującą każdego z nas, nasze rodziny i przyjaciół codziennie jako papierek lakmusowy jak uśpiona jest ludzkość, i jak daleko mogą realizować swoje plany światowego zniewolenia i kontroli populacji.

NIE ZAPOMINAJ TYCH SŁÓW:

„Propaganda to ramię wykonawcze niewidzialnego rządu”
DR EDWARD L. BERNAYS, Ojciec Założyciel Public Relations:

„Jesteśmy rządzeni, nasze myślenie kształtowane, gusta formowane, idee sugerowane, w większości przez ludzi o których nigdy nie słyszeliśmy… Jeśli zrozumiemy mechanizmy i motywy grupowego myślenia, to teraz możliwa jest kontrola i organizowanie tłumów zgodnie z naszą wolą nawet bez ich wiedzy…

…Świadoma i intelektualna manipulacja zorganizowanymi nawykami i opiniami mas jest ważnym elementem w społeczeństwie demokratycznym. Ci którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem to prawdziwa siła rządząca naszego kraju”.

NIE ZAPOMINAJ TYCH SŁÓW:

Przemówienie JOHNA F. KENNEDY’ego w Amerykańskim Stowarzyszeniu Wydawców Gazet  / ANPA – 27.04.1961 (ok. 2 lata przed jego mordem):

„Cały świat sprzeciwia się monolitycznemu i bezwzględnemu spiskowi bazującemu na tajnych sposobach poszerzania jego strefy wpływów – na infiltracji zamiast inwazji, na subwersji zamiast wyborów, na wojownikach w nocy zamiast armii w ciągu dnia. Jest to system który zwerbował ogromną masę zasobów ludzkich i materialnych w budowanie zwartej, bardzo skutecznej machiny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, gospodarcze, naukowe i polityczne…

… Jego przygotowania są tajne, nie publikowane. Jego błędy zakopane, a nie w nagłówkach. Jego dysydenci uciszani, nie chwaleni. Nie kwestionuje się żadnych wydatków, nie drukuje żadnych pogłosek, nie ujawnia żadnych tajemnic. On prowadzi zimną wojnę, w skrócie, z wojenną dyscypliną żadna demokracja nie mogłaby nawet oczekiwać ani chcieć mu dorównać”.

JOHN F. KENNEDY  PRZED ZGROMADZENIEM OGÓLNYM ONZ, 25.09.1961:

„W tym celu będziemy apelować o rozszerzenie Karty Narodów Zjednoczonych do granic eksploracji wszechświata przez człowieka, rezerwując przestrzeń kosmiczną do pokojowego użytku, zakazując broń masowego rażenia w przestrzeni kosmicznej lub na ciałach niebieskich, i otwarcie tajemnic i korzyści przestrzeni dla każdego narodu. Zaproponujemy dalsze wspólne wysiłki między wszystkimi narodami w zakresie prognozowania pogody i ewentualnie kontrolowania pogody.

Wreszcie zaproponujemy globalny system satelitów komunikacyjnych łączących cały świat telegrafem i telefonem oraz radiem i TV. Dzień nie musi być już daleko, kiedy taki system będzie transmitował obrady tego ciała do każdego zakątka świata na rzecz pokoju.

https://www.jfklibrary.org/archives/other-resources/john-f-kennedy-speeches/united-nations-19610925

ZOBACZ TEN NAJWAŻNIEJSZY FILM DOKUMENTALNY:

StopChemTrailsNow.com

https://topdocumentaryfilms.com/what-in-the-world-are-they-spraying/

VT Editors – 25.06.2020

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *