Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > PLANDEMIA- Diagnostyka, Testy, Leczenie, Zgony – Komentarz ratownika medycznego

PLANDEMIA- Diagnostyka, Testy, Leczenie, Zgony – Komentarz ratownika medycznego

” Ok…Jestem ratownikiem i orientuję się w temacie.

Chciałabym odnieść się do śmierci z powodu Covid-19. Otóż sprawa wygląda tak:

Po pierwsze, testy nie są przeznaczone do diagnostyki, lecz do badań naukowych. Wyniki są jak w rosyjskiej ruletce – zależy, jak trafi więc są zupełnie niewiarygodne.

Po drugie, za stwierdzenie u pacjenta Covid -19 szpitale dostają dość wysokie dodatki.

I po trzecie, za podłączenie do respiratora jest już konkretna kasa. I tutaj mamy problem. Pacjenci z zapaleniem płuc podłączani są do respiratorów wysokociśnieniowych. Często mają zakrzepicę płucną. Co robią lekarze?

Podkręcają ciśnienie , a ponieważ w płucach nie ma wymiany gazów, tkanka płucna zostaje rozrywana. Pacjent strasznie wówczas cierpi. Umiera. W mediach zostaje okrzyknięty jako ofiara koronawirusa. Bzdura !!!

Jest ofiarą respiratora i lekarzy. Krąży fama, że korona tak niszczy płuca, że nic z nich nie zostaje. Tak, nic nie zostaje, gdyż właśnie respirator je zniszczył. W takich przypadkach zalecana jest TLENOTERAPIA. Wówczas Zdecydowana większość by przeżyła.

Premier UK i inni „wielcy” tego świata, u których stwierdzono Covid, zostali poddani właśnie tlenoterapii…Dlaczego? Nie do mnie pytanie.

Jestem wściekła na to, co się dzieje i na to, że wszelkie próby uświadamiania ludzi kończą się obrażaniem mnie i nazywaniem putinowskim trollem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, ect.

To wszystko, co mam do powiedzenia. Dziękuję za uwagę.”

źródło: facebook.com

 

One thought on “PLANDEMIA- Diagnostyka, Testy, Leczenie, Zgony – Komentarz ratownika medycznego

  1. Dla czego tak się dzieje? Ludzie nie obawiają się kary . Ani kary Pana Boga , bo myślą , że go nie ma i to co użyją na ziemi , to ich . Nie boją się odpowiedzialności prawnej bo bandyckie państwa nie , tylko na to zezwalają , ale to promują . I na koniec nie boją się krewnych swoich ofiar , że zostaną przez nie zastrzelone .Mam jeszcze pytanie . Gdzie ich wewnętrzne poczucie sprawiedliwości . Gdzie podziały się wartości , które każdy powinien mieć zaszczepione od dziecka .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *