Strona główna > Rosja > Plan Putina w działaniu. Ludzie wymierają w przyspieszonym tempie.

Plan Putina w działaniu. Ludzie wymierają w przyspieszonym tempie.

Źródło: http://www.3rm.info/31653-plan-putina-v-deystvii-narod-vymiraet-uskorennymi-tempami-prichem-dobrovolno.html

Tłum. RX

putin1

 

W ciągu dziesięciu dni Nowego Roku w Rosji życie zamiera, pisze niemiecka gazeta „Focus” (przekład Inopressa.ru).

„Urzędy zamknięte, gazety nie ukazują się, zakłady produkcyjne nie produkują, na torach kolejowych ogromnego kraju stoją setki opuszczonych wagonów kolejowych”.

„W tym czasie kiedy gospodarka traci miliardy rubli, tysiące ludzi zachlewa się na śmierć. W gotowości pozostaje tylko straż pożarna i policja ponieważ doświadczenie pokazuje, że liczba pożarów i przestępstw wzrasta wielokrotnie. Główny lekarz sanitarny, Giennadij Oniszczienko, nazywa te długie kanikuły „dekadą grozy””- pisze gazeta.

Według danych „Focus”, socjolodzy i inni naukowcy regularnie domagają się przeniesienia części zimowych kanikuł na inny okres roku albo całkowitego ich zniesienia ponieważ ludzie na mrozie, zwłaszcza w odległych wsiach, nie mają czym się zająć.

Według psychologa Siergieja Kliucznikowa, na trzeci, czwarty dzień, kończą się pieniądze i zaczynają się problemy. Podczas tych dni odnotowuje się wzrost liczby bójek i domowej przemocy. Ponadto, nadmienia gazeta, „zbiorowe pijaństwo” zagraża krajowi i w czasie świąt majowych, od Dnia Wiosny i Pracy do Dnia Zwycięstwa. Według danych ekonomistów kraj traci na święta miliard rubli z PKB. Oprócz producentów alkoholi, korzyść ze świąt mają „biura podróży. Bogacąca się klasa średnia jak najszybciej ratuje się wyjazdem do Turcji lub Tajlandii a bogata elita wyjeżdża do prestiżowych alpejskich kurortów w rodzaju Courchevel lub Davos, które w czasie świąt zmieniają się w maleńką Moskwę. Wielu Rosjan szydzi, że Kreml wprowadził noworoczne kanikuły tylko dla rozrywki kilkuset „bogatych i pięknych”.

putin2

 

Polityka społeczna dla Słowian: żadnej higieny, tylko wódka i tytoń.

Jego dawno już nie ma ale jego polityka w większej części jest realizowana do tej pory.

Zastanówcie się!!!

putin3

 

 

 

 

 

 

Godni kontynuatorzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.